Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Metro 2033: The Last Refuge - temat ogólny

173 postów w tym temacie

Hmm mam problem z Metrem. Kupiłem go w Empiku i po instalacji próbuję uruchomić. Wyskakuje mi błąd krytyczny. Podczas instalacji również nie zainstalował mi się physX.

Karta graficzna: Radeon HD3870 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem z MoH:A. Pomogło mi całkowite odinstalowanie PhysX (był domyślnie w sterownikach) ,a po zainstalowaniu gry pobrałem osobną aktualizację i wszystko działa do tej pory. Po prostu podczas instalacji nie możesz mieć nowszej (innej? )wersji od tej będącej w grze (przynajmniej tak było w moim przypadku). No i różnica między tymi problemami jest jeszcze taka ,że mam kartę od Nvidii ale to chyba bez różnicy. Mam nadzieję ,że to jakoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie mam problem z grą....

Sprzęt: core duo, radeon hd4850, 4Gb ram, win 7

Problem: wykrzacza się system...i to cały...zwiecha i koniec...trzeba hard reset...Objawy są takie, że nagle wszystko się urywa, poza dźwiękiem, który się zacina...Ciekawe jest to, że bez względu na to, jakie są ustawienia graficzne (od najlepszych do najgorszych) efekt zawsze jest taki sam....Podobnie, czy uruchomię grę w trybie Safe(czy jak to tam sie zwie)Może to kwestie sprzętowe? Jakieś niekompatybilności między komponentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ja mam Radeona HD 4670, 1GB Rram, Athlona Core Duo 4200+ i grałem bez problemu na wysokich więc to raczej nie wina sprzętu. Zainstaluje dodatkowe komponenty znajdujace sie na płycie, sterowniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 19:50, Sarturias napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że ta gra jest zbyt trudna? Na średnim poziomie (Normal),
ciągle brakuje mi amunicji, którą jeśli już znajdujemy (zaledwie kilka sztuk...) zaraz
musimy wykorzystać do zabicia kolejnej zgrai mutantów (które są nieźle zabugowane, imo).
W rezultacie albo trzeba celować z rewolweru (bo do niego najczęściej znajduje amunicję)
w banie by oszczędzać naboje lub ganiać się po piętrach by nie walczyć ze wszystkimi
naraz i zabijać przeciwników nożem. Chociaż klimat w grze jest naprawdę fajny to czegoś
jej brakuje. Nie podoba mi się system zapłaty za wszystko amunicją, która paradoksalnie
jest naszym "być albo nie być" :/ No i gra za bardzo przypomina Stalkera, ale to nie
dziwne, bo gra jest od THQ.


tak momentami przesadzili z trudnością.Ale to jest mały problem bo gra rozczarowuje liniowością. Poza świetnym gęstym klimatem, grało mi sie jak w MW2, po sznurku do celu, nastepny rodział itd. itp. Przydałaby się solidna mapa metra, menu ekwipunku, drzewko rozwoju pobocznych questów troche i dopiero byłby wypaas....
Marudzę pewnie dlatego, że do Metra wsiadłem świezo po opuszczeniu zony w Zewie Prypeci ;) a Stalker wiadomo, dawał sporo swobody.
Co do wydajności - nie mam uwag, owszem ilość klatek spada niekiedy ale ogólnie gra chodzi całkiem całkiem na najwyższych, na srednich - idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 07:48, Anpu37 napisał:

Bibliotekarze.... jak przeszliscie biblioteke bo na jednego bibliotekarza trzeba chyba
z 5-6 magazynkow albo i jeszcze wiecej ?A z amunicja sami wiecie ze jest krucho.....


ja poczatkowo uciekałem a potem sie wkurzyłem i pierwszych trzech wykończyłem złotą amunicją - ok. 20 pocisków starczało na jednego.
tych bardziej kudłatych w podziemniach biblioteki rozwalałem shotgunem - cofajac się w miejsca w które nie dawali rady albo nie chcieli wejść. Troche czasu to zajmowało, ale zadziałało.
bardziej wkurzały mnie te meduzy - chyba z 15 razy albo ja padałem albo towarzysz. przeszedłem chyba fartem hehe i do tej pory nie wiem czy miałem rozwalac meduzy czy też również te dziury z których wychodziły, bo gra już wyleciała z dysku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

up: niewarto. tyle kasy za maks 10 godzin grania na trudnym sie nie opłaca. nawet nie jestem pewien, czy chce mi sie przechodzic drugi raz.

i pytanka:

Spoiler

w co wlecialy pociski na koncu? to byl jakis wulkan czy co? oO gosc mowil rowniez, ze zwyciezyli, unicestwili czarnych, skad pewnosc, ze wszystkich tym wybil? odpowiedzi moze byly w grze, ale niezawsze czytam ze zrozumieniem, szczegolnie w nocy.



crew, to tam, gdzie porywaja tego goscia na B, kompana naszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 19:33, The_Only_Truth napisał:

i pytanka:

Spoiler

w co wlecialy pociski na koncu? to byl jakis wulkan czy co? oO gosc mowil rowniez,
ze zwyciezyli, unicestwili czarnych, skad pewnosc, ze wszystkich tym wybil? odpowiedzi
moze byly w grze, ale niezawsze czytam ze zrozumieniem, szczegolnie w nocy.



Spoiler

Pociski trafiły prosto w legowisko czarnych, tym samym unicestwiając większość (o ile nie wszystkich, ale tego nie wyjaśniono nawet w książce) z nich. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, jak zainstalować to dziadostwo z płyty, którą mam, a nie poprzez sieć? Zamiast instalować z nośnika, Steam chce na upartego pobierać instalację z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć, jak się ma treść książki do fabuły w grze?

Ostrzegam, czytałem książkę tylko, więc w miarę nie spoilerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować