Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 11:58, discopete napisał:

Została nadana zwykłym listem.

No to już masz odpowiedź - tzn. nie można złożyć reklamacji na niedostarczenie tzw. przesyłki nierejestrowanej.
Nigdy tak nie kupujcie, lepiej na zimne dmuchać.

Dnia 30.04.2008 o 11:58, discopete napisał:

Co ciekawe wszystkie informacje o spakowaniu i przygotowaniu paczki do
wysyłki jak i potwierdzenie nadania na tamtejszej poczcie

Trzeba było potwierdzenie wydrukować i dobijać się na Twojej poczcie - może byś coś zdziałał.

Dnia 30.04.2008 o 11:58, discopete napisał:

i na koniec milej wiadomości,
że paczka jest w drodze przychodziły z dnia na dzień na mój adres e-mail. Jak jest teraz
nie wiem i nie interesuje mnie to już. Rok temu było tak jak opisałem to. Może wydać
się to też dziwne dlatego, że to zamówienie było moim trzecim zamówieniem, dwa wcześniejsze
przyszły tak jak powinny przyjść - zwykły list w dużej kopercie.

czyli miałeś 66,66% szczęścia.
prywatnie powiem, że nie wysyłam już nic zwykłym listem, tylko paczką albo listem poleconym - znajomi się śmieją, ale ja ostrożna jestem i wolę parę złotych dopłacić, żeby się nie denerwować później.

Dnia 30.04.2008 o 11:58, discopete napisał:

Zaczynam myśleć też,
że są i nie uczciwi pracownicy (Poczty Polskiej).

Znam przypadki nieuczciwości, ale z przesyłką mogło się coś stać poza Polską także.

Dnia 30.04.2008 o 11:58, discopete napisał:

Wcześniej wybrałem inny sklep www.amazon.co.uk
gry nieco tańsze hmmm... ale i tu są problemy. Sklep do Europy Wschodniej nie wysyła.

No tak to jest, że jako klienci nie jesteśmy dla nich często postrzegani jako ważni.

Dnia 30.04.2008 o 11:58, discopete napisał:

A może ty akne znasz jakieś adresy sklepów gdzie można pewnie zamawiać gry? Proszę jeśli
znasz podaj mi.


Służbowo na tym wątku jestem, a jeśli wtrącam jakieś prywatne informacje, to tylko po to, żeby Wam pomóc i pokazać, że jestem klientem takim jak wy :-)
ale nie mogę tu reklamować innych sklepów internetowych, nawet zagranicznych.

Pogoogluj trochę, wejdź na jakieś fora, albo poproś osobę wyjeżdżającą do UK albo rezydującą w UK, żeby Ci kupiła.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:12, pitors89 napisał:

A przesyłki na Jagiellońskiej można odbierać do 16:30 czy 17? Bo w dwóch różnych miejscach
inaczej jest napisane.
Tu jest, że do 16:30 http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=18 a tu, że do 17 http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=19...
To która informacja jest wiarygodna?


Dzięki za zwrócenie uwagi na nieścisłość, poprawimy.
Generalnie to od 9:00 można do 17:00 i tego się trzymajmy, ale wiadomo, że ktoś się może spóźnić (to już lepsze niż przychodzenie wcześniej), więc o 17:15 ktoś od nas na pewno mu wyda zamówienie i przyjmie należność (mile widziana odliczona kwota w takich przypadkach).
Ale lepiej być punktualnym :-)

Nowość z ostatniej chwili:
Przy odbiorze osobistym można też kupić tanio gry, których nie ma w sklepie gram.pl, bo np. mają lekko zniszczone etui, są rozfoliowane, brak jakiegoś elementu w środku (np. EK Medieval II bez żołnierzyka albo EK NWN 2 bez breloczka).

Aha: jutro, czyli 2 maja 2008 nie pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 22:23, Zagul napisał:

Wiadomo czy będzie w sklepie gram.pl Heroes Complete i kiedy w ogóle wyjdzie :( ?

Dopytam się nieoficjalnie i po znajomości ;-) kolegi z działu serii CD Projekt. Była wzmianka w Insiderze jakiś czas temu.
Ale to po długim weekendzie coś będę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[offtop]
Proszę, nie zwracajcie się do mnie per Pani, bo ja też "luźnym" stylem z Wami się komunikuję - taka skaza internetowa, wszyscy internauci to jedna rodzina :-)

Pan/Pani w rilu i w mailach używam, na forach nie używam takich form - z góry przepraszam osoby zadające tu pytania, które poczują się urażone moim swobodnym stylem komunikacji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dotarly do Was pudelka z EK Lineage 2 , bo jakos wczoraj status mojego zamowienia (na wyslane) sie nie zmieli ani @ o zmianie terminu nie dostalem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:43, akne napisał:

Proszę, nie zwracajcie się do mnie per Pani, bo ja też "luźnym" stylem z Wami się komunikuję
- taka skaza internetowa, wszyscy internauci to jedna rodzina :-)
Pan/Pani w rilu i w mailach używam, na forach nie używam takich form - z góry przepraszam
osoby zadające tu pytania, które poczują się urażone moim swobodnym stylem komunikacji.

ot, i widzisz :P

jest jakaś szansa na wypuszczenie przez was wiedźmińskiego medalionu? co prawda to byłoby nie fair względem posiadaczy EK, ale co tam... ^^
druga sprawa - może warto dorzucić do ER Wiedźmina gadżet w stylu... nożyka do papieru stylizowanego na miecz Geralta albo coś w tą mańkę? btw - wiadomo, na kiedy przesunięta premiera ER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to, że nie pracujemy 2 maja 2008, na pozostałe pytania odpowiem w poniedziałek 5 maja 2008.
Na część pytań znam odpowiedź, ale odpowiedzi na pozostałe wymagają dostępu do "systemu sklepowego" i supportu teamu sklepu gram.pl.

Miłego weekendowania i grania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:32, akne napisał:

Nowość z ostatniej chwili:
Przy odbiorze osobistym można też kupić tanio gry, których nie ma w sklepie gram.pl,
bo np. mają lekko zniszczone etui, są rozfoliowane, brak jakiegoś elementu w środku (np.
EK Medieval II bez żołnierzyka albo EK NWN 2 bez breloczka).


Jaka nowość z ostatniej chwili? Byłem tam u was 24 kwietnia i już było można kupić te gry, ja sobie kupiłem Stalker''a ;) A co do cen musze się zgodzić są strasznie małe, np. Stalker, NWN, Gothic III za jedyne 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie ta edycja kolekcjonerska ktora teraz jest w sklepie to jest wersja angielska tak??? i ona daje i mounta i te dwa przedmioty-bonusy. i tu sie nasuwa moje pytanie czy polska wersja tez bedzie dawala oba te bonusy (czy jesli zamowie to bede mial mozliwosc zakupu polskiej ek i tez czy bedzie mozliwosc mountow) prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, chce kupic gre na PSP albo nawet kilka gier, mniejsza z tym. Chodzi o to że widziałem na stronie cenga GTA VCS zbitą ze 179 zł na 79 zł. I czy jest to dostępne jakoś nie wiem , nie przez neta ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 10:35, pitors89 napisał:

Kiedy w sklepie będzie dostępna konsola Xbox360 Arcade, bo mam zamiar kupić?

Przeciez nie musisz na gram.pl kupować:D:D
W internecie jest setki sklepów z X boxem 360 Arcade :D
Heh ale i tak lepiej wziaść PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:10, pitors89 napisał:

PS3 za drogie trochę. I jeszcze te zawiechy podczas grania w GTA4 http://www.gram.pl/news_6g3eHe5_Problemy_z_GTA_IV_na_PS3_powazniejsze_niz_sie_wydawa
lo_Sa_juz_rozwiazania.html
A Xbox''a już znalazłem w innym sklepie taniej (699+wysyłka gratis) ;)

Co do zwiech to podobno na X tez sie trafiaja, ale tam ja bym sie nie przejmował,
ale coz ta cena :(:(
Ajj dzisiaj dostałem ostrzenie za spam to zeby nie było ze znowu spamuje to musze jakies pytanie do Akne wymyslic:D hah
Oke Akne pytanie troche siłe ale off topu nie bedzie :
Przewiedujecie dalesze rozwijane dzialu bitewniaków?
A jak z grami planszowymi?;]
pozdro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi - czy jakakolwiek polska firma ma w zanadrzu zlokalizowanie X-3 Terran Conflict. Pytam tu poniekad by sprawdzic chec pomocy "niedoinformowanym" jak i zmuszony brakiem odzewu na maile i posty ze strony Topware, ktora to parala sie lokalizacja X-3 Reunion. Z racji mozliwosci/checi/stanowiska - prosilbym o "zasiegniecia" jezyka i doinformowanie jednego z posledniejszych graczy. Pozdrawiam :)
PS. Dodam - ze pytanie ma zwiazek z checia zakupu wspomnianej gry. I dociekanie - jest adekwatne, jesli ktos jest w temacie zorientowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z racji mozliwosci/checi/stanowiska - prosilbym o "zasiegniecia" jezyka i doinformowanie
Z całym szacunkiem dla graczy: przeceniasz moje możliwości :-)
Ale jeśli coś będę wiedzieć, to pomogę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:01, krak2610 napisał:

Ajj dzisiaj dostałem ostrzenie za spam to zeby nie było ze znowu spamuje to musze jakies
pytanie do Akne wymyslic:D hah
Oke Akne pytanie troche siłe ale off topu nie bedzie :
Przewiedujecie dalesze rozwijane dzialu bitewniaków?
A jak z grami planszowymi?;]
pozdro,


Traktuj poważnie ostrzeżenia za spam. Nikt nie lubi bałaganu, jeśli nie ma na niego wpływu, a musi z nim obcować.
Nie zadawaj zbędnych pytań - moje możliwości są ograniczone, a moja słabość to moje dobre serce i miłość do graczy ;-)
W sklepie gram.pl może być wszystko, pod warunkiem, że (strawestuję powiedzenie mojego kolegi z branży growej), które brzmiało: "Zbierzcie 100 kilo podpisów, a wydamy każdą grę" ;-)

Asortyment sklepu gram.pl zależy także od Was, ale pamiętajcie, że sklep - jak z samej nazwy wynika - zajmuje się handlem. (...) Poszerzamy asortyment, rozwijamy się - więc trochę cierpliwości co do "niestandardowych pozycji" - czyli "offline''owych" gierek, książek, sprzętu itp.

Pozdro :-)

;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 23:19, RadeXMaster napisał:

ja mam pytanie ta edycja kolekcjonerska ktora teraz jest w sklepie to jest wersja angielska

Oryginalna angielska.

Dnia 01.05.2008 o 23:19, RadeXMaster napisał:

tak??? i ona daje i mounta i te dwa przedmioty-bonusy.

Dostęp do mountów na 40. poziomie i zwiększonej pojemności pasa na ekwipunek od "już" daje klucz, który można dostać robiąc pre-order na edycję standardową lub edycję kolekcjonerską w sklepie gram.pl.
Warunkiem otrzymania klucza jest dokonanie płatności za edycję standardową lub edycję kolekcjonerską
Wpływa płatność - wysyłamy klucz.

Dnia 01.05.2008 o 23:19, RadeXMaster napisał:

i tu sie nasuwa moje pytanie czy
polska wersja tez bedzie dawala oba te bonusy (czy jesli zamowie to bede mial mozliwosc
zakupu polskiej ek i tez czy bedzie mozliwosc mountow) prosze o odp

Raczej nie, polska wersja wyjdzie w drugiej połowie 2008. Klucze z bonusami są IMHO związane li i jedynie z premierą światową, ale BTW dopytam Product Managera od AoC jutro.

Póki co możesz obejrzeć materiał wideo:
http://www.gram.pl/news_6gzrGe7_CD_Projekt_ujawnia_szczegoly_polskiej_edycji _Age_of_Conan_wideo.html


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować