Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Legend: Hand of God - Legenda druga

12 postów w tym temacie

Miło było by gdyby ktoś chciał sie wypowiedzieć na temat tej gry, dziś widziałem ją w Empiku i począłem sie zastanawiać czy by sobie na święta nie sprawić. Może ktoś dać opinię? Szczególnie odnośnie fabuły, bo o mechanice, grafice itp. dużo się naczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła zapowiada się nawet dobrze :) Gierkę na pewno kupię (na dodatek przekonały mnie do niej pozytywne recenzje i wysokie oceny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem Legenda (Czarnej Edycji, którą bardzo polecam, nie jest dużo droższa od wersji standardowej a na pewno ładniejsza :) Ogólnie gra jest super i pisząc super naprawdę mam na myśli super (a nie jak Titan Quest, Loki shit itp.). Fabuła jest na tyle wciągająca, że często się łapię na "jeszcze jedno zadanie" a to już coś (jestem dość wybredny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:43, TobiAlex napisał:

Witam. Jestem posiadaczem Legenda (Czarnej Edycji, którą bardzo polecam, nie jest dużo
droższa od wersji standardowej a na pewno ładniejsza :) Ogólnie gra jest super i pisząc
super naprawdę mam na myśli super (a nie jak Titan Quest, Loki shit itp.). Fabuła jest
na tyle wciągająca, że często się łapię na "jeszcze jedno zadanie" a to już coś (jestem
dość wybredny :D



Dzięki za opinie, chyba się skuszę. A jak spolszczenie? Rzeczywiście takie dobre, czy to tylko marketing? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam czarną edycję od dwóch dni. Pierwszego dnia zainstalowałem i pograłem chwilę, wczoraj też chwilę ... Nie mówię, że gra jest zła czy kiepska bo nie zdążyłem jej jeszcze poznać, ale fakt, że jakoś mnie do niej niespecjalnie ciągnie.

Póki co lepsza opinię mam o Titan Queście na którym (kompletnie zresztą nie wiem czemu) niektórzy psy wieszają a od którego już pierwszego dnia oderwać się nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 10:09, GeoT napisał:

Mam czarną edycję od dwóch dni. Pierwszego dnia zainstalowałem i pograłem chwilę, wczoraj
też chwilę ... Nie mówię, że gra jest zła czy kiepska bo nie zdążyłem jej jeszcze poznać,
ale fakt, że jakoś mnie do niej niespecjalnie ciągnie.

Póki co lepsza opinię mam o Titan Queście na którym (kompletnie zresztą nie wiem czemu)
niektórzy psy wieszają a od którego już pierwszego dnia oderwać się nie mogłem.


Bo klimaty mitologi ja np. nie znoszę w grach i odrzuca mnie TQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować