Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - spekulacji ciąg dalszy

118 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 18:17, Draxvoxdor napisał:

Pierw uciekł diablo, potem baal, teraz pewnie mefisto ucieknie i rozpęta chaos ;P


hmmm no tak ale kamienie dusz zostały zniszczone... najpierw Mefista a potem Baal''a hehe z Horadrimów został tylko Decard Cain ale co ... może się okazać że nie zyje hehe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ekipa odpowiedzialna za Diablo i Diablo II" - dobre sobie, niestety główni designerzy poszli sobie w kosmos, za Billem Roperem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:54, Gosu napisał:

JA tam mysle ze ogolnie ludzie przesadzaja z Diablo, byla to poprostu jedna z pierwszych
takich gier o takim rozmachu, dzisaj jest juz wiele gier tego typu, dla mnie taki Loki
jest lepszy od diablo 2 , czy sacred, dlatego dla mnie to bedzie kolejny hack''n''slash
nic pozatym...o ile bedzie.

Loki lepszy od Diablo??? Podaj choć jeden aspekt w którym tą wyższość upatrujesz. Ja nad Diablo spędziłem setki godzin podczas gdy w lokiego pograłem z 3 godziny i powędrował na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, Diablo III będzie bardziej grą Diablo II w 3d, niż jakąś rewolucją, wprowadzającą radykalne zmiany w fantastycznej sadze Diablo I i II. Mam jednak nadzieje że ta właśnie gra zachwyci grafiką i fabułą. (oczywiście bez ekstremalnych wymagań sprzętowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 08:30, Mroczny Elf99 napisał:

Loki lepszy od Diablo??? Podaj choć jeden aspekt w którym tą wyższość upatrujesz. Ja
nad Diablo spędziłem setki godzin podczas gdy w lokiego pograłem z 3 godziny i powędrował
na półkę.


Chodzby to ze w Lokim uzywalem nawet 6 umiejetnosci, co zmuszalo do myslenia czasami, a kiedy gralem w diablo uzywalem jednej, i po 5 minutach grania odplywalem myslami od gry, gralem instynktownie nawet nie zwracalem uwagi co sie dzialo na ekranie. Moge sie zalozyc ze jakby diablo teraz wyszedl wcale takim hitem by nie byl. Poprostu wtedy nie bylo takich gier, Blizard zawsze trafial w sedno i dawal wzor gry na ktorym pozniej inni podazali, ja diablo skonczylem raz i powendrowalo na polke. Ty zapewne grales w lokiego 3 h tylko, bo doszukujesz sie Diablo w kazdym hack''n''slash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:09, Gosu napisał:

> Loki lepszy od Diablo??? Podaj choć jeden aspekt w którym tą wyższość upatrujesz.
Ja
> nad Diablo spędziłem setki godzin podczas gdy w lokiego pograłem z 3 godziny i powędrował

> na półkę.

Chodzby to ze w Lokim uzywalem nawet 6 umiejetnosci, co zmuszalo do myslenia czasami,
a kiedy gralem w diablo uzywalem jednej, i po 5 minutach grania odplywalem myslami od
gry, gralem instynktownie nawet nie zwracalem uwagi co sie dzialo na ekranie.


moze po prostu zrobileś sobie taka płytka postać? dziwne, bo jak ja grałem, zawsze musialem korzystać z uzupełniajacych sie umiejetności, i nudno bynajmniej nie było.

Dnia 21.03.2008 o 13:09, Gosu napisał:

Moge sie zalozyc ze jakby diablo teraz wyszedl wcale takim hitem by nie byl.


gdyby teraz wyszedł i był oczywiście równie wyczekiwany, jak przed faktyczna premiera, sprzedalby się równie dobrze. diablo II nawet teraz jest popularniejszy niż wiele innych, naprawdę dobrych gier. po siedmiu latach od premiery.

Dnia 21.03.2008 o 13:09, Gosu napisał:

Poprostu wtedy nie bylo takich gier,


po siedmiu latach od premiery. teraz tez nie ma takich gier?

Dnia 21.03.2008 o 13:09, Gosu napisał:

Blizard zawsze trafial w sedno i dawal wzor gry na ktorym pozniej inni podazali, ja diablo skonczylem raz i
powendrowalo na polke. Ty zapewne grales w lokiego 3 h tylko, bo doszukujesz sie Diablo w kazdym
hack''n''slash.


własnie, diablo jest wzorem, jak sam przyznałeź, nawet teraz, wiec produkcja blizzarda jest punktem odniesienia dla oceny kazdej nowej gry h''n''s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale o co wy sie kłócicie i z czego problem robicie? po 1 to musi być w planach, po 2 musi to być pewniak, a po 3 to jakie będzie to będzie, DII jest wspaniałą grą, co nie znaczy ze D3 też takie będzie, a nawet może być jeszcze lepsze, klimatem zbliżonym do wiedźmina? A może będzie to kontynuacja trylogii Diablo? Ale najpierw, to niech ona się zacznie produkować, a nie jakieś głupie kłótnie robicie, tak naprawdę jeszcze o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki z pólek sklepowych dobrze schodzi DII DIII nie wyjdzie :)
Na razie DII cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Może zanim zrobią trójkę, dwójka przestanie być opłacalna dla Blizzarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie zmienia to Faktu ze gra byla na raz, takie gdybanie ze moze zrobilem plytka postac jest bezsensowne, hack''n''slash jest plytki sam w sobie jako gatunek gry, tez moge napisac ze moze robiles plytkie postacie w innych grach, z tad diablo jest ciekawsze dla Ciebie. Jestes poprostu setna osoba na tym forum, ktore nie moze zniesc ze ktos ma odmienne zdanie na temat gry ktora lubisz, dla mnie diablo to zadna rewelacja, dobry hack''n''slash jak wiele innych, to jest MOJE zdanie i tyle, Ty uwazasz Diablo jest fenomenem wporzadku, dla mnie NIE jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować