Zaloguj się, aby obserwować  
Marcelinio57

Ściąganie Plików

25 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 16:25, Marcelinio57 napisał:

Powiedzcie mi jaki program najszybciej ściaga GRY ??? :D

Najszybciej będzie jak pójdziesz do sklepu, albo zamówisz gre przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:25, Marcelinio57 napisał:

Powiedzcie mi jaki program najszybciej ściaga GRY ??? :D


Program "Sprzedawca". Won do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:25, Marcelinio57 napisał:

Powiedzcie mi jaki program najszybciej ściaga GRY ??? :D



Mamy ci powiedzieć jaki program najszybciej ściąga gry???PIRACTWO
Zwariowałeś?Pytasz się na forum o takie sprawy. Poczytaj regulamin. Na tym forum nie można propagować PIRACTWA. To jest zabronione i karane.Temat zgłaszam moderatorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:27, Marcelinio57 napisał:

A dasz mi troche kasy :/ ?

A pójdziesz do jakieś pracy :/? Ktoś się trudzi żeby zrobić grę, a potem Ty się pytasz jak ją najszybciej yyy...ukraśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:32, Loytar napisał:

> A dasz mi troche kasy :/ ?
A pójdziesz do jakieś pracy :/? Ktoś się trudzi żeby zrobić grę, a potem Ty się pytasz
jak ją najszybciej yyy...ukraśc.


O czym ty mowisz. Znając życie to on do podstawowki jeszcze chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj, czekaj, jeszcze nie powiedzial, ze chce sciagac jakas gre platna. Skad wiesz, moze chce darmowe sciagac? Nie mozesz go oskarzac o robienie czegos, do czego tak naprawde sie nie przyznal. Jakby zapytal sie o skad sciagnac konkretna, platna gre to ok. Ale w tej chwili nie masz naprawde zadnych dowodow. No chyba ze jest az taki glupi, zeby po moim poscie sie przyznac. :P

Mistic
Ale chyba mozna bylo troche delikatniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:34, Amadeusz1 napisał:

O czym ty mowisz. Znając życie to on do podstawowki jeszcze chodzi...

Ale co z tego? Jeżeli naprawdę będzie chciał zdobyć kasę na gry to może iść do sklepu poprzekładać napoje, posprzątać na półkach czy też pozamiatać podłoge. Równie dobrze może poprosić rodziców o przydzielenie do jakieś pracy w domu, niezależnie od tego ile ma lat, kręgosłupi mu chyba nie pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:36, fifomaniak napisał:

Ale czekaj, czekaj, jeszcze nie powiedzial, ze chce sciagac jakas gre platna. Skad wiesz,
moze chce darmowe sciagac? Nie mozesz go oskarzac o robienie czegos, do czego tak naprawde
sie nie przyznal. Jakby zapytal sie o skad sciagnac konkretna, platna gre to ok. Ale
w tej chwili nie masz naprawde zadnych dowodow. No chyba ze jest az taki glupi, zeby
po moim poscie sie przyznac. :P



Sądze, że żeby ściągnąć darmową gre nie jest do tego potzebny żaden program, a w ogóle może wpisał w wyszukiwarce ''DARMOWE GRY'' i wyszły linki do stron z których możesz pobierać za darmo gry, ale które tak na prawdę ą piracki. Nic go nie obroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po części to powiedział. Po moim bądź po poście Mistic Marcelinio napisał: A dasz mi troche kasy :/ ?, więc darmowej gry raczej nie chciał ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:43, mateuszkalach napisał:

Ja używam Get-Right do pobierania dużych freeware''ów



Właśnie przyznałeś się do tego że jesteś złodziejem i propagujesz piractwo,a nie sądzę abyś używal tego programu do pobierania "darmowych gier".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:41, Kolumb95 napisał:

Sądze, że żeby ściągnąć darmową gre nie jest do tego potzebny żaden program, a w ogóle
może wpisał w wyszukiwarce ''DARMOWE GRY'' i wyszły linki do stron z których możesz pobierać
za darmo gry, ale które tak na prawdę ą piracki. Nic go nie obroni.


Lo Jezu... Nie panimajesz? Nie mozesz (w swietle prawa) winic, oskarzac kogos o cos, do czego tak naprawde sie nie przyznal... Sa duze gry darmowe... Np. America''s Army wyobraz sobie, ze FlashGetem sciagalem, bo nie chcialo mi sie na raz sciagac... Nie chodzi o to ze go bronie. Nie jestem ani przeciw Tobie, ani Jemu. Po prostu patrze uczciwie na to z boku i taka jest prawda, ze do niczego sie nie przyznal...

Edit: Widze, ze zdazyles juz oskarzyc nastepnego o cos do czego sie nie przyznal... "(...) nie sadze abys uzywal tego programu do pobierania "darmowych gier." " Nie jestes sedzia, zebys osadzal innych. Nie masz dowodow, to siedz cicho. Twoje rozumowanie jest pokretne. Jakby dalej isc tym tropem, to kazdy kto uzywa jakiegos programu P2P lub do wspomagania sciagania plikow, powinien byc piratem... Zastanow sie co mowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duże freeware:

Urban Terror lub Frets on Fire z kolekcją piosenek , to tylko przykłady i jak najbardziej go to usprawiedliwia chyba że dużym freewarem nazywa GTA 3 na przykład......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo wyslaliscie go do sklepu, nawet nie wiedzac czy chcial sciagac darmowe gry czy nie... A krasc chyba nie chce, skoro chce zaplacic za te gry. :P

Edit: W przypadku Mistica to nawet wyslanie nie bylo, to bylo, delikatnie mowiac, wywalenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować