Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - spekulacji ciąg dalszy

118 postów w tym temacie

jezu... ja już czekam na Diablo III juz od paru lat. A ja nie mogę się doczekać. Ale Blizz robi gry długo, lecz są dopracowane. Diablo 3 będzie na pewno wielkim hitem na miarę WOW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś Diablo nigdy nie przypadło do gustu... zbyt proste, monotonne, brzydkie i nudne. Zwykła siekanka jakich setki na rynku gier. Oczywiście to tylko moje zdanie. Dlatego ja na Diabolo 3 nie czekam, za to nie miałbym nic przeciwko Warcraftowi 4 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 11:15, mcnitrox napisał:

Ze wszystkich gier Blizzarda najbardziej uwielbiam Diablo. Ta gra musi w końcu wyjść!

Podzielam zdanie. jeszcze wow jest cool. ale warcraft już jest kiepski... a Diablo jest najlepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się Diablo III byłoby takim samym poruszeniem na świecie jak wybuch 3 wojny światowej. Chyba każdy gracz jaki istnieje od razu pobiegłby do sklepu po swój egzemplarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Diablo III na pewno nie zabijemy diablo ponieważ pod koniec podstawki jego kamień dusz został rozbity w piekielnej kuźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie wątpił, że kolejne Diablo kiedyś powstanie :). A to ogłoszenie nie jest wcale taką wątłą przesłanką - podobnie było przecież z SCII - po pojawieniu się oferty dla mapmakerów zaraz zaczęły się spekulacje, jak się później okazało - nie bezpodstawne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2008 o 09:34, Ringno5 napisał:

Inną sprawą jest, że (sądząc po Hellgate: London) nie wyszło im to na dobre...

Z przedstawionego składu to chyba jedynie Metzen pozostał w Blizzardzie. Jednak tworzenie fabuł już mu tak dobrze nie wychodzi bez pomocy Ropera, widać to np. po WoW. Co stawiałoby pod znakiem zapytania fabułę kolejnej odsłony Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... Diablo. Gra - legenda. Do dzis od czasu do czasu lubie sobie przejsc pierwsza czesc. A na Diablo III czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część Diablo... Ahh..... Toć to kolejny murowany hit Blizzarda będzie, po prostu jazda na legendzie poprzednich części i tak..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo to gra w którą każdy szanujący się gracz powinien zagrać ta gra jest jedyna w swoim rodzju jest poprostu najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Diablo III musi powstać by powstała wspaniała saga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować