Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows Vista dla najmocniejszych

88 postów w tym temacie

O Visual Studio to Wam powiem, ze co nowsza wersja jest... gorsza. Jak dla mnie. Juz mowie o co chodzi:
kiedys w starej wersji po wpisaniu kropki albo "->" dosc szybko pojawialy sie opcje, a teraz... mysli ten program i mysli... buduje gigantyczne bazy danych... czasem w ogole nie wyswietli podpowiedzi.
Albo "Find Declaration" - kiedys od razu znajdowal i przechodzil do deklaracji, wszystko bylo super, a teraz wyszukuje (zwisa caly na chwile) po czym wyswietla wszystkie procedury o danej nazwie ze wszyskich mozliwych klas i mozemy sobie wybrac... Kiedys od razu lapal z jakiej klasy ma brac procedure.
Co nowsze Visual Studio to wolniejsze. To widac i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:27, Bobo napisał:

O Visual Studio to Wam powiem, ze co nowsza wersja jest... gorsza. Jak dla mnie. Juz mowie
o co chodzi:
kiedys w starej wersji po wpisaniu kropki albo "->" dosc szybko pojawialy sie opcje, a teraz...
mysli ten program i mysli... buduje gigantyczne bazy danych... czasem w ogole nie wyswietli
podpowiedzi.
Albo "Find Declaration" - kiedys od razu znajdowal i przechodzil do deklaracji, wszystko bylo
super, a teraz wyszukuje (zwisa caly na chwile) po czym wyswietla wszystkie procedury o danej
nazwie ze wszyskich mozliwych klas i mozemy sobie wybrac... Kiedys od razu lapal z jakiej klasy
ma brac procedure.
Co nowsze Visual Studio to wolniejsze. To widac i to bardzo.

to chyba tylko u ciebie. u mnie smiga jak marzenie, a w porownaniu do borlanda to juz wogole jest poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:39, penny napisał:

to chyba tylko u ciebie. u mnie smiga jak marzenie, a w porownaniu do borlanda to juz wogole
jest poezja.


Miales poprzednie Visual Studia?
A sprawdzales na kodzie, ktory ma wiecej niz powiedzmy.. 10 klas, 10 plikow, szablony itd?
Sproboj sobie zrobic vector vectorow list, a Visual za duzo nie wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:49, Bobo napisał:

A sprawdzales na kodzie, ktory ma wiecej niz powiedzmy.. 10 klas, 10 plikow, szablony itd?


tak sie akurat sklada ze wlasnie mam otwarty projekt przy ktorym siedze. 18 plikow. 15 klas. okolo 15k linijek kodu. jakos nie ma problemow z predkoscia. zreszta jak ci zle to zawsze mozesz wrocic do starszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



"Może lepiej się nie zastanawiać i po prostu przesiąść na konsolę. ;) Ułatwić to może konkurs, jaki Microsoft zorganizował na swojej stronie."
---------------------------------------
jestesmy od jakiegos czasu zasypywani bzudrami o rzekomej ''ekonomicznosci'' konsoli, jaka to ona niby tansza od dobrego pc, robi mi sie niedobrze od tego

Krotko i na temat: na gameplay.co w preorderze, oblivion na pc:25 funciakow, oblivion na x360 - 40 funciakow.
Prawie stwoka roznicy na tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2006 o 21:35, naczelnyk napisał:

Krotko i na temat: na gameplay.co w preorderze, oblivion na pc:25 funciakow, oblivion na x360
- 40 funciakow.
Prawie stwoka roznicy na tytule.

na czymś producenci kosnol zarobić muszą (a do spzętu dokładają, wiec wysoki haracz za każdą gre na daną konsole jest)) to tak jak z drukarkami i orgninalnymi tuszami do nich. niby drukarka tania, ale potem sie może okazać że komplet tuszy droższy od nowej drukarki (lexmark tak ma, oczywiscie z drukarką dostajemy malutko tuszu coby zaraz musieć do sklepu lecieć i zwrócić część róznicy miedzy kosztami sprzedaży a kosztami produkcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:37, Malinowski123 napisał:

Jak myślicie czy moge miec viste jak mam 512 ram proc intel 3 GHz bedzie vista dzialac??


Będzie działać, ale w wymaganiach nacisk jest bardzie położony na RAM niż procesor (1Ghz wystarczy), tak więc jeszcze jedna kość by się przydała, do płynnego działania z wszystkimi wodotryskami rzecz jasna. Jeśli nie interesuje Cię Aero, to twój komputer w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować