Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Na jaki dzień zaplanowana jest wysyłka GTA IV w wersji na Xbox-a 360? Mam na myśli dokładną datę.
I kiedy mogę spodziewac się dostarczenia gry jeśli wybrałem dowóz kurierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem u was gre Assassins creed i mam problem lecz z tego co czytam na forach nie tylko ja a mianowicie wogle nie slychac zadnych dialogow czy to polska wersja jest tak skopana czy moze to jakis problem kart dzwiekowych i nie odtwarzaja nie znalazlem nigdzie odpowiedzi wiec prosze was o pomoc skoro nabylem u was ten produkt mam nadzieje ze zadbacie o swojego klienta .


Prosze o szybka pomoc bo chetnie wkoncu bym zagral w ta gre a bez dialogow jest ona niee grywalna i psuje to caly nastroj , pozdrawiam i licze na szybka pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 09:45, MIŚQzp napisał:

Na jaki dzień zaplanowana jest wysyłka GTA IV w wersji na Xbox-a 360? Mam na myśli dokładną
datę.
I kiedy mogę spodziewac się dostarczenia gry jeśli wybrałem dowóz kurierem?


Dołączam się do pytania, do tego ciekaw jestem czy można wybrać godzinę kiedy kurier ma przyjechać (np. po 16, bo nikogo w domu nie będzie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że zamieściliście Tolkiena w sklepie.ALE:
1. Nie ma Drużyny Pierścienia
2. A gdzie Sillmarilion, Hobbit, Dzieci Hurina, Niedokończone Opowieśći
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (chyba jak każdy, kto tu pisze):

otóż, czy jest planowane wydanie gry Arcanum w jakiejś serii? (np. eXtra Klasyka czy cuś w tym stylu). Otóż gra jest świetna, a obecnie jedyną alternatywą jest allegro... a ja zawsze wolę mieć własnego oryginałka ^^.

Co do sagi fallout''a:

No to, to już CHYBA nie wróci. Uważam tak, ponieważ jest już mało osób zainteresowanych kupnem tej gry... jakiś czas temu wszystkie części (poza 3 oczywiście ;) były dostępne w pewnej gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 01:42, TermoCT napisał:

Hej,

Dlaczego gram.pl stoi w USA (a konkretnie w serwerowni ThePlanet.com) zamiast w Polsce,
Niemczech lub Francji? Gram.pl ładuje się niesamowicie wolno, pingi do was oscylują w
granicach 180-250. Załadowanie choćby jednej strony gier w sklepie to istna droga przez
mękę.


Będzie lepiej i szybciej. Pracujemy nad tym, jeszcze trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 17:58, Telomo napisał:

otóż, czy jest planowane wydanie gry Arcanum w jakiejś serii? (np. eXtra Klasyka czy
cuś w tym stylu). Otóż gra jest świetna, a obecnie jedyną alternatywą jest allegro...
a ja zawsze wolę mieć własnego oryginałka ^^.


Pytania odnośnie planów wydawniczych/wznowień zadawajcie dystrybutorom PL. My tylko sprzedajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 09:51, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie czy znacie już date premiery gry Turok?

Daty premier PL podaje dystrybutor PL, w tym przypadku CD Projekt.
Ten wątek dotyczy działania sklepu gram.pl - daty premier podają nam dystrybutorzy, od których kupujemy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić koszulkę, tą brązową z napisem game over ale są tylko damskie. No i do tego towar jest na wyczerpaniu. I tak się zastanawiam czy nie zamówić damskiej. Czym może się różnić ? Jest więcej miejsca na piersi ? Mam ponad 1,80 i jestem bardzo szczupły, myślicie że pasowała by na mnie ?

Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź bo chciałbym teraz złorzyć zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:53, Luk Zombi napisał:

Czy planujecie kiedyś zrobić wydanie gier starszych i nieco zapomnianych, ale nadal świetnych,
takich jak Majesty, Dungeon Keeper II, etc?


To jest wątek poświęcony sklepowi gram.pl. Sklep sprzedaje, a wydają wydawcy vel "dystrybutorzy PL", sklep kupuje gry od nich.
Pytania odnośnie reedycji (ponownego wydania gry vel wznowienia w ramach jakieś serii) zadawajcie w wątkach konsuli dystrybutorów PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Jak to teraz będzie z gram.pl i WPLNami ?
1a) Skoro gram.pl jest tak niezależny jak się chwali to dlaczego chonorowane są tylko punkty CDP - czy CDP nie stać na własny klub lojanościowy (vide Kompania Graczy) - czy jednak całe gram.pl mimo że zostało niezależną firmą nadal jest front stroną CDP ??
1b) Czy będzie możliwość użycia ich (wPLNy) w większych ilościach ?
2) Skoro CDProjekt jest osobną spółką to dlaczego plan wydawniczy CDP na stronie
http://www.cdprojekt.info/
zawiera gry innych dystrybutorów a właściwie przekierowuje do gram.pl ?

3)Na koniec trochę prywanie: Co to za transfer "serie CDP" => "sklep gram" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 23:19, Evil Khan napisał:

1) Jak to teraz będzie z gram.pl i WPLNami ?
1a) Skoro gram.pl jest tak niezależny jak się chwali to dlaczego chonorowane są tylko
punkty CDP - czy CDP nie stać na własny klub lojanościowy (vide Kompania Graczy) - czy
jednak całe gram.pl mimo że zostało niezależną firmą nadal jest front stroną CDP ??

1b) Czy będzie możliwość użycia ich (wPLNy) w większych ilościach ?
2) Skoro CDProjekt jest osobną spółką to dlaczego plan wydawniczy CDP na stronie
http://www.cdprojekt.info/
zawiera gry innych dystrybutorów a właściwie przekierowuje do gram.pl ?

3)Na koniec trochę prywanie: Co to za transfer "serie CDP" => "sklep gram" ? ;)


Gram.pl Sp. z o.o. istnieje od lutego 2008. To, co obserwujesz i czego dotyczą Twoje pytania, to są konsekwencje wydzielenia się osobnego podmiotu ze struktury CD Projekt. A CD Projekt rozwija się dynamicznie, i nie jest to bynajmniej slogan. Dowody on demand.

Trwa okres przejściowy, stąd te wszystkie "nieścisłości", "niekonsekwencje" i "niejasności" itp., o których piszesz.
Np. sajty czerpią content z pewnych źródeł, a "doskonałość potrzebuje czasu" - jak to jakiś mędrzec rzekł.

Dbamy o to, aby te zmiany odbyły się z jak najmniejszym szwankiem wobec Was - ale przekształcenia strukturalne to skomplikowana sprawa pod wieloma względami. Dlatego prosimy o wyrozumiałość.
(...)
Późna pora, więc może piszę nieskładnie,

aaaa prywatne pytania to geesie moim prywatnym - ale miło, że wpadłeś na ten wątek :-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 22:19, akne napisał:

Pytania odnośnie planów wydawniczych/wznowień zadawajcie dystrybutorom PL. My tylko sprzedajemy.


Wygląda na to że 90% pytań w tym wątku jest nie na temat :P

Ale tak przy okazji - czy ktoś w ogóle zagląda do tego wątku-> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&u=2532 ? Biorąc pod uwagę, ze nie nazywasz się Rafał Łubiński zakładam, że nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 23:34, rob006 napisał:

Wygląda na to że 90% pytań w tym wątku jest nie na temat :P


Bywa ;-) Nevermind.
Żyjemy w erze lenistwa i szybkiego czytania, ja to rozumiem, też tak działam często i łapię się na tym - takie są konsekwencje natłoku informacyjnego i kulawego przetwarzania nformacji "IN" ;-)

Dnia 23.04.2008 o 23:34, rob006 napisał:

Ale tak przy okazji - czy ktoś w ogóle zagląda do tego wątku-> > http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&u=2532


Skoro jest wątek konsularny poświęcony sklepowi gram.pl, to lepiej zadawajcie pytania tutaj. Li i jedynie -> ale: patrz wyżej ;-)
Jestem zwolennikiem zasady "W Jednym Miejscu".
Załatwię jakieś przekierowanie, jeśli mi nie umknie.

Dnia 23.04.2008 o 23:34, rob006 napisał:

? Biorąc pod uwagę, ze nie nazywasz się Rafał Łubiński zakładam, że nie :P

Pracuję w jednym zespole z Rafałem i innymi osobami, które dbają o sklep.gram.pl.
A nazywam się po swojemu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 23:45, akne napisał:

Pracuję w jednym zespole z Rafałem i innymi osobami, które dbają o sklep.gram.pl.
A nazywam się po swojemu ;-)


Tylko to trochę dziwnie wygląda - z jednej strony link do tematu w którym mamy zadawać pytania RaLu, a z drugiej tytuł wątku, z którego jasno wynika że pytania zadajemy tobie ;).

A tak przy okazji, może pytanie niezupełnie na temat, ale jednak bezpośrednio związane z tobą. :) Kto zajmie twoje miejsce w CDP? Bo na chwilę obecną nie ma chyba konsula od serii wydawanych przez CDP, Anim nic nie wie, a pytań jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować