Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo gorący towar w Platynie!

97 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2005 o 20:25, Shadow SSJ Warrior napisał:

A czy ktoś wie czy bedzie w sprzeedaży Diablo + dodatek HalfFire?? po polsku??
Nie w Antologi gdyż mam te pozostałe gierki:)


juz bylo powiedziane, ze nie. dodatek jest podobno od sierry i cdp nie ma na niego licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 12:16, Shadow SSJ Warrior napisał:

A samo Diablo?? Bedzie wydane NIE W ANTOLOGI??
Nie bede w koncu sprzedawał gierek by zakupic diablo w Antologi:(


nie sadze. zauwaz ze sama antologia ma byc za 50 (59?) zl. a to sa 3 gry plus dodatek do jednej z nich. jak sobie podzielisz to wychodzi naprawde malo na sztuke. wydanie czegos takiego jest pewnie bezpieczniejsze, bo nawet jak ktos bedzie chcial tylko starcrafta to kupi. jak ktos bedzie chcial diablo to tez kupi. a jak by wszystko bylo osobno to by pewnie lezalo niekupione na polkach. tak sie przynajmniej dobrze bedzie sprzedawac i cdp nie zbankrutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna bedzie sie jakos zaopatrzyc w plyte bonusowa do colina 2005 bo sie kupilo colina w czasie kiedy ukazal sie w klepach i troche smutno sie robi jak w platynowej kolekcji bedzie jakis dodatek ktorego normalnie niebedzie sie posiadalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 13:19, SpawN MakineN napisał:

Czy mozna bedzie sie jakos zaopatrzyc w plyte bonusowa do colina 2005 bo sie kupilo colina w czasie kiedy ukazal sie w klepach
i troche smutno sie robi jak w platynowej kolekcji bedzie jakis dodatek ktorego normalnie niebedzie sie posiadalo :(


nie liczylbym na to.
mam takie same pragnienia odnosnie diablo 2 i dodatku lod, ale nie ludze sie ze bedzie on dostepny osobno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antologia bylaby swietna, gdyby nie to, ze Diablo jest tylko pod peceta. Jeszcze rozumiem, ze DII bylo tylko na PC, ale za to byla polska wersja jezykowa - chociaż i tak uwazam to za lenistwo pracownikow CDP, ale zeby nie bylo wersji makowcowej angielskiej?! To oszustwo - juz lepiej kupic w Blizzard Online Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic zlego mowic o CDP,bo są swietni ale zlota edycja diablo2 moglaby byc tansza.W media markt kupilem tą gre za 41.90 a w gram.pl kupilbym ją 54.80(licze z wysylką).Ale z drugiej strony nie ma co narzekac na CDP bo inne gierki sprzedają tanio i gdyby nie zrazila mnie cena diablo2 + wysylka to byl kupil ją u nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to cudo dzisiaj dla swojego chrześniaka.....i się nielicho zdziwiłem w pudełku oprócz normalnej ilosci krązków czyli Diablo II ( 3cd) i LOD (1cd)
Znalazłem jeszcze dodatkowo drugi krązek z LOD. (czy to normalne???)
Skutek jest taki że chrześniak dostanie standardową ilosć krązków a ja bede miał w zapasie jeden krążek LOD.
Sam ostro pogrywam w DII....to się przyda....
Ale czy to jest normalne???

W pudełku były oprócz tego obie instrukcje do d2 i lod i reklama fear...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować