Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 17:01, Piotrbov napisał:

> Nowość z ostatniej chwili:
> Przy odbiorze osobistym można też kupić tanio gry, których nie ma w sklepie gram.pl,

> bo np. mają lekko zniszczone etui, są rozfoliowane, brak jakiegoś elementu w środku
(np.
> EK Medieval II bez żołnierzyka albo EK NWN 2 bez breloczka).

Jaka nowość z ostatniej chwili? Byłem tam u was 24 kwietnia i już było można kupić te
gry, ja sobie kupiłem Stalker''a ;) A co do cen musze się zgodzić są strasznie małe,
np. Stalker, NWN, Gothic III za jedyne 20 złotych.

>

Fajnie, że skorzystałeś z tej naszej oferty - będziemy to promować, na razie rozkręcamy się - trafiłeś na "testowanie" i fajnie, że jesteś zadowolony :-) Cała przyjemność po naszej stronie.
[Dygresja: był ktoś po odbiór osobisty w środę, zapytał o Scarface - dostał premierówkę za 15 zł :-)]

Będą inne hiciory w fajnej cenie, nie tylko przy odbiorze osobistym - ale to tylko rąbek tajemnicy ;-)
(bosh, kobiety są takie gadatliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne miałaś zdardzić po weekendzie coś o Heroes Complete, czy będzie w sklepie gram.pl i może date wydania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsulko droga, mam do Ciebie pytanie, które niezmiernie mnie nurtuje;p
A mianowicie...
Mam zamówionego pree-order''a Turoka i Neverwinter Nights Diamentową Edycję. Wczoraj dostałem maila, w którym to informujecie mnie, że mam potwierdzić to zamówienie(bo z racji, że jest w nim pree-order to potwierdza sie 5 dni przed wysyłką). Ale, ale.. zobaczyłem, że data premiery została przesunięta na 22 maja i gdy chcę potwierdzić to wyświetla mi się informacja, że zamówienia nie można potwierdzić, bo jeden z zamówionych produktów nie jest dostępny.(i bynajmniej nie jest to NWN, bo tą edycję z tego co widziałem macie dostępną). Tak więc mam pytanie? Po co był ten mail i czy mam się nim zwyczajnie nie przejmować, czy może coś jest nie tak?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj akne,

Wybacz, że będę kolejnym poganiaczem w sprawie zapłaty za Age of Conan ale... FunCom zrobił prezent Europie i zamiast 3dni wczesnego dostępu dostajemy ich aż 6 ;-)

źródło:
"The launch date for early access in Europe has been moved forward! Both the US and EU servers open on the 17th of May (5pm GMT). This date used to be the 20th for the EU servers, thus European players are now getting 6 days of early access until the regular launch on May 23rd!"

Tak więc czy dałoby się w tym tygodniu aktywować możliwość zapłaty (a tym samym otrzymania kodu na mamuta/nosorożca który jest wymagany do stworzenia konta w AoC :)) ?? Tym bardziej, że ściągnięcie 15GB w parę dni to nie lada wyczyn :P (na słabym łączu)

Pozdrawiam i czekam (niecierpliwie :P) na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
Mam podobne pytanie co Morfieusz : Czy zagwarantujecie pobranie zapłaty za AOC/wysyłke kodów w terminie pozwalajacym zaciagniecie klienta do Wcześniejszego dostępu(to jest chyba kilkanascie giga moze troche wiecej)?
Early access startuje 17 maja,zeby polscy klienci gram.pl mieli szanse zaciagnac tyle giga powiniscie chyba rozpoczac wysylke kodow na dniach ,a nie okolo polowy maja. Wezcie pod uwage polskie łacza tpsa tele2 upc chello oraz obciazenia(kilkadziesiat tys osob bedzie zaciagac gre jesli nie wiecej-w europie) Mam nadzieje,ze tym razem nie nawalicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej, wiele osob oczekuje informacji na temat pre-orderu aoc, tymbardziej iz po porazce gram.pl jakie sprawil nam gram.pl wydaje mi sie iz naleza nam sie informacje w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 07:54, Zagul napisał:

Akne miałaś zdardzić po weekendzie coś o Heroes Complete, czy będzie w sklepie gram.pl
i może date wydania?

Kolega z CD Projekt odpowiedzialny za ten produkt nie podał mi konkretnej daty premiery, ale na 99% będzie mogli kupić go w sklepie gram.pl.
Jeszcze trochę cierpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 12:14, sir durin napisał:

jeszcze jedno pytanie tym razem chodzi mi o promocję ,,Słuchawki Gratis!'''' czy te pięć
gier musi być różne czy mogą być takie same

Możesz kupić 5 szt jednego tytułu, albo po sztuce z 5 - byle łącznie było 5 szt i tylko gry spośród tych 8 nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:42, nsk napisał:

Tak jak wyzej, wiele osob oczekuje informacji na temat pre-orderu aoc, tymbardziej iz
po porazce gram.pl jakie sprawil nam gram.pl wydaje mi sie iz naleza nam sie informacje
w tej sprawie.

Jutro odpowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:18, Morfieusz napisał:

Wybacz, że będę kolejnym poganiaczem w sprawie zapłaty za Age of Conan

Nie jesteś poganiaczem - trzeba to wszystko tak rozegrać, żebyście nie byli poszkodowani.
Jutro udzielimy odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:46, kamceg napisał:

Konsulko droga, mam do Ciebie pytanie, które niezmiernie mnie nurtuje;p
A mianowicie...
Mam zamówionego pree-order''a Turoka i Neverwinter Nights Diamentową Edycję. Wczoraj
dostałem maila, w którym to informujecie mnie, że mam potwierdzić to zamówienie(bo z
racji, że jest w nim pree-order to potwierdza sie 5 dni przed wysyłką). Ale, ale.. zobaczyłem,
że data premiery została przesunięta na 22 maja i gdy chcę potwierdzić to wyświetla mi
się informacja, że zamówienia nie można potwierdzić, bo jeden z zamówionych produktów
nie jest dostępny.(i bynajmniej nie jest to NWN, bo tą edycję z tego co widziałem macie
dostępną). Tak więc mam pytanie? Po co był ten mail i czy mam się nim zwyczajnie nie
przejmować, czy może coś jest nie tak?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.


Prawdopodobnie bardzo data premiery Turoka została zmieniona w naszym systemie po wygenerowaniu tego maila do Ciebie - zasada przypominajki o platności przy zamówieniu pre-orderowym 5 dni przed planowaną wysyłką (czyli 7 dni przed premierą, o ile dobrze pamiętam - z domu to piszę, poza "systemem" jestem; BTW: przepraszam, jeśli coś pomylę - niedługi mam staż "sklepowej" ;) obowiązuje.
Przepraszamy za zamieszanie, z tego co pamiętam, last week data premiery była wcześniejsza.
No tak jest z różnymi grami premierowymi, że daty wydania się przesuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 22:39, sir durin napisał:

takie pytanko czy są szanse na kupienie u was jakiś wormsów w 2D bo te w trójwymiarze
mnie nie interesują czy mam szukać używanych

Nakład starych Wormsów już wyczerpany dawno, były widoki na wznowienie przez CD Projekt, ale na razie brak informacji.
Tak się składa, że soon będziemy używki sprzedawać - ale o tym wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:54, Ali G napisał:

dotarly do Was pudelka z EK Lineage 2 , bo jakos wczoraj status mojego zamowienia (na
wyslane) sie nie zmieli ani @ o zmianie terminu nie dostalem ?

Czyli nie dotarły.
Jutro sprawdzę, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, zamęczycie mnie ;-)

Jeśli pominęłam jakieś pytanie, to znaczy, że odp. będzie później - w domu siedzę, bez dostępu do kluczowych informacji, w biurze miałam "trochę" pracy dziś i trochę problemów technicznych (pt. "walka blądynki z HTML" :-)

Pre-order Age of Conan, płatność, wysyłka kodów - jutro dam odp.
Reszta sukcesywnie, najpóźniej w dniu mojego dyżuru, czyli w piątek 9 maja 2008 16:17.

Pozdrowienia dla wszystkich graczy z prośbą o wyrozumiałość dla bota akne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:45, akne napisał:

> Akne miałaś zdardzić po weekendzie coś o Heroes Complete, czy będzie w sklepie gram.pl

> i może date wydania?
Kolega z CD Projekt odpowiedzialny za ten produkt nie podał mi konkretnej daty premiery,
ale na 99% będzie mogli kupić go w sklepie gram.pl.
Jeszcze trochę cierpliwości :-)

O dokładna datę mi nie chodzi, chciałbym wiedzieć kiedy się można spodziewać, ok. jakiego miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować