Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - spekulacji ciąg dalszy

118 postów w tym temacie

O ile ta "Ekipa stojąca za Diablo I i II" to twórcy Hellgate, nadzieje na godnego następcę Diablo II są bardzo nikłe. HG:L to gra beznadziejna, pozbawiona fabuły oraz nudna. Należy jednak zauważyć jeden fakt: ostatnie dwie gry Blizzarda (+1 dodatek, + drugi w drodze) pochodzą ze świata Warcrafta, w przyszłym roku spodziewamy się sequela Starcrafta, także z wielkich uniwersów pozostaje tylko jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział że ta gra to jest jakaś kontynuacja może wymyslili jakiś nowa gre...a nawet jakby to było diablo 3 to wcale nie czekałbym na ta gre mnie diablo jakoś nie wciągło ale to już inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>O ile ta "Ekipa stojąca za Diablo I i II" to twórcy Hellgate, nadzieje na godnego następcę Diablo II są bardzo >nikłe. HG:L to gra beznadziejna, pozbawiona fabuły oraz nudna. Należy jednak zauważyć jeden fakt: ostatnie >dwie gry Blizzarda (+1 dodatek, + drugi w drodze) pochodzą ze świata Warcrafta, w przyszłym roku >spodziewamy się sequela Starcrafta, także z wielkich uniwersów pozostaje tylko jedno ;)

Hellgate stworzyło Flagship Studios a nie Blizzard. Tak wiem, że oni byli z Blizza ale nie są. Blizzard to firma, która robi grę i wypuszcza jak jest wspaniała, a nie jak EA (to przecież oni wydali HG:London) byle szybciej dla kasiorki. Możemy być pewni..Jeśli Diablo III się ukażę, będzie murowanym HITEM!!

CZEKAMY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydawało, że "ekipa stojąca za Diablo I i II" nazywa się teraz Flagship Studios, i popełniła największą chyba pomyłkę ubiegłego roku, czyli Hellgate: London.

Po drugie, jak słusznie zauważył MateoKiszlo, taki tekst to nic innego, jak chwyt reklamowy. Firma, która jest w stanie przez tyle czasu trzymać w tajemnicy fakt powstawania Starcraft II, z pewnością by nie reklamowała tak szeroko rozpoczęcia (czy nawet kontynuowania) prac nad Diablo III.

W ten sposób właśnie powstają plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyzby Top 3 w ilosci sprzedanych gier nalezalo w tym roku do Blizza? Dodatek do WoW 2nd, SC2 1st, Diablo 3 3rd :-)

Bosh jak bym chcial w Diablo 3 pograc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:03, Kris_bla napisał:

Czyzby Top 3 w ilosci sprzedanych gier nalezalo w tym roku do Blizza? Dodatek do WoW
2nd, SC2 1st, Diablo 3 3rd :-)


Zakładając, że dopiero poszukują projektantów poziomów, a Diablo III faktycznie by powstawało, to i tak premiera w tym roku byłaby tylko marzeniem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To brzmi zbyt ogólnie. "Poziomy" równie dobrze mogą pasować do WoW lub innej gry. Póki mało wiadomo, nie róbmy sobie złudnych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba najwyższy czas! Fani pozostałych uniwersów dostali już swoje gry, a co z fanami Diablo? Prawdę powiedziawszy nie miał bym nic przeciwko remake`owi "dwójki" w XXI szacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...albo to ludzie znów się doszukują znaków nadejścia Diablo III w zwykłej ofercie pracy, albo to już coś ważniejszego znaczy... tak czy owak, ja na D3 czekam i siem doczekać nie mogę, więc wolę doszukiwać się w czymś tak zdrożnym zapowiedzi gry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:09, lordfett napisał:

Zakładając, że dopiero poszukują projektantów poziomów, a Diablo III faktycznie by powstawało,
to i tak premiera w tym roku byłaby tylko marzeniem ;))


Ano ;-), ale jak w tym roku zapowiedza, to jest nadzieja, ze w 2012 bedzie okolo.

Jak na plycie z SC mam, ze D2 bedzie w 1998 roku, a dostalem go kolo 20 czerwca 2001 roku przed premiera to wlasnie tak to nalezy liczyc w przypadku Blizza ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować