Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSX Extreme 128 już w kioskach

8 postów w tym temacie

PSX Extreme

W kioskach pojawił się nowy numer PSX Extreme z dwoma różnymi okładkami. Materiałami coverowymi są playtesty Mirror's Edge oraz Battlefield: Bad Company. Polecamy również jedne z pierwszych na świecie recenzji Condemned 2, Wii Fit, God of War: Chains of Olympus czy Super Smash Bros. Brawl. Testujemy również Rock Band - nową grę muzyczną od Harmonix - połaczenie SingStara, Guitar Hero i Drummanii - która niebawem pojawi się w Europie. Przepytujemy polskich producentów gier. Te i wiele innych materiałów znajdziecie w numerze.

Przeczytaj cały tekst "PSX Extreme 128 już w kioskach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetny numer - na pewno kupię.
Poprawcie literówkę - Balance Boar - jakby nie tłumaczyc na polski wyjdzie dość śmiesznie :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako prenumerator, swojego egzemplarza jeszcze nie otrzymałem. Mam nadzieję, że przyjdzie jutro... :<
Numer zapowiada się naprawdę świetnie. Będzie co czytać przez święta wielkanocne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirror''s Edge będzie jak dla mnie jedną z pierwszych gier, która wyciśnie wieleeee z next-genów! Ta gra zapowiada się świetnie. Na żadną grę jeszcze tak mocno nie czekałem. Oby tylko to nie był hype stworzony przez media i producentów, oby ten produkt był taki jakim go opisują. A PSXE już mam, numer bardzo fajny. Z resztą jak każdy inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię napewno bo to już swoista tradycja od 10 lat(sic!). Szkoda tylko,że niewielka ilość hitów.Cały czas czekam na wysyp hiciorów jak w niektórych numerach... Ostatni taki numer, który zapadł mi w pamięć to ten gdzie ukazały się razem MGS 2 GTA 3 bodajże Silent hill.Miałem dylemat którą grę kupić pierwszą, ostatecznie i tak miałem wszystkie:).
A więc czekam na powtórkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować