Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wyprzedaż w sklepie gram.pl!

118 postów w tym temacie

szczerze mowiac - N-I-C ciekawego
jedyna interesujaca rzecz to znizka cen gier Blizza - to warto kupic, szkoda, ze mam edycje premierowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:56, JaMES` napisał:

jedyna interesujaca rzecz to znizka cen gier Blizza - to warto kupic, szkoda, ze mam edycje
premierowe ;)

... i do jutra ich już pewno nie będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie interesuje kilka tytułow, zwłaszcza Fallout 1 bo mi się płyta zjechała :/ Może skusze na RobinHooda i LionHearta, może ktoś się wypowie na temat tych ostanich 2 gier bo nie wiem czy je kupić czy nie, a jestem dość wymagającym graczem RPG :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhh, ja kupiłem w zeszłym miesiącu Warcrafta w Platynie, a teraz za tą samą cenę miałbym w dwóch boxach :/ mówi się trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:41, Minsc i Boo napisał:

Ps: Grał ktoś w Alone in the dark? co o tym sądzicie?zero recenzji w katalogu...

Jest moja, ale wyświetla się tylko w sklepie, a nie w katalogu (w katalogu się wyświetla dopiero jak są trzy recenzje - chore, nie wiem czemu tak jest, ze średnią to rozumiem, ale żeby wogóle ich nie wyświetlać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 20:13, Modest-Vermin napisał:

No mnie interesuje kilka tytułow, zwłaszcza Fallout 1 bo mi się płyta zjechała :/ Może skusze
na RobinHooda i LionHearta, może ktoś się wypowie na temat tych ostanich 2 gier bo nie wiem
czy je kupić czy nie, a jestem dość wymagającym graczem RPG :))

Robin Hood to przecież startegia taktyczna jak Commandos a nie RPG. LIONHEART grafiką nie powala ale można pograć - taka gorsza wersja Baldus''s Gate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:45, HumanGhost napisał:

> No ja tu rewelacji żadnych nie widzę.

Patrz swoja wypowiedź poniżej. :-D

Raczej dobrze to o grze nie świadczy jak ma zero recenzji, po prostu ten tytuł rzucił mi się w oczy co wcale nie oznacza że jest dobry
Przejrzałem listę i dalej rewelacji nie widzę? No bo niby co? Fallout w kartonie za 9,90? Jest dostępny w tej cenie w Carrefourze. Owszem, Terminator3 bardzo staniał(bodajrze z 79 zł)ale gra to podobno ponadprzeciętnie kiepska. Nie wiem, może tytuły dla dzieci oferują jakieś ciekwasze pozycje w lepszych cenach, ale gry tego typu nie są w kręgu moich zainteresowań-a więc dla mnie jako gracza nie ma nic kompletnie co by mnie interesowało.Pokaż mi chociaż jakieś trzy rewelacje cenowe(pomijajóc te dla dzieciów)
PS: Wiecie dla czego nie ma warcrafta3 w boxie?- cały nakład poszedł do premiumclub i był tam dostępny za 550pkt.W ciągu jednego dnia rozszedł się no i się nie załapałem


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, ja powiem tak:
Źle nie jest, parę fajnych rzeczy się znajdzie. Ale...
Większość promocji to albo słabe gry, ew. dla dzieci. Część z nich to po prosu premierowe edycje gier które można teraz kupić po tej samej cenie w tańszej edycji (Złota Kolekcja - Platynowa Kolecja, Platynowa Kolekcja - Nowa Extra Klasyka)

Mimo wszystko trochę zawodzi... Ale i tak CDP jest: najlepszy i najtańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle nic konsolowego. w ogole co sie dzieje z grami na konsole, ze ich prawie w ogole w sklepie nie ma. chcialem sobie kupic Ys: ark of napishtim, a tu zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry ktore sie tutaj (wg mnie) oplacaja, to Diablo II z dodatkiem i Warcraft III z dodatkiem. Sa po niskich cenach, a reszta gier to takie kiepskie sa same gry i wogole ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem wraz z kartą do World of Warcraft - 3 gry z serii Europa Universalis i Etherlords II...

A dziś taka niespodzianka! Wreszcie można sensownie wydać część wPLN - ja dziś wydałem ponad 100wPLN.
Nabyłem Gothic II ZE, Diablo II ZE (nareszcie!!!), Lionheart i małe co-nie-co z nXK.

Ja przez Was zbankrutuję;) No i żona będzie kręciła nosem na nowe pudełka...;)

Gdybym nie miał premierowego wydania W3:RoC i W3:FT... grzech byłoby nie skorzystać z takiej okazji - ale ja na szczęście mam pierwsze wydanie gry i dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze daja za cene "klasyki" gry w duzych pudlach.
Duze pudla sa najlepsze! Jak kupuje gry i ona jest w duzym pudle, to od razu jest fajnie. A teraz te ddv boxy sa takie... male... bue...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "Edycja Premierowa" Mrocznych Wieków ?

Czyli że co - z pierwszego tloczenia?

Myślałem, że po prostu wersja box, ale nic nie jest wspomnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:46, Evil Khan napisał:

Capitalism II Nowa eXtra Klasyka


A z tym wyjechali - gra z NXK warta 20zł przeceniona na ... 20zł ?
I to jest ta wyprzedaż :] - czy sygnał "kupujcie, bo się chcemy pozbyć" ;)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować