Zaloguj się, aby obserwować  
Logan10

Demigod - Temat ogólny

22 postów w tym temacie

Nowa gra studia Gas Powered Games .Akcja/RTS osadzona w świecie fantasy.
Półbogowie stają do walki między sobą o miejsce następcy w panteonie bogów.
Gra bazowac będzie głównie na trybie multiplayer.

20080318110651

20080318110709

20080318110746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 11:08, Logan10 napisał:

Nowa gra studia Gas Powered Games .Akcja/RTS osadzona w świecie fantasy.
Półbogowie stają do walki między sobą o miejsce następcy w panteonie bogów.
Gra bazowac będzie głównie na trybie multiplayer.


Z tych screenów widzę że ta gra mi nie pójdzie ):
Ale może coś osiągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 11:39, dominikańczyk napisał:

Z tych screenów widzę że ta gra mi nie pójdzie ):
Ale może coś osiągnie...


Premierę zapowiedziano na IV kwartał 2008 , więc jest jeszcze trochę czasu na wymianę sprzętu/niektórych podzespołów ,poza tym pewnie przesuną premierę.A to są raczej screeny maźnięte czymś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak zmienić w tej grze język. Mam w folderze z grą folder PL - co odpowiada za polski język ale w grze ciagle jest angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 21:15, Xanas napisał:

wie ktoś jak zmienić w tej grze język. Mam w folderze z grą folder PL - co odpowiada
za polski język ale w grze ciagle jest angielski

dobra, problem rozwiązany :) gierka fajna ale tylko na multi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 20:48, Ecko09 napisał:

Jak wygląda single player w Demigod?


Single wygląda jak multi, tyle, ze grasz z botami, po prostu, nawalasz się z półbogami sterowanymi przez komputer. Takie zwykłe potyczki, tak samo wyglada "kampania" tyle, że wybierasz swojego ulubionego (lub nie) demigoda i walczysz 8 potyczek. W sumie ta gra jest jak sieciowa strzelanka, cały czas to samo, a wciąga jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zakupiłem. Skorzystałem z przeceny na Impulse (50%) i teraz zostaje mi tylko ściągnąć. Sama gra fajna, taka przyjemna młucka z niewielką domieszką RTS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam graczy którzy byli by chetni pograc razem w demigoda (w oryginała oczywiscie).
Na serverach malo polakow i trudno znalesc jakiegos kompana :>.
moje gg: 8242002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 17:24, yszty napisał:

Witam!
Szukam graczy którzy byli by chetni pograc razem w demigoda (w oryginała oczywiscie).

Na serverach malo polakow i trudno znalesc jakiegos kompana :>.
moje gg: 8242002


Propozycja nadal aktualna? Dopiero co zakupiłem Demigod, a i tak nie mogę jej po testować, jednak jak tylko będzie taka możliwość, w przyszłym tygodniu to bardzo chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zapewne dobra ale jak widze gra w nią mało osób vide statystyki z serwerów aktualnie jest 350osób z czego open games 1 current games 11 to małooooo z tego powodu nie zakupie tego tuytuły o 4 było ponad 600osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz zagrałem w Demigoda i jestem lekko zdziwiony. Spodziewałem się znacznie więcej po grze, która w czasie premiery kosztowało 100 zł. Zacząłem "kampanie" i widziałem już cztery z ośmiu map, heh. Gra się fajne, przyjemnie, graficznie wygląda ładnie, ale jest bieda, bieda, bieda.
Osiem map, wszystkie jednostki i postacie jak i budynki są niesamowicie małe oraz bardzo mało szczegółowe. Wszystkiego jest tu mało. Wszystko jest też schematyczne, ciągle te same itemy do kupienia, rzeczy do ulepszenia. Zero nowości. Praktycznie od pierwszej potyczki już niczego nowego nie zobaczymy:P
Gra w dniu premiery powinna być w przedziale cenowym max 15 dolarów, nie 100 zł. Dobrze, że grę mam za darmo, przynajmniej nie będę ględził, że zmarnowałem kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 16:50, In_The_End napisał:

Dziś pierwszy raz zagrałem w Demigoda i jestem lekko zdziwiony. Spodziewałem się znacznie
więcej po grze, która w czasie premiery kosztowało 100 zł. Zacząłem "kampanie" i widziałem
już cztery z ośmiu map, heh. Gra się fajne, przyjemnie, graficznie wygląda ładnie, ale
jest bieda, bieda, bieda.
Osiem map, wszystkie jednostki i postacie jak i budynki są niesamowicie małe oraz bardzo
mało szczegółowe. Wszystkiego jest tu mało. Wszystko jest też schematyczne, ciągle te
same itemy do kupienia, rzeczy do ulepszenia. Zero nowości. Praktycznie od pierwszej
potyczki już niczego nowego nie zobaczymy:P
Gra w dniu premiery powinna być w przedziale cenowym max 15 dolarów, nie 100 zł. Dobrze,
że grę mam za darmo, przynajmniej nie będę ględził, że zmarnowałem kasę.


To nie gra singlowa. Parę mapek rozegraj, a potem do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd był od zawsze i jest tylko w... wersji polskiej... Po wgraniu łatki zangielszczającej, której swoją drogą nigdy nie znalazłem tak nie jest. Poczytaj na forach różnych o tym, może na cos trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 18:39, Zatha napisał:

Jak zrobić by wygrać potyczkę w single? ZAWSZE twierdza wroga zatrzymuje się na 20-240
hp i dupa :( gra w najnowszej wersji.


Może przez Impulse będzie łatka anglojęzyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować