Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 20:39, akne napisał:

Aaa, przy odbiorze osobistym u nas w Wawie na Jagiellońskiej, to chcemy gratis smycz
dodawać, albo już dodajemy - sorki, nie pamiętam, zakręcona dziś jestem ;-)


Chciałbym sprostować że "chcecie" dawać smycze, a nie już je dajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 16:28, akne napisał:

> Czy będą jakieś nowe produkty za WPLNy ?

A co byś chciał? Dla Ciebie wszystko, po znajomości ;-)

games !!! po 1 zł - reszta WPLN- starsze tytuły chociaż - wietrzenie magazynów ze starcy puidełek NEK czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 10:00, Evil Khan napisał:

> > Czy będą jakieś nowe produkty za WPLNy ?
>
> A co byś chciał? Dla Ciebie wszystko, po znajomości ;-)
games !!! po 1 zł - reszta WPLN- starsze tytuły chociaż - wietrzenie magazynów ze starcy
puidełek NEK czy coś..

Nawet w przypadku Nowej eXtra Klasyki (info dla innych: stara seria CDP, chyba w 2006 ostatni raz wydawana) gra za 1 zł, a reszta w wPLN, to raczej mało ekonomiczne podejście (to tak w skrócie, ale jak zwykle obiecuję, że obadam temat w poniedziałek).
Ale ty chyba pisałeś ostatnio, że wyczyściłeś sobie konto z wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 20:46, Piotrbov napisał:

Chciałbym sprostować że "chcecie" dawać smycze, a nie już je dajecie.


Wiem, że jest taki pomysł, w natłoku innych tematów mi umknęło, czy już dodajemy - przepraszam.
Będzie też jeszcze jeden fajny ficzer przy odbiorze osobistym - zaglądajcie na Sklepsajt: http://ja.gram.pl/sklepsajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wPLN-ów - nie da się załatwić czegoś lepszego niż całkowicie zbędne smycze czy plakaty (to jest moje zdanie, rzecz jasna)?

Po Kompanii Graczy konkurencji widać, że można. Bo tam za zakupione i zarejestrowane gry możemy sobie przebierać w wielu ciekawych rzeczach, np. książkach Fabryki Słów, komiksach po płyty muzyczne, kończąc na... monitorach! I szczerze mowiąc wcale nie za wiele punktów, gdyż tam dostajemy punktów tyle, ile gra kosztowała, czyli 100 punktow, jesli 99,99zl zaplacilismy za ich produkt. A naprawdę fajnie by bylo, żeby i na gram.pl można bylo je wykorzystać, bo sam posiadam trochę tychże punktów, a "leżą i się kurzą" czekajac nie wiadomo na co. Ot, w ogóle nieprzydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:10, akne napisał:

Ale ty chyba pisałeś ostatnio, że wyczyściłeś sobie konto z wPLN?

jak niecałe 800 to jest wyczyszczone konto to możliwe ;)
kiedyś na początku gram.pl były produkty (gry) za 1 zł i reszta wpln.
w takim razie po co dajecie mniej wplnów niż kiedyś - coś jest na rzeczy - niestety obecnie te całe wplny stały się bezużyteczne - w porównianie do punktów z takiej kompani graczy to słabo to wygląda.
Wg. mni9e w ramach przyciągnięcia klienteli powinniście dać raz na 3 dni jakieś 10 szt. gier za wplny - tak każdy by siedział w sklepie i przeszukiwał go w celu znalezienia tych produktów. A nawet jak by nie znalazł to może i by ktoś coś kupił poza promocją. Potraktujcie te kilka sztuk jako nagrody w konkursie i wpiszcie sobie w koszta.
To samo dotyczy sklepu, który kiedyś był fajny i konkurencyjny a dziś zupłenie nic mnie w nim nie interesuje. Gdzieś od roku tam nic nie kupiłem. Promocje dnia są nieopłacalne. Kiedys były promocje np.: gry z Platyny za 19,90 - reszta wpln - można było kiedyś a nie można teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko chciałem podziękować za podkładkę dorzuconą do zamówienia XK. Jest naprawdę odjechana, spodziewałem się jakiejś tandety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:14, akne napisał:

Wiem, że jest taki pomysł, w natłoku innych tematów mi umknęło, czy już dodajemy - przepraszam.
Będzie też jeszcze jeden fajny ficzer przy odbiorze osobistym - zaglądajcie na Sklepsajt:
http://ja.gram.pl/sklepsajt


Ale za samo odwiedzanie, to niczego nie będzie? Bo niestety ostatnio byłem żeby odebrać zamówienie i niestety wszystkie gry co mnie ciekawią ze sklepu gramu to już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 14:06, Bambadil napisał:

akne - czy te kody promocyjne na 20zł. działają na pre-ordery (chodzi mi tu o Turoka
lub EK AoC) ?


Nie, tylko na towary aktualnie dostępne na stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:53, Piotrbov napisał:

Ale za samo odwiedzanie, to niczego nie będzie? Bo niestety ostatnio byłem żeby odebrać
zamówienie i niestety wszystkie gry co mnie ciekawią ze sklepu gramu to już mam.


Oj, za samo odwiedzenie żadnego sklepu, to ciężko coś dostać gratis ;-)
Się z takim przypadkiem nie spotkałam, no może gdzieś w markecie jakieś próbki rozdawali, albo na degustacjach można coś skubnąć.

W sklepie gram.pl są nie tylko gry, a samych gier jest tyle, że na pewno coś jeszcze wybierzesz. Każdego tygodnia dodajemy nowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:49, Krejt napisał:

A ja tylko chciałem podziękować za podkładkę dorzuconą do zamówienia XK. Jest naprawdę
odjechana, spodziewałem się jakiejś tandety. :)


To fajnie :-) Ja ich nawet nie widziałam jeszcze na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:10, KrisK91 napisał:

Age of Conan Preorder
Czy możliwe jest otrzymanie specjalnego pre-orderowego mounta jeżeli zdecydujemy się
na zapłatę przy odbieraniu paczki? Rozumiem, że specjalny kod wysyłany jest wtedy PO
premierze?


Klucz dostaniesz w momencie otrzymania informacji od nas, że przesyłka została opłacona.
Najlepiej w takim przypadku wybrać dostawę kurierem - wtedy na drugi dzień od wysłania (jeśli odebrałeś od razu) widzimy status i wtedy otrzymasz klucz.
Jeśli wybrałeś dostawę via Poczta Polska, to przesyłka może trafić do Ciebie tuż przed oficjalną premierą, albo z opóźnieniem (zdarza się, że paczki priorytetową idą dłużej niż powinny - różnie to bywa, nie ma reguły - czy to przesyłka do dużego miasta czy mniejszego).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:24, qjin23 napisał:

Co do wPLN-ów - nie da się załatwić czegoś lepszego niż całkowicie zbędne smycze czy
plakaty (to jest moje zdanie, rzecz jasna)?

[ciach]

W "systemie" wPLN zajdą wkrótce pewne zmiany, ale na razie nie mogę Wam podać więcej informacji. Nie dlatego, że nie chcę, ale z innych względów.
Chciałam tylko podkreślić, że czytam to, co piszecie i przekazuję to, gdzie trzeba.

Evil Khan: to jest też odpowiedź na Twój post:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:48, akne napisał:

W sklepie gram.pl są nie tylko gry, a samych gier jest tyle, że na pewno coś jeszcze
wybierzesz. Każdego tygodnia dodajemy nowe produkty.


No dobra, trochę się z tym zgadzam. Mam coś jeszcze na oku, jakiś tani Joystick (Speed-Link Joystick Wasp2), lecz na razie nie jest dostępny. Kiedy można się spodziewać dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj zamówić CS: Source, ale nie mogłem ponieważ "wszystkie produkty zostały wyprzedane", chociaż było napisane że "towar dostępny". Z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

age of conan - preorder

Tak sie zastanawiam: wasz system komputerowy wysyła "żądanie zapłaty" 5 dni przed planowaną wysyłką. W przypadku AoC jest to trochę późno (możliwość pobrania klienta wcześniej + rozpoczęcie gry przed oficjalną premierą). Czy jest opcja zrobienia przelewu wcześniej na jakieś wasze konto, zanim otrzyma się maila z prośbą o płatność? Np. podaję w przelewie wszystkie możliwe informacje - nr zamówienia, imię świnki morskiej, wszystko co pomoże mnie zidentyfikować. A w zamian dostaje potrzebne klucze wcześniej?

PS. Wybacz (być może nadmierną) niecierpliwość, ale AoC ma duży potencjał, może nawet zdetronizować WoWa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 13:17, cisu napisał:

age of conan - preorder

Tak sie zastanawiam: wasz system komputerowy wysyła "żądanie zapłaty" 5 dni przed planowaną
wysyłką. W przypadku AoC jest to trochę późno (możliwość pobrania klienta wcześniej + > rozpoczęcie gry przed oficjalną premierą). Czy jest opcja zrobienia przelewu wcześniej
na jakieś wasze konto, zanim otrzyma się maila z prośbą o płatność? Np. podaję w przelewie
wszystkie możliwe informacje - nr zamówienia, imię świnki morskiej, wszystko co pomoże
mnie zidentyfikować. A w zamian dostaje potrzebne klucze wcześniej?


Jasne, może wypełnić druczek z nr zam., imieniem, nazwiskiem, nickiem itp. (na dane świnki morskiej nie nalegamy ;-) zaraz po otrzymaniu informacji od nas z prośbą o uregulowanie płatności.

Tu dość szczegółowo to opisałam:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36432&pid=40
Clou z w/w:
Póki co napiszę, że najszybciej można otrzymać klucz w przypadku:
1) zapłaty z góry za grę przelewem ok. 14-15 maja (kiedy dostaniesz od nas informację z prośbą o uregulowanie płatności za pre-order) wypełniasz druk przelewu, w tytule nr zamówienia.
2) zapłaty za pobraniem, ale przesyłka kurierska - na drugi dzień od doręczenia paczki (czyli jej opłacenia także) widzimy status i wysyłamy kod.

Dnia 28.04.2008 o 13:17, cisu napisał:

PS. Wybacz (być może nadmierną) niecierpliwość,


Nie ma co wybaczać, interesuje cię ta gra, chcesz ją kupić, masz pytania - ja tu jestem od tego, żeby na nie odpowiedzieć :-)

>ale AoC ma duży potencjał, może nawet zdetronizować WoWa :]
No wiem, wiem :-) Pracuję w branży growej w końcu, znam osobiście nawet menedżera produktu od AoC z CDP, męczyłam go pytaniami ostatnio, jak to z tym mamutem i nosorożcem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować