Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Większy monitor = wydajniejsza praca

40 postów w tym temacie

No ja sam wiem jak to jest programowac na malym ekraniku :P cos w tym musi byc ;) jednak linux z 8 pulpitami tez nie zawodzi :) ... jakos sobie radzic trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno spalił mi się 17-calowy monitorek i zmuszony byłem przejść na 15-stkę.
Katorga! Gry, internet, filmy wszystko teraz mnie wk.. :]
A różnica w rozdzielczości ekranu niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że i ten argument nie przekona moich rodziców do kupienia mi nowego monitora... :P
Na razie "jadę" na siedemnastocalowym, wypukłym i grubym. :>
P.S. W tekście jest błąd (:P).
Profesor James Anderson odpowiedzialny za badania karze jednak przyjmować te rezultaty z lekkim dystansem. Powinno być każe, bo kazać, a nie karze, gdyż to od słowa karać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:38, Pile napisał:

Nieżle. Ale ja mam konsolę. :p


Stary... wiesz co, nie jestem modkiem, ale takiego spamu to ja dawno nie widzialem ;-D

Po 2 posty non-stop sadzisz... jest opcja modyfikuj... i w ogole...

To tyle tytulem OT

Co do tematu, to ja pierdykam... niezmiesko te monitorki wygladaja ;-D

BTW Ja mam 22" LCD i jakos roznicy nie widze w porownaniu do 17" CRT, ale co tam ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pracuje na lapie 15.4 z podpieta panorama 19'' - jak dla mnie nie tylko rozmiar monitora ale ich ilosc / podzial ma duze znaczenie - praca idzie 2x szybciej niz na jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesor James Anderson odpowiedzialny za badania karze jednak przyjmować te rezultaty z lekkim dystansem.
Ale kogo tak karze? I CO w takim wypadku podlega karze? Czy to juz bedzie kara pozbawienia wolnosci czy jedynie nagana? A moze chodzilo o kazanie komus czegos zrobic? Ale jesli jednak, panie szanowni tworco tekstu, chodzi o to drugie znaczenie, wypadaloby to, _chyba_, napisac troche inaczej ;-)...

http://so.pwn.pl/lista.php?co=karze - karac kogos.
http://so.pwn.pl/lista.php?co=ka%BFe - kazac komus cos zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego stać na kilka 24" monitorów :D
W artykule dopatrzyłem się błędu ortograficznego - w ostatnim akapicie powinno być "Profesor James Anderson odpowiedzialny za badania ***każe***(...)".

edit: Hehe...widzę, że zostałem wyprzedzony, i to nie przez 1 osobę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:51, Stwór napisał:

Ja mam 22 cale i mam złoty środek:) W sam raz pomiędzy 20 a 24:)

Chwalipięta. :P Kijowo przesiadać się z panoramicznej 19" na laptopową 15" również panoramiczną. Boli mnie to za każdym razem, rano, wieczorem, zawsze, gdy muszę używać laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygladaja porownania 1 vs kilka monitorow (czy lepie jeden wiekszy czy kilka mniejszych. A jak kilka to ile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest niebagatelna różnica między stanowiskiem z jednym monitorem a takim z dwoma. Szczególnie, jeśli niezbędne jest przełączanie się między kilkoma maszynami - dwa monitory + KVM stają się koniecznością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, kolejny powód, aby zachęcić rodziców do dołożenia kasy na większy monitor. ;))

A takie złączki monitorów, to muszą być b. dobrze złączone, inaczej utrudniają pracę/granie, takie niby przerwy co ekranik są wkurzające. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20/22 calowa panorama to rzeczywiście ogromny komfort pracy. Wiem coś o tym. Więcej przestrzeni, mniejsze zmęczenie oczu, wyraźny obraz... Niestety, profesjonalne monitory LCD z dobrym odwzorowaniem kolorów wciąż kosztują sporo pieniędzy. Pod tym względem CRT ma jednak przewagę cenową. No i jest jeszcze technologia OLED, ale to raczej zbyt odległe na razie.

@Kris_bla: Pytanie tylko, jakiej różnicy nie widzisz między 17, a 22 calami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować