Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wyprzedaż w sklepie gram.pl!

118 postów w tym temacie

To ja mam takie pytanie. Czy jest jeszcze w archiwum czy magazynie Neverwinter Nights Hordes of Undrentide?
nigdzie nie mogę jej znaleźć. Jeśli tak to jak można ją zakupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 17:52, Big Moon napisał:

To ja mam takie pytanie. Czy jest jeszcze w archiwum czy magazynie Neverwinter Nights Hordes
of Undrentide?
nigdzie nie mogę jej znaleźć. Jeśli tak to jak można ją zakupić?


Jakby nawet mieli, to i tak by nie sprzedali, bo CDP nie jest już wydawcą NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem interesująca oferta. Wziąłbym parę tytułów gdyby nie fakt, że jestem aktualnie przeładowany grami i wciąż mi brak czasu żeby je ukończyć. Liczę, że w w maju też będą jakieś ciekawe promocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaz CDP chyba polega na tym, ze mozna wykorzystac dosc znaczna kwote wpln. Imo dobry pomysl na przyciagniecie do siebie klientow, ale ile razy mozna sprzedawac jedna i ta sama gre, do tego w 3-4 formach O_O
Nikt nic nie mowi o grach dla dzieci :( Dlaczego ? Moze dla was sa do bani, bo easy, zbyt kolorowe, ale takie produkty pobudzaja wyobraznie, rozwijaja myslenie logiczne i kojarzenie zdarzen/faktow. Jak byliscie mali to przeciez tez graliscie w rozne tego typu gry, nie powiecie mi, ze wasza przygoda z grami zaczela sie od Quake''a czy dooma, bo na 100% nie uwierze. Wlasnie od takich gier to sie wszystko zaczelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zaszadzie jak dla mnie to ten artykul powinien miec tytul: Wielki szum wokol malej wyprzedazy :)
no bo to ze moge kupic ta sama gre w dwoch pudlach zamiast jednego, ale za to w takiej samej cenie to nie jest zadna wyprzedaz. w koncu ja kupuje gre a nie pudlo. reszta to sa chyba jakies resztki tych gorszych tytulow (z drobnymi wyjatkami), ktore pewnie poprostu kiepsko schodza. o grach dla mlodszych sie nie wypowiem, bo juz troche za stary na nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wiedziałem, że jak sobie kupię Diablo 2 to później będzie jakaś fajowa promocja :(
Długo nie musiałem czekać :D Ale nic, dam swojego Diabełka bratu a sobie kupie dużego BOX''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka doszła wszystko Świetnie w sumie :)
dodatkowy gratis - książka Świątynia Złych Żywiołów i naklejka Rainbox Six
Warcraft złota edycja i Diablo zawiera złota edycja 35 PLNów
POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie przegapiłem tego newsa... A tu pakiet Europy Universalis... zamówię go na pewno, zastanawiam się tylko, czy nie zamówić jeszcze Buntu Elfów (mam Diciples II, ale za KS GIER i to podstawkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:51, Radament napisał:

Wyprzedaz CDP chyba polega na tym, ze mozna wykorzystac dosc znaczna kwote wpln.

Dokładnie, bo większość cen nie jest zbyt atrakcyjna. Tych wPLN to trudno nie mieć, bo za każdą grę zyskuje się więcej wPLN, niż się wydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Diablo też jest w innym wydaniu niż wynika z opisu....
* * Złota Edycja - Diablo II + Lord of Destruction*

W pańswa opisie na www.gram.pl jest inna ilość płyt niż w rzeczywistości....
Na : http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=347 czytamy :
"Format: 5xCD, dodatkowo: 1xCD" i dalej "Razem 6 płyt CD za niezwykle atrakcyjny pakiet kosztujący jedynie 99,90! "tymczasem w pudełkach jest tylko 4 cd.... nie ma żadnych płyt audio.

Analogicznie z grą Warcraft 3 :

Na : http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=348 czytamy :
"Format: 3xCD"
tymczasem w pudełkach są tylko 2 cd.

Zamówiłem te edycje licząc na profesjonalną kolekcjonerską edycję tymczasem w środku jest to samo co w "platynie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:11, Evil Khan napisał:


Zamówiłem te edycje licząc na profesjonalną kolekcjonerską edycję tymczasem w środku jest to
samo co w "platynie"...


To co jest? Wyjęli z pudełek? Ej no, to ja takiej promocji nie chce ;[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:31, Budyn napisał:

To co jest? Wyjęli z pudełek? Ej no, to ja takiej promocji nie chce ;[[

nie tyle wyjeli co ich nie było nigdy... poprostu opis na www jest zmyłkowy...
same opakowania też są trochę inaczej niż na zdjęciu spakowane mianowicie "złożone na pół" - na zdjęciu widać o co mi chodzi..
na zdjęciu nr 2 zawartość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:36, Evil Khan napisał:

> To co jest? Wyjęli z pudełek? Ej no, to ja takiej promocji nie chce ;[[
nie tyle wyjeli co ich nie było nigdy... poprostu opis na www jest zmyłkowy...
same opakowania też są trochę inaczej niż na zdjęciu spakowane mianowicie "złożone na pół"
- na zdjęciu widać o co mi chodzi..
na zdjęciu nr 2 zawartość....

ehhh, a się nastawiałem na audio ;[ z Wara i Diablo.. No cóż, będą inne promo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować