Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

To pytanie juz pewnie ktos zadal ale ja zrobie to jeszcze raz.

Kiedy jest premiera AC na PC (na gram.pl oczywiscie)?
bo na Cenega jest napisane ze 8 kwietnia a na gram.pl ze 18 kwietnia, wiem ze to cenega jest wydawca gry ale ze 10 dni roznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 19:00, O WIELKI napisał:

To pytanie juz pewnie ktos zadal ale ja zrobie to jeszcze raz.

Kiedy jest premiera AC na PC (na gram.pl oczywiscie)?
bo na Cenega jest napisane ze 8 kwietnia a na gram.pl ze 18 kwietnia, wiem ze to cenega
jest wydawca gry ale ze 10 dni roznicy?

jeśli chodzi co o Assassin''s Creed, to odpowiedź padła na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Age of Conan: Hyborian Adventures

Czy serwery gry i wersje gry będą podzielone na regiony tak jak np. WoW w którym grę kupioną w USA możemy grać tylko na serwerach Ameryki Północnej, a grę kupioną w Europie tylko na serwerach europejskich?

I czy AoC będzie miało EK w Polsce taką samą (jeżeli w ogóle) jak na zachodzie czy CDP nas miło zaskoczy jakimiś ekstra dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym zapytać czy będzie jeszcze w sklepie gram.pl jakiś egzemplarz Warhammer : Age of Reckoning Pre order Pack? czy będe musiał czekac do jesieni, aby ''posiekać'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie :
Mam zamiar sobie kupić grę Oblivion wydanie kolekcjonerskie.
Tymczasowo na gram.pl nie ma.
Wiadomo kiedy można mniej-więcej spodziewać się tej gry.
Oraz czy można się spodziewać, że owa gra w najbliższym czasie może stanieć, bo na gram.pl idzie po jakieś 50 zł, a w jakimś innym sklepie patrzyłem a tam 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maleńkie pytanie bo jakoś mi umknęło.

Czy osoby które zamówiły EK wiedźmina miały także otrzymać dodatkowy "rękaw" na grę taki jak w preorderze edycji zwykłej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ogłosiło koniec serii XKN. Jak długo będą jeszcze w sprzedaży gry z tej taniej serii? Czy można spodziewać się jakichś dodatkowych dostaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 22:32, natanadler napisał:

Ja mam maleńkie pytanie bo jakoś mi umknęło.

Czy osoby które zamówiły EK wiedźmina miały także otrzymać dodatkowy "rękaw" na grę taki
jak w preorderze edycji zwykłej??



Wyjątkowo nawet ja mogę odpowiedzieć na pytanie: nie nie miały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 22:46, Uspatente napisał:

CDP ogłosiło koniec serii XKN. Jak długo będą jeszcze w sprzedaży gry z tej taniej serii?
Czy można spodziewać się jakichś dodatkowych dostaw?

Tak - to co się nie sprzedało z XKN będzie do kupienia za WPLN - 100 punktów za grę !
W miejsce serii wchodzi jej następca za 14,90 zł - z dopiskiem HIT lub DODATEK (w zależności od gry). Layout pudełek ulegnie zmianie i będą one slim dvdbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:47, Evil Khan napisał:

> CDP ogłosiło koniec serii XKN. Jak długo będą jeszcze w sprzedaży gry z tej taniej
serii?
> Czy można spodziewać się jakichś dodatkowych dostaw?
Tak - to co się nie sprzedało z XKN będzie do kupienia za WPLN - 100 punktów za grę !
W miejsce serii wchodzi jej następca za 14,90 zł - z dopiskiem HIT lub DODATEK (w zależności
od gry). Layout pudełek ulegnie zmianie i będą one slim dvdbox.


skąd info??? i od kiedy ?? 100WPL spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 15:48, natanadler napisał:

skąd info??? i od kiedy ?? 100WPL spoko :D

Niestety ja już prawie nie mam WPLN''ów (oprócz 700) - a kiedyś miałem z 2K - jakoś się pokończyły a od dawna nic nie rejestrowałem. No ale dobre i to. Promocja rusza od piątku 4.04.2008 - do wyczerpania zapasów. Good Luck !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Edycja Specjalna FoW będzie dostępna w sprzedaży detalicznej czy tylko Gramowym sklepie?Chiałbym też wiedzieć czy data wydania tej gry tj. 17 kwietnia to data ostateczna.Ciągłe zmienianie jej jest irytujące i nie najlepiej świadczy to waszym profesjonaliźmie jak i o stosunku do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:30, calwert napisał:

Czy Edycja Specjalna FoW będzie dostępna w sprzedaży detalicznej czy tylko Gramowym sklepie?Chiałbym
też wiedzieć czy data wydania tej gry tj. 17 kwietnia to data ostateczna.Ciągłe zmienianie
jej jest irytujące i nie najlepiej świadczy to waszym profesjonaliźmie jak i o stosunku
do klientów.

http://www.empik.com/frontlines-fuel-of-war-special-edition-pc,prod750270,p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ruszą pre-ordery tej nowej serii CDP?
Czy zmieni się coś w kwestii Wpln, którymi będzie można opłacać te najtańsze gry? Chodzi mi o ich większe wykorzystanie - nie 5 WPln tylko np. 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze pamiętasz o tym pytaniu dot. Tolkiena i jego książek? Sarkastycznie to powiedziałeś, czy nigdy nie pomyśleliście, że TOlkien to podstawa Fantasy(to nawiązanie do ksiązek FR, które są dore ,ale to nie Tolkien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka w 24h... Czyli jeżeli załóżmy wysyłacie Assassin''s Creed do mnie 18 kwietnia to po południu/wieczorem już ją moge mieć, czy na to są nikłe szanse???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 16:37, player000 napisał:

więc jaka jest oficjalna data premiery Assassin''s Creed na PC?? bo ja już się gubię...

Data została potwierdzona. Premiera 18.04.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować