Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wyprzedaż w sklepie gram.pl!

118 postów w tym temacie

No musze powiedzieć, ze dość ciekawa oferta. Szczegolnie polecam wszystkim Złotą Edycje Diablo 2. Jest w tej samej cenie co Diablo 2 w platynowej kolekcji, ale zawiera w przeciwieństwie do platyny 2 opakowania na cd: jedno 3 cd z gra, drugie 1 cd z dodatkiem. Sam mam Diablo jeszcze z czasów Złotej Edycji za 99.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:35, Evil Khan napisał:

Napewno kupię Warcraft 3 i Diablo 2 w wielkich BOXACH :) !!!
THX CDP !!!


Jest tylko Warcraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:38, BajteK_ napisał:

Szkoda, ale ja tu Warcrafta 3 nie widze,a szkoda, bo swoj egzemplarz juz sprzedalem :(.

ależ jest poszukaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:35, Evil Khan napisał:

Napewno kupię Warcraft 3 i Diablo 2 w wielkich BOXACH :) !!!
THX CDP !!!
PS: Czy LionHerath jest w wielim Boxie ?

sory to nie warcrft 3 tylko dwa a jak by mozna je bylo za 1 zl kupic byloby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:35, HumanGhost napisał:

No ładnie. Noworoczna wyprzedaż. :-) A niektóre tytuły całkiem, całkiem.


No ja tu rewelacji żadnych nie widzę. Część gier mozna w takiej samej cenie kupić w kioskach ruchu(vide Galactic Civilizations), albo dołączane są do czasopism( vide Robin Hood, Lionheart). No może jest to gratka dla tych którzy lubia stare oldschoolowe boxy- ale nic poza tym.

Ps: Grał ktoś w Alone in the dark? co o tym sądzicie?zero recenzji w katalogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:40, teamki napisał:

Jest tylko Warcraft 2.

coś ty ....
wejdź nowmalnie do sklepu - jest dużo więcej tytułów niż te wymienione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:41, Minsc i Boo napisał:

No ja tu rewelacji żadnych nie widzę.


Patrz swoja wypowiedź poniżej. :-D

Dnia 10.01.2006 o 19:41, Minsc i Boo napisał:

Ps: Grał ktoś w Alone in the dark? co o tym sądzicie?zero recenzji w katalogu...


A tak poza tym to jednak jest parę dobrych tytułów. Wystarczy sie wpatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:42, Evil Khan napisał:

coś ty ....
wejdź nowmalnie do sklepu - jest dużo więcej tytułów niż te wymienione :)


No rzeczywiście Warcraft 3 jest za 59.90 w Złotej Edycji. Jeśli wcześniej tyle nie kosztował to trzeba dodać w newsie, bo z tego co tu pisze to to są wszystkie gry z wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam ponownie normalnie wejść do sklepu :

http://www.gram.pl/sklep.asp

jest tam dział wyprzedaż :

Podbój Rzymu PC Galactic Civilizations Fajna Cena PC IndyCar Series Fajna Cena Chicago 1930 + Cold Zero PC Football Manager 2005 PC House of the Dead III PC Europa Universalis: Mroczne Wieki Edycja Premierowa PC Victoria + Dwa Trony: Wojna Róż + Korona Północy PC Alone in the Dark 4: Koszmar Powraca PC Lionheart: Legacy of the Crusader Fajna Cena PC Terminator 3: Bunt Maszyn PC Atomówki: Atak klonów straszliwego Mojo Jojo PC Capitalism II Nowa eXtra Klasyka PC Batman: Toksyczny chłód PC Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko PC W Pogoni za Carmen Sandiego: Skarby światowego dziedzictwa PC Mumia Cultures 2: Bramy Asgardu PC WarCraft III: Reign of Chaos + WarCraft III: The Frozen Thron PC Restaurant Empire Steel Beasts Fallout PC WarCraft II: Battle.net Edition PC Master of Orion 3 PC ToCA Race Driver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łeeeeeeeee tam wyprzedaż to myślałem że jakieś dobre giery bedą a tymczasem... raczej cienkie :( [czyli takie które sie nie sprzedają ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować