Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Warhammer 40.000 - dzień trzeci

29 postów w tym temacie

Hakken

Soul Storm jest najprawdopodobniej ostatnim już rozszerzeniem do kultowej już gry Warhammer 40.000: Dawn of War. Wprowadza do gry dwie dodatkowe grywalne armie i długą kampanię. Z pewnością umili nam wszystkim czas oczekiwania na Dawn of War 2.

Przeczytaj cały tekst "Weekend z grą Warhammer 40.000 - dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj gram.pl zbieracie sobie. To już drugi dziś artykuł, do którego link nie działa. Proponuję sprawdzić wszystko przed zamieszczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złóżmy redakcję gram.pl w ofierze Czterem Potęgom!! ;p Wtedy coś takiego nie powtórzy się nigdy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skandal żeby co 3-4 artykuł z odnośnikiem miał wadliwy link. Ewidentny przykład braku nauki na błędach:/
A może recenzowana gra jest na tyle słaba że redakcja chce nam oszczędzić męki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, chyba nic Wam się nie stanie jak przeczytacie to sobie później, ewentualnie jutro.
Zresztą to nie powód żeby od razu obrzucać błotem gram.pl. A tak w ogóle to są święta (Wielkanoc jakby ktoś nie wiedział), więc dajcie im szansę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:00, Erunn0 napisał:

Jeju, chyba nic Wam się nie stanie jak przeczytacie to sobie później, ewentualnie jutro.
Zresztą to nie powód żeby od razu obrzucać błotem gram.pl. A tak w ogóle to są święta
(Wielkanoc jakby ktoś nie wiedział), więc dajcie im szansę :P

1) A jaki Ty masz kalendarz? Wielkanoc za tydzień
2) Jak nie są gotowi to niech nie dają, a nie dają byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym wszystkich przeprosić. Niedziałający link jest tylko i wyłącznie moja winą. Sprawę dopiero teraz mogłem skontrolować. Moje błędy nie są winą redakcji.
Wszystkim życzę miłej lektury i raz jeszcze przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:11, JaN-J napisał:

1) A jaki Ty masz kalendarz? Wielkanoc za tydzień
2) Jak nie są gotowi to niech nie dają, a nie dają byle co

1. Taa, ale święta to nie tylko Wielkanoc. Przynajmniej tak do dzisiaj myślałem. Znasz hasło "Triduum paschalne"?
2. Racja, ale czasami zdarzy się taka wpadka. Tak w ogóle o co Wy macie do nich pretensje? Za to, że poświęcają swój czas i piszą dla Nas artykuły, tylko dlatego, żeby czymś Nas zainteresować. A, że czasami coś nie wyjdzie, to chyba naturalne (pisząc "Wy" mam na myśli tych, którym ten incydent wydaje się wielkim zuem).

EDIT: No i już po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:19, Erunn0 napisał:

> 1) A jaki Ty masz kalendarz? Wielkanoc za tydzień
> 2) Jak nie są gotowi to niech nie dają, a nie dają byle co
1. Taa, ale święta to nie tylko Wielkanoc. Przynajmniej tak do dzisiaj myślałem. Znasz
hasło "Triduum paschalne"?
2. Racja, ale czasami zdarzy się taka wpadka. Tak w ogóle o co Wy macie do nich pretensje?
Za to, że poświęcają swój czas i piszą dla Nas artykuły, tylko dlatego, żeby czymś Nas
zainteresować. A, że czasami coś nie wyjdzie, to chyba naturalne (pisząc "Wy" mam na
myśli tych, którym ten incydent wydaje się wielkim zuem).

EDIT: No i już po sprawie :)


Triduum to trzy dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasada specjalna? Zdolność.
Deep Strike''a.
Przemieszczanie między bramami jest darmowe - wystarczy je zająć...
Siostry mają jeszcze Melty, nie tylko HB i Flamery.
Necroni mogą walczyć w powietrzu. Co zostało wspomniane dalej ;]

I dlaczego na końcu jest opis o starym wydaniu WA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować