Zaloguj się, aby obserwować  
Tafol

Emule i Torrent

14 postów w tym temacie

Emule ani Torrent nie ściąga . Nie wiem czemu u torrent jak sprawdza pisze że wszystko jest ok. ale nie ściąga , tak jak emule. Pomocy !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:29, Tafol napisał:

Emule ani Torrent nie ściąga . Nie wiem czemu u torrent jak sprawdza pisze że wszystko
jest ok. ale nie ściąga , tak jak emule. Pomocy !!!!!!!!!!!!


Powiem tak dobrze że nie ściąga bo sciąganie to kradzież,to jest znak z nieba żebyś przestał kraść i zaczął uczciwie kupować.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:29, Tafol napisał:

Emule ani Torrent nie ściąga . Nie wiem czemu u torrent jak sprawdza pisze że wszystko
jest ok. ale nie ściąga , tak jak emule. Pomocy !!!!!!!!!!!!


Regulamin:

Piractwo

* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
* wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:

* nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
* powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie


http://www.gram.pl/regulamin.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a wyskakuje jakis komunikat? Najlepiej zrob screena. Moze firewall Ci szaleje i uniemozliwia pobieranie? Mi moj firewall blokowal rozne rzeczy (niekoniecznie torrenty, czasem odmowil dostepu do jednej z podstron OGame!), po wylaczeniu problem znikal.

@dwaj koledzy wyzej: Oczywiscie, pobieranie to kradziez. Niewazne czego! Kradziez i juz. Czyli przegladajac dowolna strone tez kradniecie, bo pobieracie zawartosc strony na dysk... Ale nvm.

edit: literowka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz. przeciez nie powiedzial ze sciaga piraty. A dla tych co nie wierza niektore popularne serwisy np z grami np 3dgamers rozpowszechniaja dema wlasnie siecia P2P lub torrent, wiec nie oskarzajcie kogos kjesli nie napisal ze ssa piraty (chociaz to bardzo prawdopodobne :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstrzymajcie konie, a co jeśli obywatel Tafol chce ściągnąć sobie jakieś distro Linuksa??

Odpowiedź na pytanie:
Brak danych.
Jeśli chcesz pomocy to napisz co chcesz ściągnąć, gdzie korzystasz z internetu i jakich klientów używasz.

Zakładając, że używasz EMule i uTorrent to problemy mogę być z użytkownikami udostępniającymi. Po prostu ich nie ma. A jeśli powinni być, ale ich nie widzi to znaczy że dostawca usługi mógł zablokować porty z których korzystają sieci P2P - jeśli tak to nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodziło mi o kradzież tylko z przyjecie lamy w ten sposób wymieniamy sie z legalni my pikamy Zdjęci i takie nasze filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:44, Kolumb95 napisał:

Zakładając ten temat informujesz wszystkich o tym że propagujesz piractwo...Ja bym na
twoim miejscu tego nie robił.

Zrozumiałem i przepraszam wszystkich których ja uraziłem z tym tematem nie chciałem nikogo sprowokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:29, Tafol napisał:

Emule ani Torrent nie ściąga . Nie wiem czemu u torrent jak sprawdza pisze że wszystko
jest ok. ale nie ściąga , tak jak emule. Pomocy !!!!!!!!!!!!



Po pierwsze to ja Cię podziwiam ... po drugie to czytałeś ?? może Regulamin ??? Tu się nie propaguje piractwa ani nie wymienia programów tego typu ... To porządna strona .. Tu nie ma miejsca na piractwo ani kradzieże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zomfg, wybaczcie offtop ale krew mnie zalała. Dziecko zobaczy napis Emule lub Torrent i już, bah " Pirat, plosie pani, pirat !!". Ogarnijcie sie panowie, moze sobie jakies demo sciagal co? Czy to juz jest karalne. N/c, nie mam sily wam juz nic wiecej tlumaczyc, zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:29, Tafol napisał:

Emule ani Torrent nie ściąga . Nie wiem czemu u torrent jak sprawdza pisze że wszystko
jest ok. ale nie ściąga , tak jak emule. Pomocy !!!!!!!!!!!!


I bardzo dobrze, bo z piratami szybko konczymy. BAN. Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować