Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Warhammer 40.000 - dzień pierwszy

35 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 18:11, Patrycjusz21 napisał:

Ale napewno po najblizszym hotfixie wszystko bedzie dzialac jak trzach


Hotfixa nie będzie, trzeba czekać na patcha, a to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ork z mojego avatarka!! Czuję się zdublowany... ;)

Co do SS, mam mieszane uczucia...z jednej strony to wciąż WH40k, większy, rozbudowany, wciąż wielka przyjemność z czaskania ludziuf, ale...heh, czegoś mi tu brak. ^^ Jakbym czuł, że to robota innego już zespołu. Ta metakampania niby podobna, ale jakoś tam z ciekawością czekałem jaki tytuł teraz Gorgutz uzbiera, z przyjemnością patrzyłem na "filmiki" do ataku na twierdze.

A teraz to takie jakieś... jakieś... eeem... słabe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurde!!! >:[
Przez tyle czasu stało jak byk premiera 20. Złożyłem pre-oredera i miałem dostać maila z prośbą o potwierdzenie 5 dni wcześniej, czyli 15. Dziś mamy 14 a ja mam "zamówienie niepotwierdzone w terminie". Może trudno w to uwierzyć ale nawet dziś są ludzie bez dostępu do internetu 24h na dobę. Na przykłada ja mam tą przyjemnośc tylko w weeknedny. Ech, miło że mamy (kto ma ten ma - ja nie mam) SS wcześniej ale krew człowieka zalewa na takie coś ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten cały Soulstorm mi ruszy na moim kompie...
Chyba ściągnę demo i sprawdzę, bo z tego artykułu wynika, że całkiem ciekawa gierka. Te nowe rasy może nie najbardziej do gustu mi przypadły, ale na Warhammerze się nie znam, więc głosu nie zabieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soulstorm... Ahh.... Patrząc na opinie, mógłbym śmiało stwierdzić, że jest znacznie bardziej udany niż Dark Crusade, chociaż te błędy w polonizacji oraz niektóre bug, np. z nieskończoną rekwizycją SoB. ; /

A screeny w tekście, to 6 pierwszych to takie pozasłaniane postacie,no! Autor mógłby chociaż pokazać dowódców w pełniejszej krasie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ciekawy weekend się zapowiada.
Dla mnie chyba najbardziej interesujący będzie 2 dzień, czyli dzień "poświęcony grom komputerowym w uniwersum W40K - czyli Historia Warhammer 40K na PC" - może być ciekawy artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gierka fajna, chodzi gładko. No i oczywiście Adeptus Astartes i Adepta Sororitas :D RRRRRrrrrr... ;p

Tyranidów z góry nie mogło być bo nie mają balansu - trza by im zrobić limit co najmniej z 150-200 żebyzabawa się zaczęła. Masa to u nich priorytet.

Jest kilka bugów więc czekam na fixy. For the Emperor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:08, Dexter McAaron napisał:

Co do SS, mam mieszane uczucia...z jednej strony to wciąż WH40k, większy, rozbudowany,
wciąż wielka przyjemność z czaskania ludziuf, ale...heh, czegoś mi tu brak. ^^ Jakbym
czuł, że to robota innego już zespołu. Ta metakampania niby podobna, ale jakoś tam z
ciekawością czekałem jaki tytuł teraz Gorgutz uzbiera, z przyjemnością patrzyłem na "filmiki"
do ataku na twierdze.

No dostaje tytuł "Lord of da all Ko-ruuva" czy jakoś tak. Co do kampanii - cóż, trudno się tu było spodziewać zbyt wielu innowacji. Bardziej jednak niepokoją te różne rodzaju bugi, a na horfixa nie mamy co liczyć - Relic zamierza zostawić sobie poprawianie błędów na patcha balansującego, czyli oznaczać to może nawet kilka miesięcy czekania.

Co do tekstu: To jest w nim kilka błędów. W tym systemie istniała populacja orków, ale regularnie przegrywali, chociaż mimo to jakoś się tam bronili. Gorgutz przybył dopiero później i włączył tamtych miejscowcych orków do swojej własnej armii. W dodatku ci orkowie okrzyknęli go bohaterem, gdy tylko tam przybył i cała "nieorkowość" zniknęła. Do tego dochodzi kilka mniejszych błędów, ale nie są one znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:05, Mroku21 napisał:

Bug na bugu, ledwo działający gamespay, itd.


Rozumiem, że to w multi tak szybko wyszły takie "kfiatki". Niestety multi jest poza moim zasięgiem (mocą komputera) :(

hateful

Kwestia gustu. Otrzymaliśmy DE (od kiedy powstali, pałam do nich niechęcią) i SoB (tylko dlatego nie żałuję wydanych pieniędzy). A tyranidzi? Głowy tych paszczurów nadają się co najwyżej na trofea na naramienniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coooo ? Tchórzliwa Gwardia ? Że Chaos z łatwością by pokonał IG ? Co za bzdury ! Gwardia walczy często z Orkami, ale w końcu KTO broni Oka Terroru ? Kto głównie walczy z Chaosem ? Kto dokonuje największych aktów bohaterstwa i broni galaktyki ? Oczywiście że Gwardia więc bez takich głupot, że IG są tchórzami, mam dość takeigo podejścia do tej armii x_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować