Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kroniki Spiderwick - recenzja

12 postów w tym temacie

Curtiss

Stało się niemal świecką tradycją, że dobrze sprzedające się produkcje książkowe szybko trafiają do Hollywood. Kolejnym elementem tego procesu jest wydawanie gier powiązanych z filmową produkcją. Ten proces dotyczy również produkcji dla dzieci.

Przeczytaj cały tekst "Kroniki Spiderwick - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że ta grafika jest niedopracowana!!
Przecież ta grafika jest nawet gorsza od half-life1 !

w tym 3 od konca obrazku jest wogóle tekstura ziemi???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko i córko...ta grafika na tych screenach jest tragiczna. Nie wspominając o tym, że gry oparte na tego typu filmach są zazwyczaj strasznie płytkie i beezsensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na screenach jest więcej błędów graficznych niż samej grafiki... dlaczego?

przecież miejscami w ogóle się tekstury nie wyświetlają?! to recenzent jest odpowiedzialny za zrobienie tych screenów? więc jak przygotował się do npisania recenzji... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabizna - dzisiaj na Hyperze w Fresh`u leciało. Grafa naprawdę niczym nie różni się od tego co serwuje Maluch Racer :) Szkoda, że na PC żadnej fajnej zręcznościówki nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Kupiłem mojemu chłopakowi tą grę, ale nie mogę jej uruchomić. Instalacja poszła bezproblemowo, ale na wstępie uruchamiania pojawia sie komunikat:

Could not find any compatible Direct3D devices

Posiadam kartę graficzną NVidia GeForce FX 5700. Wiem, że nie jest to najnowszy "krzyk mody", ale czy to może powodować, że gra w ogóle nie chce wystartować?!

Proszę o poradę, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy, ewentualnie - jeśli to rzeczywiście kwestia karty - jak można temu zaradzić?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować