Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Metro 2033: The Last Refuge - temat ogólny

173 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2012 o 22:31, Marcin08 napisał:

czy opłaca się grać w grę w sytuacji, gdy wciąż nie mam przeczytanej książki (ciągle
w planach)?

Jasne, książką łączy się z grą w kilku momentach, ale raczej nie stracisz nic poza ''smaczkami''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 21:35, diabolo20 napisał:

witam
czy tej grze występują jakieś zadania poboczne a jeśli tak to gdzie je znajde?

Poszukaj na necie poradnika. Oczekujesz, że ktoś tutaj napisze ci całą solucję zadań pobocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest grać w tę grę po przeczytaniu książki,czy przed? Chodzi mi głównie o to,czy dużo strace nic nie wiedząć lub przesadnie za dużo. Bo dostane książke na gwiazdke,a mam teraz darmowy kod z fejsbuka i nie wiem czy nawet warto zaczynać.Najlepiej,jakby mi ktoś powiedział,kto przeczytał już książke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja książkę czytałem chyba rok temu albo coś takiego no a gram w sumie dopiero teraz bo ten darmowy kod dostałem no i fajnie jest:) bo pamiętam tylko jakieś główne fakty z książki:) w drugą stronę też niedobrze bo jeśli przejdziesz najpierw grę to potem do książki Cię już nie będzie tak ciągło bo będziesz wiedział co gdzie i kiedy się wydarzyło:P mam jeszcze coś co komuś może się przydać. Na starszych kartach graficznych jak np gf8800gt gra może nie chcieć doczytywać otoczenia:P sposobem na to jest wyłączenie zaawansowanego physx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 22:00, Karanthir666 napisał:

> witam
> czy tej grze występują jakieś zadania poboczne a jeśli tak to gdzie je znajde?
Poszukaj na necie poradnika. Oczekujesz, że ktoś tutaj napisze ci całą solucję zadań
pobocznych?

ja tylko zapytalem czy sa misje poboczne a ty juz atakujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa języka, którego używają postacie w grze? Podobno rozmawiają po rosyjsku, ale na trailerach przeważnie słychać rosyjsko akcentowany angielski. Koszmarek taki moim zdaniem. Jaką wersję muszę kupić, aby była rosyjskojęzyczna? Czy wersje wydane w Polsce i ta na Steamie są pod tym względem jednakowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 23:18, KrzychW napisał:

Jak wygląda sprawa języka, którego używają postacie w grze? Podobno rozmawiają po rosyjsku,
ale na trailerach przeważnie słychać rosyjsko akcentowany angielski. Koszmarek taki moim
zdaniem. Jaką wersję muszę kupić, aby była rosyjskojęzyczna? Czy wersje wydane w Polsce
i ta na Steamie są pod tym względem jednakowe?

W grze możesz bezproblemowo wybrać rosyjskie głosy i polskie napisy.
Wszystkie wersje są chyba takie same bo z tego co widzę w zakładce steama jest zarówno język polski, angielski jak i rosyjski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 01:37, Sigu napisał:

Wydaje mi się, że jak pobrałem wersję ze Steam, to mówili po angielsku.


Także posiadam wersje Steam i w ustawieniach w menu gry można ustawić Rosyjskie dialogi + Polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 22:16, benjiro napisał:

Da się ją jeszcze gdzieś zakupić w wersji pudełkowej?

Pierwsze z rzędu: allegro, wirtus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 23:34, kaczek93 napisał:

> Da się ją jeszcze gdzieś zakupić w wersji pudełkowej?
Pierwsze z rzędu: allegro, wirtus.

Możesz polecić ten sklep na W? ;-)
Zajrzałem i widzę, że ogólnie fajne ceny mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem z nimi problemu. Ba, jak się ich poprosi o jakieś konkretne wydanie, to i postarają się ściągnąć (biała edycja NWN2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować