Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wyprzedaż w sklepie gram.pl!

118 postów w tym temacie

Szkoda, ale nic dla siebie nie znalazłem...

Do CDP -> Możeby tak spróbować z nowszymi grami? :P
Co myślicie o wyprzedaży F.E.A.R. za 19.99 + wPLN w paczce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no niestety tu samych półkowników widzę. Jedyne co w miarę interesujące to te gry od Blizza w starych wydaniach.

Ale pomysł dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilak gier bardzo dobrych, ale... to te same gry w tych samych cenach co wcześniej, tylko inne pudełka :o Przecież Diablo 2 z dodatkiem można kupić teraz w platynowej kolekcji za tą samą cenę, to samo War3 z dodatkiem... Ehh, naprawdę nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu se jaja robi. Przeciez nic w tych cenach sie nie zmienilo.

Lionheart-20zl byl i jest
Settlers IV - 20zl byl i jest
Warcraft3 - 60zl byl i jest
Robin hood - 20zl byl i jest
Diablo 2- 60zl bylo i jest
a to tylko pare tytulow, ktore po prostu mam lub znam i wiem po ile byly np meisiac temu. Co to za "wyprzedaz" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 22:08, Lailonn napisał:

Co to za "wyprzedaz" ?

poprostu zebrali do kupy wszytski gry dostępne w zniżkach i dorzucili parę nowych i dali newsa. ale akcja działa kupiłem parę gierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mrau, mrau, ze wszystkich gier blizzarda brakło mi tylko w3, i oto jest faktem ze za te samą cenę ale z tych dwu boxów trudno zrezygnować. ech stare dobre wydania w papierowych pudłach... łezka sie w oku kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 20:13, Modest-Vermin napisał:

Może skusze na RobinHooda i LionHearta, może ktoś się wypowie na temat tych ostanich 2 gier


Robin Hood to ciekawa gra taktyczna coś jak Commandos. Ma nawet ciekawą fabułę, ale gra jest raczej na jedno przejście (później raczej już nie będziesz do niej wracał). Jeśli grałeś i lubiłeś Commandosa lub Desperados to polecam.

Lionheart to z kolei cRPG który ponoć na początku wciąga, a później nuży. Jednak w ten tytuł nie grałem więc nie mam co go opisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje że niektóre gry są w oryginalnych wydaniach i dlatego to jest wyprzedaż i związku z tym mam pytanie do cdprojekt czy dobrze myśle? bo interesuje mnie fallout i robinhood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć kiedy firma która ma swoje gadżety będzie mogła ich odpowiednią ilośc dostarczyc?:) bo to troche śmieszne :) skoror koszulki lub kubki się rozeszły to nie stać was na nową dostawe? (takie bajery się zamawia w więkrzych ilosciach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 13:19, SwenG napisał:

[...], żona mnie
zabije ;)


:) zawsze mozesz jeje przypomniec ile ostatnio wydala na buty/torebke/sweterek/bluzeczke/fryzjera/krem do twarzy/itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś słaba ta obniżka. W wielu przypadkach cena się nie zmieniła! Nawet wPLN tyle samo można wykorzystać (przykład: Warcraft 3). Ta wyprzedaż to nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować