Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżka pomogła - skok sprzedaży Xboksa 360 na Wyspach o 36%

54 postów w tym temacie

Zaitsev

Jak dowiedział się serwis mcvuk.com, brytyjska firma analityczna ChartTrack zanotowała wyraźny skok zainteresowania wyspiarskich klientów Xboksem 360. Jest to oczywiście efekt niedawnej obniżki ceny tego urządzenia.

Przeczytaj cały tekst "Obniżka pomogła - skok sprzedaży Xboksa 360 na Wyspach o 36%" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 08:19, gothicerofan napisał:

wszystko fajnie tylko gdzie obniżki w Polsce ?


No jak to gdzie??? w MM i Empikach. Ja sobie kupilem w MM za 1049 X360 PREMIUM HDMI 65nm 175W + BURNOUT PARADISE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 08:22, MLODY2K6 napisał:

> wszystko fajnie tylko gdzie obniżki w Polsce ?

No jak to gdzie??? w MM i Empikach. Ja sobie kupilem w MM za 1049 X360 PREMIUM HDMI 65nm
175W + BURNOUT PARADISE


ale jaki to ma sens jeżeli cena przekracza i tak tysiąc ?
owszem xboxy 360 w zielonych pudłach są tańsze ale to podróby (tak powiedział mi brat co ma sklep z konsolami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2008 o 08:25, gothicerofan napisał:

ale jaki to ma sens jeżeli cena przekracza i tak tysiąc ?


No ale co to jest 1000zł za super maszynke do grania??? Gierki chodza idelani plynnie nic nie przycina ogromne mozliwosci grania online to czego ty jeszcze sie czepiasz??

Dnia 19.03.2008 o 08:25, gothicerofan napisał:

owszem xboxy 360 w zielonych pudłach są tańsze ale to podróby (tak powiedział mi brat
co ma sklep z konsolami )


Widac brat pojecia duzego nie ma. I te niby twoje zielone (ARCADE) to nie podroby tylko okrojone wersje znaczy bez dysku twardego Itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2008 o 08:25, gothicerofan napisał:

ale jaki to ma sens jeżeli cena przekracza i tak tysiąc ?
owszem xboxy 360 w zielonych pudłach są tańsze ale to podróby (tak powiedział mi brat
co ma sklep z konsolami )



Cena Xboxa przekracza 1000 o 50 złotych? No to faktycznie już się nie opłaca:) Spróbuj złożyć kompa za 1050 o podobnych osiągach, powodzenia... A w kwesti "zielonych podrób" bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W EMPiKach można było dorwać Premiumy za 999zł z tego co widziałem. Arcade''a (zielone pudełko), nie można nawet nazwać wersją okrojoną. To jest ta sama konsola, tylko w pudełku nie ma dysku i hs. Biorąc jednak pod uwagę ceny dysków 20GB, jeśli ktoś nie ma 1000zł może kupić Arcade i dokupić dysk jak uskłada 200zł bez przepłacania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 09:23, Half-Devil napisał:

W EMPiKach można było dorwać Premiumy za 999zł z tego co widziałem.


Tak tylko jest jeden haczyk. Otoz Empik ma X360 Premium za 999zl ale jest to wersja 2 generacji tzn posiadajaca juz wejscie HDMI ale jest wprocesie technologicznym 90nm na procesor, grafike a zasilacz ma 203W i jest głosny. Czyli mowiac zrozumiale, sa to wersje X360 ktore sie grzeja zawieszaja i wyskakuje ROD (Ring of Death - smierc konsoli). Dla mnie wiec nie jest to zaciekawa oferta, gdyz tak jak napisalem wyzej mozna doplacic te 50zl isc do MM kupic konsolke juz 3 generacji w 65nm z lepszym i cichszym chlodzeniem wewnatrz, cichszym zasilaczem i na derser do wyboru albo BURNOUT PARADISE albo PROJECT GOTHAM RACING 4, ale to juz wg uznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MLODY2K6 masz 100% pewność? Pierwsze wersje falconów mają zasilacze 203W (sprawdzone). Grafika we wszystkich Xach jest w procesie 90nm, tylko CPU jest niżej. Nie wiem też skąd biorą się ostatnio jakieś dziwne opinie, że nowe Xboxy są cichsze? Przecież największy hałas jest od DVD, a nie od wiatraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 09:52, Half-Devil napisał:

MLODY2K6 masz 100% pewność?


Oczywiscie ze tak.

Pierwsze wersje falconów mają zasilacze 203W (sprawdzone).

Zgadza sie ale one sa w starych X-ach. Nowe przez zmniejszenie procesu technologicznego dostaly nowe zasilacze 175W. Wiec jak pojdziesz np do MM i zobaczsz z boku na malej naklejce napis 175W to proszisz sprzedawce aby otworzyl Ci pudelko i patrzysz na date produkcji X-a. Wersje 65nm zaczynaja sie od pazdziernika 2007. Stare wersje ale z HDMI sa od sierpnia 2007.

Dnia 19.03.2008 o 09:52, Half-Devil napisał:

Grafika we wszystkich Xach jest w procesie 90nm, tylko CPU jest niżej.


Grafika tez jest juz w 65nm, pisalo nawet o tym na paru forach

Nie wiem też skąd biorą się ostatnio jakieś dziwne opinie, że nowe Xboxy są cichsze?
Przecież największy hałas jest od DVD, a nie od wiatraków.

Sluchaj porzyczylem od kumpla pierwsza wersje X360 i tragedia. Zajebiscie glosny jest wlasnie zasilacz potem naped a na koncu konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze od sierpnia, a dokładnie od 24/08/07. Po drugie są Xboxy z HDMI w technologii 65nm z zasilaczami 203W. Po trzecie nie ma grafiki w technologii 65nm, będzie dopiero od jesieni tego roku. Zasilacz?! Przecież on nie ma żadnych wiatraków, więc co może być w nim głośnego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 10:16, Bratek196 napisał:

A cena PS3 no stop oscyluje około 1600 złotych i ani drgnie, kiedy kontrofensywa Sony
??


Tego nie wiem ale Sony hmmm jakos mi nigdy nie podchodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drugie są Xboxy z HDMI w technologii 65nm z zasilaczami 203W.

Pokaz mi takiego

Zasilacz?! Przecież on nie ma żadnych wiatraków, więc co może być w nim głośnego?!

No cos tam jest bo slychac go. Moj jest idealnie cichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, X-Box kusząco potaniał, to fakt! Oby jednak to nie był zabieg mający na celu wysprzedanie "pierwszych" wydań tej konsoli o których napisali koledzy powyżej. No, a Sony swoją drogą mógłby w końcu ruszyć dupeczkę z cenami własnego sprzętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować