Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2008 o 22:46, Uspatente napisał:

CDP ogłosiło koniec serii XKN. Jak długo będą jeszcze w sprzedaży gry z tej taniej serii?
Czy można spodziewać się jakichś dodatkowych dostaw?


Sprzedaż będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:47, Evil Khan napisał:

> CDP ogłosiło koniec serii XKN. Jak długo będą jeszcze w sprzedaży gry z tej taniej
serii?
> Czy można spodziewać się jakichś dodatkowych dostaw?
Tak - to co się nie sprzedało z XKN będzie do kupienia za WPLN - 100 punktów za grę !
W miejsce serii wchodzi jej następca za 14,90 zł - z dopiskiem HIT lub DODATEK (w zależności
od gry). Layout pudełek ulegnie zmianie i będą one slim dvdbox.


Niestety informacja o 100 wPLN-ach nie jest prawdziwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 23:29, Uspatente napisał:

Czy ruszą pre-ordery tej nowej serii CDP?
Czy zmieni się coś w kwestii Wpln, którymi będzie można opłacać te najtańsze gry? Chodzi
mi o ich większe wykorzystanie - nie 5 WPln tylko np. 10 :)


Pre-ordery ruszyły. Dziś poznaliśmy listę pierwszych tytułów. Kolejne będą ujawnione w najbliższym czasie.
Ujawnione tytuły można znaleźć na stronie: http://sklep.gram.pl/extraklasyka/ na bieżąco lista nowo ujawnionych tytułów będzie aktualizowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:04, Aragloin napisał:

Moze pamiętasz o tym pytaniu dot. Tolkiena i jego książek? Sarkastycznie to powiedziałeś,
czy nigdy nie pomyśleliście, że TOlkien to podstawa Fantasy(to nawiązanie do ksiązek
FR, które są dore ,ale to nie Tolkien :)


Nie było sarkazmu w mojej wypowiedzi :) Co do książek, to dział ten w naszym sklepie jest skromny i na bieżąco staramy się uzupełniać o ważne tytuły. Dzięki Twojemu pytaniu już wkrótce również Tolkien znajdzie miejsce na wirtualnej półce naszego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:12, darkwind21 napisał:

Witam, w waszym sklepie macie już Puzzle Questa prawie na wszystkie konsole, a czy planujecie
wydać także wersję na PC-ty?


W kwestii wyjaśnienia, wydawcą Puzzle Questa jest CD Projekt :)
W dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzała informacja o tym tytule.
Więcej szczegółów pod adresem:
http://www.gram.pl/news_6wrfJO2_CD_Projekt_wydawca_fenomenalnie_grywalnego _Puzzle_Quest.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj RaLu

Czy sklep gram.pl może dodać do oferty sprzedaży gry w wersjach angielskich jakich nie ma w sklepach?

Przyklad to nadchodząca premiera gry na komputer PC pod tytułem Brothers in Arms: Hell''s Highway. Jak widać w zapowiedziach wydawcą gry w Polsce będzie Cenega. Niestety wyda grę w wersji polskiej pełnej (napisy i dialogi) wcześniejsze części były wydane w wersji angielskiej i polskiej w jednym pudełku a teraz jest do bani. Już słyszę te śmiesznie mówione dialogi. Cały klimat gry zostanie zniszczony. Nawet za 1zł. nie chcę takiej gry, co mi po niej, już same napisy by wystarczyły jak już koniecznie chcą uszczęśliwiać graczy na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dlaczego gram.pl stoi w USA (a konkretnie w serwerowni ThePlanet.com) zamiast w Polsce, Niemczech lub Francji? Gram.pl ładuje się niesamowicie wolno, pingi do was oscylują w granicach 180-250. Załadowanie choćby jednej strony gier w sklepie to istna droga przez mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, załatwiłem Wam Tolkiena w sklepie gram. :) Jak już tylko się pojawi to zamawiam. Mam nadzieję, zę w przeciągu miecha będą dostępne, bo 1 maj is my birthday:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem, czy odpowiedni temat, ale zapytam: Czy w sklepie gram.pl będzie dostępna jeszcze premierowa edycja gry Dark Messiah of Might and Magic? Można ją kupić, ale jedynie w serii "TopSeller" która zupełnie mi nie odpowiada, a na Allegro ciężko dostać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 21:54, Emillo2 napisał:

> Czy Edycja Specjalna FoW będzie dostępna w sprzedaży detalicznej czy tylko Gramowym
sklepie?Chiałbym
> też wiedzieć czy data wydania tej gry tj. 17 kwietnia to data ostateczna.Ciągłe
zmienianie
> jej jest irytujące i nie najlepiej świadczy to waszym profesjonaliźmie jak i o stosunku

> do klientów.
http://www.empik.com/frontlines-fuel-of-war-special-edition-pc,prod750270,p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wielu zadaje to pytanie bez przerwy, ale ciągle nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi ze strony CDP, więc zapytam raz jeszcze, może coś się zmieniło :) Kiedy poznamy szczegóły polskiej EK Mass Effecta na PC? Dodam, że nie będzie EK amerykańskiej, więc jeżeli CDP zrobi swoją EK, to pewnie będzie to jedyna EK Mass Effecta PC na świecie :) A pytam dlatego, że chciałbym zarezerwować swoją kopię jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:09, GRAMy napisał:

W imieniu obsługi sklepu gram.pl witamy wszystkich w wątku dedykowanym Konsulowi
- Rafałowi Łubińskiemu. To tutaj będzie on odpowiadał na zadane przez Was pytania
związane z wykonywaną przez niego pracą. Jeśli nie jesteście pewni czym zajmuje się nasz
gość, zachęcamy do lektury notatki znajdującej się pod tym adresem: http://www.gram.pl/konsule.asp#kon31

Tam również znajdziecie informacje o porach dyżuru Konsula, podczas którego będzie on
udzielał odpowiedzi na Wasze zapytania.

Bądźcie jednak wyrozumiali, gdyż udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Wasze
pytania z czysto technicznego punktu widzenia (ograniczony czas) nie jest możliwe. Pamiętajcie
również, aby pytania były artykułowane możliwie jasno i klarownie.

RaLu odpowiada na pytania związane z bieżącym działaniem sklepu gram.pl

Życzymy Wam miłych i owocnych chwil spędzonych z Konsulami!

Z pozdrowieniami,

Ekipa gram.pl



Witam jak mogę zamówić coś mam 77pln i pisze mi ze mam zapłacić 20pln na gre i wysylke oco chodzi chce wykorzystac te 77pln za opalte gry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 10:59, maczo1232 napisał:

Witam jak mogę zamówić coś mam 77pln i pisze mi ze mam zapłacić 20pln na gre i wysylke
oco chodzi chce wykorzystac te 77pln za opalte gry !

wirutalnymi można wnieść tylko część ceny, a nie całość (przy każdej grze jest napisane ile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam 3 pytania.
1) Czy Mysteries of Westage będzie można kupić w sklepie gram.pl?
2) Czy macie zamiar sprzedawać sprzęt komputerowy w sklepie?
3) Czy będzie dystrybuować gry z Cenegi etc. cały czas? Czy może to chwilowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czym się różni Saga Heroes z eXtra Klasyki GOLD od wersji z starej XKN? Co mam rozumieć przez "podwyższoną jakość wydania i materiały bonusowe" którymi to ma się wyróżniać XKGOLD?

2. Czy brak Sagi BG i IWD w XKGOLD to znak, że Saga Infinity jest już naprawdę blisko? Czy jeśli tak, to czy poszczególne gry które zawiera będzie można kupić oddzielnie? Przede wszystkim czy Tormenta będzie można kupić oddzielnie, czy osoby które sagi BG i IWD nabyły wcześniej mogą już czuć się wykiwane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatki do Neverwinter Nights ,będą jeszcze do kupienia w sklepie gram.pl,bo jak na razie nie ma ani jednej sztuki.Wiem że są do nabycia w Diamentowej Edycji,ale mam już podstawkę i kupowanie jej jeszcze raz nie za bardzo mi się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować