Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pen... tfu, BOMBdrive

27 postów w tym temacie

Całkiem niezły pomysł z tą bombką, bo ona by była całkiem fajnym sposobem ukrywania ważnych danych, a nikt by się nie kapnął , ze to pendrive. :P
Ciekawi mnie też, czy może będzie w niej trochę prochu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na stworzenie pendrive''a o takich kształtach jest moim zdaniem genialny :)

Obecnie większość pendrive''ów ma standardowy wygląd i jakoś szczególnie nim nie powala. Stworzenie pendrive''a o takim wyglądzie byłoby według mnie strzałem w dziesiątkę! Na pewno by się on dobrze sprzedawał, gdyby nie odbiegał znacząco ceną od zwykłych. Cóż, trzymam kciuki aby jakiś producent wykupił patent na ten wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Hehe, już sobie wyobrażam - przychodzisz do znajomych i wyciągasz granat z kieszeni
> -
> > ubaw gwarantowany xD
>
> Przychodzisz na komisariat i wyciągasz granat z kieszeni (czyt. bomdrive) - ubaw gwarantowany...
> xD

Lepiej, idziesz do banku i wyciągasz z kieszeni - ubaw gwarantowany... (i tłumaczenie się na komisariacie) xD

robisz to i trafiasz do wiezienia -ubaw gawrantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że co niektórzy się chyba za bardzo rozmarzyli - przecież to tylko projekt (a właściwie - pomysł), który istnieje póki co tylko na papierze, ups, HDD komputera autora :).

Mściwój
Daruj sobie pseudomoderatorkę. Jeśli naprawdę uważasz, że komuś należy się upomnienie etc., to zawsze możesz skorzystać z formularza pod tym adresem -> www.gram.pl/moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować