Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Service Pack 1 dla Visty gotowy

79 postów w tym temacie

Czytam te komentarze to mnie śmiech bierze a zarazem płacz. Śmiech ze względu na tępotę użytkowników (swoja drogą, że 99% z Was to Ci sami, którzy w dobie Win98 narzekali na na XP). A płacz? Cóż, jestem pewien, że 95% z Was nawet nie wydało grosza zarówno na XP jak i Vistę. No bo po co prawda? Są piraty... Nie ma jak to być złodziejem i narzekać jeszcze na to co się ukradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:49, zwiezak napisał:

Wszystko fajnie ale nie zrobią z Visty czegoś OS podobnego :D, zresztą i tak szybciej
sie skończy okres wsparcia dla Visty niz dla XP ;] a propo''s - co z SP3 dla XP?


A tak wogóle to miał powstać, bo coś ci się pochrzaniło. Jeśli nie to podaj link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:49, Kris_bla napisał:

Boje sie troche to instalowac... bo co jak mi sie all zepsuje ;-) SP od M$ maja to do
siebie, ze potrafia wszystko zepsuc ;-D


To zależy "My nie dbamy o szczegóły tylko o drobnostki" (wypowiedź B.Gates''a z 2002)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TobiAlex
Czyż to cud?
Nie jestem sam.
Czy naprawdę 98% z was nie wie, że:
1.) Microsoft nie będzie hamował światowej premiery ze względu na Was.
2.)Trzeba mieć talent by musieć restartyować Vistę co 3H(czasami nie wyłączam kompa przez 3 dni ;p)
3.)" Nie ma to jak OS pod Maca (Mimo iż nie mam ale w przyszłości mam zamiar kupić," skoro nie masz(nie korzystasz na co dzień-załorzę się, że Visty też nie masz i nie widzia`leś) to się nie wypowiadaj, każdy system ma b`lędy, a to że M$ przynajmniej je naprawia i wykrywa to chyba +
PS nie ma częstych ataków chackerów na inne systemy nie dlatego, że mają niesamowite, najnowocześniejsze zabezpieczenia, lecz dlatego bo one nie są popularne(wiem, że zaraz zaspamują nas linuxowicz-WIEM INSTNIEJECIE).
4.)Jon Irenicus tak zwalonego kompa masz a dokładniej kartę graficzną lub płytę główną(ewentualnie zapuściłeś system).
5.) Cieszymy się, że masz orginalną Vistę
6.)" Dobry system to taki, którego NORMALNY użytkownik NIE ZAUWAŻA." polecam zformatować dysk nieprawdaż, że świetny system?

Troszkę się rospisałem... Coś jeszcze nie jasne wejdźcie na mojego gramsajta to tam opisałem SP1 i możecie komentowqać-na pewno odpowiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się SP3 do XP''ka wprowadzający wiele nowości, między innymi obsługę DX10, jednak biorąc pod uwagę fakt, że M$ wciska Vistę wszędzie gdzie sie da, nie ma szans na spełnienie mych marzeń :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisienka na czubku gó*** wcale nie sprawi że to gó*** stanie się tortem czekoladowym. SP1 do Visty wcale nie sprawi że stanie się ona dobrym systemem. Zresztą M$ samo się przyznało jakieś 9 miesięcy temu że Vista to syf i wczesna beta przed Windows Seven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie problemow z grami pod Viste32 juz nie ma,smiga 95% bez problemowl lub sa patche. Sama vista w sobie nie jest zlym systemem,wystarczy powylaczac kontrole uzytkownika i zbedne bajery. Kwestia configu sysu dla wlasnych potrzeb.No i Crysis,Company of Heroes czy Bioshock wygladaja lepiej pod DX10. Kwestia instalacji Visty rozwiaze sie z chwila gdy wyjdzie Alan Wake Vista only (DX10) i jeszcze ze dwie,trzy oczekiwane gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:17, Ascarib napisał:

każdy system ma b`lędy, a to że M$ przynajmniej je naprawia i
wykrywa to chyba +


Ma, a historia skandalicznie spóźnionych patchy dla Windowsów mówi sama za siebie.

Dnia 18.03.2008 o 21:17, Ascarib napisał:

PS nie ma częstych ataków chackerów na inne systemy nie dlatego, że mają niesamowite,
najnowocześniejsze zabezpieczenia, lecz dlatego bo one nie są popularne(wiem, że zaraz
zaspamują nas linuxowicz-WIEM INSTNIEJECIE).


Sprawdź na jakiej usłudze i na jakich OSach są strony, po których buszujesz. Desktop, to kolejny etap.

Dnia 18.03.2008 o 21:17, Ascarib napisał:

6.)" Dobry system to taki, którego NORMALNY użytkownik NIE ZAUWAŻA." polecam zformatować
dysk nieprawdaż, że świetny system?


Hdd, z którego piszę był formatowany ostatnio podczas instalacji systemu... dwa lata temu? Nie pamiętam. Próbujesz nam powiedzieć, że to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 20:00, Sir Braveheart napisał:

I to jest to .... znów się zaczyna Łatki poprawki , ulepszenia , srenia i tego typu podobne
.... jak zwykle Windows ma jakieś niedorobienia... Nie ma to jak OS pod Maca (Mimo iż
nie mam ale w przyszłości mam zamiar kupić,) albo i Linux najnowszy chyba teraz Ubuntu
7.10 jest i jest na prawde super u nas na informatyce mają instalować go teraz bo wcześniej
mieliśmy Kubuntu który jest gorszy ale zawsze Linux .... MS chyba nie widzi własnych
błędów , które to naprawia i robi od nowa Linux i Mac no ale cóż dalej oni będą coś robić
a potem jakieś Service Packi sracki placki ;(


1. Linuxiarze szczyczą się tym że łatki do ich systemów wychodza cześciej niż MS
2. Leopard niszczy
3. Kubuntu to jest ubuntu tylko że pod KDE z pewnymi tam zmianami ale IMO różnice są niewielkie (Ubuntu częsciej zdarza się działać ;) ).
4. Service pack oznacza de facto Windows Vista 1.1 ;) a konkretniej windows 6.1 patrzac na to w pewien sposób a więc Ubuntu bedace 7.10 doczekało się już wiekszej ilości "packów" ;). Idąc dalej Open Suse które doczekało się 10.3 etc. ;)

@kotolew

Ta np. na Windowsie poznaje po rozszerzeniu .asp w pliku strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz dać konkrety(nie chodzi mi o ten, że nie umiesz jej używać;p)?
Odpowiedzcie mi proszę: Why Windows Vista is shit?(po polsku nie rozumiecie)
Korzystam z Visty już prawie 2 lata(zaraz się uczepicie więc nabisze, że od BETY 2) i... wszystko jest OK, bez błędów, nie zawiesza się-powiem nawet, że mam SP1 zainstalowanego i też no problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:47, TobiAlex napisał:

Czytam te komentarze to mnie śmiech bierze a zarazem płacz. Śmiech ze względu na tępotę
użytkowników (swoja drogą, że 99% z Was to Ci sami, którzy w dobie Win98 narzekali na
na XP). A płacz? Cóż, jestem pewien, że 95% z Was nawet nie wydało grosza zarówno na
XP jak i Vistę. No bo po co prawda? Są piraty... Nie ma jak to być złodziejem i narzekać
jeszcze na to co się ukradło.


Święte słowa :) Dobitnie powiedziane, ale przedstawia to obecny stan rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:54, Ascarib napisał:

Czy możesz dać konkrety(nie chodzi mi o ten, że nie umiesz jej używać;p)?
Odpowiedzcie mi proszę: Why Windows Vista is shit?(po polsku nie rozumiecie)
Korzystam z Visty już prawie 2 lata(zaraz się uczepicie więc nabisze, że od BETY 2) i...
wszystko jest OK, bez błędów, nie zawiesza się-powiem nawet, że mam SP1 zainstalowanego
i też no problem!


A Ty to caly swiat? Mnie nie ineteresuje opinia jednego, dwoch, trzech... dziesieciu uzytkownikow. Tobie moze akurat dzialac i mozesz byc wielce zadowlony ale w takim razie ja sie spytam. Dlaczego na Ciebie jednego przypada 10 innych niezadowolonych? Ale oczywiscie to Ty masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:43, Luk Zombi napisał:

Wisienka na czubku gó*** wcale nie sprawi że to gó*** stanie się tortem czekoladowym.
SP1 do Visty wcale nie sprawi że stanie się ona dobrym systemem. Zresztą M$ samo się
przyznało jakieś 9 miesięcy temu że Vista to syf i wczesna beta przed Windows Seven.



Żal mi takich jak Ty, na prawdę. Porównujesz Vistę do gówna, bo? Bo co? Bo takie są opinie ogółu? A sam masz Vistę? Szczerze wątpię.

Moim zdaniem Vista to dobry system, działa bez zarzutu, jest ładna, czytelna i wszystkie gry działają bez problemów. Chcesz czegoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na różnych kompach (w domu i w robocie) korzystam z w2k, xp i visty. Wciąż najlepszym i najstabilniejszym systemem z windowsów jest w2k, ale niestety wiele nowych programów, nie wspominając o grach już na nim nie pójdzie. Następnym w kolejności jest vista i pomimo kilku głupich rozwiązaniach jest naprawdę niezłym systemem, na którym jak na razie chodzi wszystko i to bez problemów. Zdecydowanie najgorszym z tej trójki windowsów jest xp, korzystam z niego bo muszę ale klnę na ten szajs dość często.
To jest oczywiście moja opinia oparta na moich własnych doświadczeniach, ale mam prośbę do tych, którzy z vistą nie mieli do czynienia, aby nie opierali się na złośliwych opiniach ludzi, którzy albo nie widzieli visty na oczy, albo korzystają ze źle skonfigurowanej lub pirackiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować