Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo gorący towar w Platynie!

97 postów w tym temacie

Fajnie, że będzie do kupienia WarCraft III + Frozen Throne w jedynym opakowaniu za 60zł gdyż moje płytki gdzieś przepadły (sprawa do Archiwum X się nadaje). No i teraz przynajmniej będzie dożywotnia gwarancja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antologia? Łooo, cytując bohatera komiksu LOSUX: "niezły hardkor". Przynajmniej uruchomią się na moim komputerze... i tym sposobem będę miał już wszystkie gry Blizzarda w oryginałach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:07, Wojman napisał:

Fajnie, że będzie do kupienia WarCraft III + Frozen Throne w jedynym opakowaniu za 60zł gdyż moje płytki gdzieś przepadły
(sprawa do Archiwum X się nadaje). No i teraz przynajmniej będzie dożywotnia gwarancja. :)



Co do tej gwarancji to nie wiadomo bo np. Sąsiedzi w ExtraGrze tez wyszli po 23 wrzesnia a gwarancji nie maja (moze przez to ze to reedycja) wiec WarCraft tez m,oze nie byc na gwarancji. Ale badzmy dobrej mysli.


Z tych wszystkich gier to tylko mnie cieszy wlasnie WarCraft bo Diablo (I i II) mi sie przejadlo nie wiem jak mozna w jedna gre tylle grac (ja z diablo przygode zakonczylem po jakims miesiacu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:14, Todryk napisał:

To w konću w tej złotej edycji będzie samo Diablo II jak wskazuje info:

http://www.gram.pl/gra.asp?id=162&pid=418

czy
z dodatkiem jak wskazuje news:

Diablo II Złota Edycja - podstawowa wersja Diablo II wraz z dodatkiem Lord of Destruction,


???


Raczej z dodatkiem bez dodatku bedzie Diablo w Blizzard Pack''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 16:30, Cermit69 napisał:

Małpko - Antologia Blizzard zawiera gry tej firmy, a dodatek Hellfire wydawała Sierra. Dlatego też nie znalazł on się w
tym wspaniałym pakiecie:)



Pozostaję nieutulony w żalu, hlip hlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuu ... a mialo byc tak fajnie ... strasznie ciesze sie z Warcrafta, ale szkoda ze nie ma Diablo 1 ... a wydawalo mi sie ze na forum widzialem obietnice osoby z CDP ze ma wyjsc. Coz ... dalej czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:39, buras napisał:

cofam swoje zale ...slepy chyba jestem .... jest pierwszy Diabolek ... jupi !!!

A gdzie ty tego pierwszego widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:52, Daerdin napisał:

Sorki dopiero doczytałem poprzednie posty :P Ale może jednak da się coś zrobić, żeby to wszystko wydać
razem?

---> Tzn. Diablo II z dodatkiem, W3 z dodatkiem, antologie, Trainz i Collina ? Chyba nie bardzo do siebie pasują wszystkie tytuły ;-) A jeśli miałeś na myśli tylko tytuły Blizzarda, myśle że też nie, za duża cena by była raczej, by schodziło to jako tako :-) Mało jest chyba osób którym brakuje wszystkich wymienionych w newsie gier Blizzarda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 19:01, Daerdin napisał:

Nie, chodziło mi o wydanie całego pakietu Diablo - D1+dodatek, D2+dodatek

---> Patrz: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=351&pid=9 . Dodatku do jedynki nie będzie, czyli bylaby w sumie taka niepełna ta składanka. Ale z drugiej strony jak kogoś interesuje tylko Diablo, to czemu nie, nawet, nawet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować