Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry studia Epic na Steamie

26 postów w tym temacie

Renor Mirshann

W usłudze Steam pojawiły się wczoraj gry nowego developera, zasłużonego dla pecetowej branży wirtualnej rozrywki studia Epic Games. Zestaw serii Unreal i Unreal Tournament można dostać do końca tygodnia w cenie niższej o 10%, za niecałe 60 dolarów.

Przeczytaj cały tekst "Gry studia Epic na Steamie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czemu nie ma Unreal Tournament 2003 w każdej Antologii Unreala? Ani na Steamie, ani w Platynie, nawet w pierwszej kolekcji Unreala też nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że Unreal Tournament 2003 to był niewypał i zostawili tylko UT 2004 :P Ale skor dali wszystkie części to i UT 2003 też powinni bo to też należy do rodziny Nierealnych ;) Ja i tak wole pudełko z płytą niż ze Steama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:49, BłażejGB napisał:

Kurcze, czemu nie ma Unreal Tournament 2003 w każdej Antologii Unreala? Ani na Steamie,
ani w Platynie, nawet w pierwszej kolekcji Unreala też nie było.

bo jest zawarty w 2004 (mając 2004 możesz normalnie grać z ludźmi mającymi 2003)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to najsłabsza część serii. Choć mnie też to boli bo niby antologia a są ubytki:/ Ale boli mnie też dlatego że tylko w tej części dołączono uPaint - edytor postaci dla laików:( Nigdzie go nie można zdobyć no chyba że wygrzebię w torrentach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam''a jakoś specjalnie nie lubię, Unreal Antologię kupiłem w Platynowej Kolekcji, a UT III nie ruszy na moim kompie, czyli jakoś to przeżyję. Mam nadzieję że w przyszłości gry od Epic nie będą wymagały Steam''a do grania tak jak to chyba jest z Half-Life''m 2 (nie bijcie jeśli bredzę, nie grałem... przez słabego kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal Antologia (CDP) = 60 zł (+ 120 zł za UT III) = 180 zł
NBP, kurs dolara: 2.24

Unreal antologia (na steamie) = 60$ * 2.24 = 134 zł (w przybliżeniu)

Niestety nie mam karty kredytowej, więc zostaje mi tradycyjna metoda zakupu tych tytułów. Chociaż mnie zawsze rajcowało odpicowane pudełko z poradnikami, gadżetami i wszystkimi pierdołami, niż ikonki instalacyjne na pulpicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:56, LUKAS K napisał:

Może dlatego że Unreal Tournament 2003 to był niewypał i zostawili tylko UT 2004 :P Ale
skor dali wszystkie części to i UT 2003 też powinni bo to też należy do rodziny Nierealnych
;) Ja i tak wole pudełko z płytą niż ze Steama :)


Unreal 2 The Avakening tez było kichą i to straszną a jakoś dali. Heh kupie Antologie w Platynie ale tylko po to żeby na półce stała - wstyd nie mieć serii Unreal w swojej kolekcji. Ale tylko w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo... To fajnie, poczekam jeszcze na jakąś nową partię Unreal Anthology i Unreala Tournament 3, żeby od razu zarejestrować na Steamie. Przyda się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować