Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

39 i pół - temat ogólny

352 postów w tym temacie

Dla mnie serial jest średni.Oglądam jak mi się chcę.Pomysł na główną fabułę był całkiem,całkiem ale akcja serialu jest nudna i nieciekawa.No i niekiedy debilne teksty Darka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 23:02, ramirez1 napisał:

A piosenka jest niedopobicia

ANARCHIA!!!ANARCHIA!!!ANARCHIA!!!ANARCHIA!!!ANARCHIA!!!

Jak dla mnie jest ten utwór słaby, refren tylko fajny, dwie zwrotki to stanowczo za mało jak na piosenkę, ciągle to samo śpiewają, aż zanudza. Czasem jest słucham , ale to aby usłyszeć fajny refren, najlepszy jest off spring, tego będę słuchał do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 10:43, Dominik000 napisał:

> A piosenka jest niedopobicia
>
> ANARCHIA!!!ANARCHIA!!!ANARCHIA!!!ANARCHIA!!!ANARCHIA!!!
Jak dla mnie jest ten utwór słaby, refren tylko fajny, dwie zwrotki to stanowczo za mało
jak na piosenkę, ciągle to samo śpiewają, aż zanudza. Czasem jest słucham , ale to aby
usłyszeć fajny refren, najlepszy jest off spring, tego będę słuchał do końca życia.


szkoda ze dwie zwrotki tylko ale niejest zły ten utwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2008 o 13:45, ramirez1 napisał:



szkoda ze dwie zwrotki tylko ale niejest zły ten utwór

To jest największy minus tego utworu, cały czas leci to samo i tylko refren daje przyjemność. Tak jak demo jakiejś gry . Jest 1 plansza krótka i się szybko nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 15:33, dawidos170 napisał:

No faktycznie fajne to jest :) Gra Karolaka jest fajna :) Tylko ostatni odcinek przekombinowany
z tym,że młody i Kara wylądowali w łóżku ;)

Wylądowali w łozku ale nie uprawiali sexu.
Podobnie jak rodzicie .
Tak jest napisane na oficjalnej stronie serialu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmn oglądałem no pewnie z pół odcinka ale żeby mnie jakoś ruszył czy coś w tym stylu to odpada jakoś mi sie nie zabardzo nie spodobał jak mam go oceniać to 5/10 kiepski serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial mi się podoba. Fabuła jest w porządku, główny bohater w miarę klimatyczny. Ogólnie nie mam zastrzeżeń co do pomysłu na serial bo jest nietypowy ale przez to fajny :) Kawałek "Anarchia" zarąbisty :P


Ale są też minusiki :)

*Blog 27!! Co to &%!@#A ma być??
*Jakiś udawany angielski tej ziomki co była vipem na koncercie głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 14:51, Sarturias napisał:

Serial mi się podoba. Fabuła jest w porządku, główny bohater w miarę klimatyczny. Ogólnie
nie mam zastrzeżeń co do pomysłu na serial bo jest nietypowy ale przez to fajny :) Kawałek
"Anarchia" zarąbisty :P


Ale są też minusiki :)

*Blog 27!! Co to &%!@#A ma być??
*Jakiś udawany angielski tej ziomki co była vipem na koncercie głównego bohatera.

hehe zgadzam sie z tym agnielskim .
Mówila tak ze poczułem sie jak na angielskim w szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:50, Aragloin napisał:

Troszeszckę temat zamarł. Fajny odcinek wczoraj był.

Taki jak każdy, na razie opuściłem tylko jeden. Denerwuje mnie to, że Darek chodzi cały czas w tej samej kurtce i w czerwonej albo niebiejkiej bluzie, mogli by go choć trochę urozmaicić, ale nie lepiej ciągle to samo. Dziś you can dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam współlokatora - fana wszelakich możliwych seriali, w tym Magdy M. No to namówił mnie na 39 i pół, no to zacząłem oglądać, choć TV nie oglądam.

Powiem Wam szczerze, że dialogi są OK i klimacik generalnie też nie najgorszy, ale po gruntownym przypatrzeniu się produkcji to wychodzi taki sam chłam, jak pozostałe polskie produkcje małego ekranu (wyprodukowane po 2000 r.). Nie mogę zdzierżyć tego, że stary punk tak mało klnie i wali w pogo przy takiej muzyce jak Blog 27. Lipa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:55, mateuszbanach0 napisał:

> Troszeszckę temat zamarł. Fajny odcinek wczoraj był.

wczorajszy odc. był genialny!!!!! te teksty Darka w sądzie to normalnie mistrzostwo świata!!!!

A mam pytanie ogólnie nie oglądam takich debilizmów ( bez obrazy dla tych którym to sie podoba ) ale jak sie nazywa ta pisoenka bo w dzien po poerwszym odciku chyba cala szkola chodzila i falszowała to co oni tam spiewali i chciałbym posłuchać tego w orginalnej wersji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować