Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - spekulacji ciąg dalszy

118 postów w tym temacie

Sam nie posiadam Diablo...Jednak te parę godzin u kolegów na zawsze wgryzły się w najdalsze zakątki w mojej głowie...Wątpię by ktoś wymyślił lepszego hack''n''slash''a , więc godnym następcą Diablo może być tylko jego kontynuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło wspominam DI, a DII to już naprawdę była rewelacja! (ach te godziny na battlenecie ;]) Ja na DIII mam ogromną chęć więc ta gra musi wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to była tylko reklama. Żeby podbić prestiż kandydatów. Mogą robić coś zupełnie innego. I pewnie tak jest. Zanim ogłosili Starcraft 2 myślano, że to będzie World of Starcraft... :P

Dnia 19.03.2008 o 19:49, król hugo 3 napisał:

To jest chyba jedna z bardziej oczekiwanych gier...
oby nie wyszedł World of Diablo.. (kolejny 10 miliononowa komercyjna gra ale z klimatem
diablo majaca 0 wspólnego)


World of Diablo? Możliwe... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 14:14, DieAnotherDay napisał:

Diablo gra to zal nad zalami nielubie ani I ani tym bardziej II a III bedzie jak zapewne
gorsze


Diablo to jedna z najlepszych i najbardziej wciągających gier EVER. Jeśli Tobie się nie podoba to ok, ale nie nazywaj tej gry "żalem". A tak poza tym - każda nowsza gra Blizza jest lepsza od poprzedniej więc gdyby jednak D3 wyszedł, z pewnością byłby to murowany hit. Żaden hack''n''slash nie pobije Diablo - może być to tylko jego kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście np. WoWa nie trawie, nie podoba mi sie i mam ogólnie o nim złe zdanie jednak nie mówię o nim że jest to żal i tym podobne. Więc prosze tych, którzy nie grali w Diablo lub grali a nie potrafili sobie w nim poradzić, by nie mówili od razu że ta gra to "żal". Ja tam Diablo uwielbiam, kocham fabułę, w ciągła mnie ta gra na pare dobrych lat. Lecz uważam że Diablo III już tak dobre jak poprzednie części nie będzie. Moim zdaniem zrobią coś nie podobnego do poprzednich części i będzie klapa. Może grywalność będzie wysoka lecz dla tych którzy np. nie znali dogłębnie fabuły Diabełka, lub nie mieli do czynienia z poprzednimi częściami. Podsumowywując moją wypowiedź stwierdzam że Diablo 3 i tak nie wyjdzie :D. Tyle lat sie o tym mówi i nic, pewnie tak będzie i w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem jednym z wielu mega fanow diablo, uwazam ze jest to najlepszy istniejacy hack and slash i wlasnie dlatego mam nadzieje ze trojka nie powstanie... obawialbym sie o to ze 3 bylaby slabsza od poprzednikow bo przebic grywalnosci dwojki to se ne da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 21:45, wladcaczeczeni napisał:

jestem jednym z wielu mega fanow diablo, uwazam ze jest to najlepszy istniejacy hack
and slash i wlasnie dlatego mam nadzieje ze trojka nie powstanie... obawialbym sie o
to ze 3 bylaby slabsza od poprzednikow bo przebic grywalnosci dwojki to se ne da :P

Myślisz że panowie z blizzarda zrobią grę która nie wielkiego sukcesu??? To raczej nie wchodzi w grę. Ja jestem jak najbardziej za i jestem pewien że będzie to wielki hit podobnie jak poprzednie części diablo, warcrafty czy starcrafty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani Stacrafta też musieli długo czekać na zapowiedź II części :) Moim zdaniem DialoIII prędzej czy później wyjdzie znając Blizzarda. Tylko teraz jest pytanie czy nie będzie to nastepny MMORPG? Według mnie zrobią tak jak w II single - multi który do dzisiaj jest popularny, ehhh ile to człowiek nocek zarwał przy d2 :D
Nic tylko czekać i trzymać kciuki, ze płyka d3(moze już w formacie Blue Ray) kiedyś u nas zagości i zawiruje w dommach :) Marzyć zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co pobije Diablo(w kategorii h n''s) to następne Diablo. Ja znam tylko 2 gry które mają coś do powiedzenia Diablo :StarCrafta i Dawn of War (i może jeszcze Warcraft)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tam mysle ze ogolnie ludzie przesadzaja z Diablo, byla to poprostu jedna z pierwszych takich gier o takim rozmachu, dzisaj jest juz wiele gier tego typu, dla mnie taki Loki jest lepszy od diablo 2 , czy sacred, dlatego dla mnie to bedzie kolejny hack''n''slash nic pozatym...o ile bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ekipa stojąca za grami Diablo i Diablo II" jest wszędzie, tylko nie w Blizard`zie, tak to się ludzie porozchodzili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:52, Draxvoxdor napisał:

Ciekawe, czy będzie w trójwymiarze, czy malowana.


raczej już będzie w 3D czyli możemy się spodziewać coś ala wiedźmin , Neverwinter Nights czy Oblivion tylko że raczej jeszcze wypaśnej grafie i teraz pytanie .... Jaka fabuła ... znowu Diablo niby sie odradza .... Trochę to by było nudne ale dla fanów chyba raczej nie... hehe sam bym pograł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować