Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 13:03, Emillo2 napisał:

widzę, że zaczynacie działać na allegro, nie dziwię się, dobry sposób na rozreklamowanie
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=10427204

Właśnie mnie ubiegłeś też miałem zapytać o to
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10427204
Gothic 3 za 29,90 - pewno będzie w TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:14, Evil Khan napisał:

Gothic 3 za 29,90 - pewno będzie w TS.


Nie byłbym taki pewien, bo gra jest sprzedawana jako używana, więc siłą rzeczy musi być tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:35, rob006 napisał:

> Gothic 3 za 29,90 - pewno będzie w TS.

Nie byłbym taki pewien, bo gra jest sprzedawana jako używana, więc siłą rzeczy musi być
tańsza.

nie zwróciłem uwagi - ciekawe czy te obtarcia są na zafoliowanym egzemplarzu - na magazynowych szaleństwach czy też są to rozpakowane, faktycznie używane gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:57, akne napisał:

> Konsulko droga, mam do Ciebie pytanie, które niezmiernie mnie nurtuje;p
> A mianowicie...
> Mam zamówionego pree-order''a Turoka i Neverwinter Nights Diamentową Edycję. Wczoraj

> dostałem maila, w którym to informujecie mnie, że mam potwierdzić to zamówienie(bo
z
> racji, że jest w nim pree-order to potwierdza sie 5 dni przed wysyłką). Ale, ale..
zobaczyłem,
> że data premiery została przesunięta na 22 maja i gdy chcę potwierdzić to wyświetla
mi
> się informacja, że zamówienia nie można potwierdzić, bo jeden z zamówionych produktów

> nie jest dostępny.(i bynajmniej nie jest to NWN, bo tą edycję z tego co widziałem
macie
> dostępną). Tak więc mam pytanie? Po co był ten mail i czy mam się nim zwyczajnie
nie
> przejmować, czy może coś jest nie tak?
> Z góry dzięki za odpowiedź.
> Pozdrawiam.

Prawdopodobnie bardzo data premiery Turoka została zmieniona w naszym systemie po wygenerowaniu
tego maila do Ciebie - zasada przypominajki o platności przy zamówieniu pre-orderowym
5 dni przed planowaną wysyłką (czyli 7 dni przed premierą, o ile dobrze pamiętam - z
domu to piszę, poza "systemem" jestem; BTW: przepraszam, jeśli coś pomylę - niedługi
mam staż "sklepowej" ;) obowiązuje.
Przepraszamy za zamieszanie, z tego co pamiętam, last week data premiery była wcześniejsza.
No tak jest z różnymi grami premierowymi, że daty wydania się przesuwają. którego?;p


Czyli wychodzi na to, że tym mailem nie ma co się przejmować i pozostaje jedynie czekać na kolejny, który dostaniemy przed 22 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:31, Asmodeus2 napisał:

witam
Mam podobne pytanie co Morfieusz : Czy zagwarantujecie pobranie zapłaty za AOC/wysyłke
kodów w terminie pozwalajacym zaciagniecie klienta do Wcześniejszego dostępu(to jest
chyba kilkanascie giga moze troche wiecej)?
Early access startuje 17 maja,zeby polscy klienci gram.pl mieli szanse zaciagnac tyle
giga powiniscie chyba rozpoczac wysylke kodow na dniach ,a nie okolo polowy maja. Wezcie
pod uwage polskie łacza tpsa tele2 upc chello oraz obciazenia(kilkadziesiat tys osob
bedzie zaciagac gre jesli nie wiecej-w europie) Mam nadzieje,ze tym razem nie nawalicie
:D


Będzie możliwość zapłaty i otrzymania kodu wcześniej niż podawałam, jeszcze trochę cierpliwości, testujemy przydzielanie kodów - kody dziś dostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość.

Informacja na temat rozpoczęcia przydzielania kodów będzie na stronie, czy dostaniemy informacje drogą elektroniczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w najblizszym czasie bedzie jeszcze mozliwosc zamowienia pre-ordera Age of Conan?
jezeli nie, od kiedy bedzie w sprzedazy edycja normalna tzn nie pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 16:07, Lpam napisał:

czy w najblizszym czasie bedzie jeszcze mozliwosc zamowienia pre-ordera Age of Conan?
jezeli nie, od kiedy bedzie w sprzedazy edycja normalna tzn nie pre-order?


Obie edycje rozeszły się pre-orderach u nas - cała ilość, jaką dostaniemy. Poczekaj do ok. 20 maja, wtedy nieopłacone pre-ordery będą się "uwalniać" i wtedy pojawią się wolne sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 06.05.2008 o 14:48, kamceg napisał:

> > Mam zamówionego pree-order''a Turoka i Neverwinter Nights Diamentową Edycję.

[ciach]

Dnia 06.05.2008 o 14:48, kamceg napisał:

Czyli wychodzi na to, że tym mailem nie ma co się przejmować i pozostaje jedynie czekać
na kolejny, który dostaniemy przed 22 maja?

Dokładnie tak, ok. 15 maja dostaniesz mail z prośbą o płatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko następujące:
czy mogę zmienić formę płatności za pre-order AoC? Pierwotnie wybrałem "za pobraniem", ale chciałbym jednak zapłacić przelewem.
I a propos keya z AoC:
Czy jeżeli pozostałbym przy płatności "za pobraniem" to dostałbym klucz wcześniej w związku z wcześniejszym dostępem, tak żeby zdążyć pobrać klienta itd, czy mimo wszystko musiałbym czekać aż pieniążki będą u was zaksięgowane?
Trochę się pogubiłem w całym tym systemie i wprowadzanych zmianach :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:00, Evil Khan napisał:

> > Gothic 3 za 29,90 - pewno będzie w TS.
>
> Nie byłbym taki pewien, bo gra jest sprzedawana jako używana, więc siłą rzeczy musi
być
> tańsza.
nie zwróciłem uwagi - ciekawe czy te obtarcia są na zafoliowanym egzemplarzu - na magazynowych
szaleństwach czy też są to rozpakowane, faktycznie używane gry ?


Konkurencji Ci nie robię ;)

Magazynowe szaleństwa i niedoróbki w foliowaniu bądź podejrzenie o braki w pudełku to jedna sprawa. Inne przypadki to np. nieuzasadnione zwroty typu komuś gra nie poszła, bo ma słaby komp (podobno 80% nabywców nie sprawdza wymagań sprzętowych przed zakupem - TDU i Gothic 3 przodują), czasami płyty miały fabrycznie kilka rysek, a ktoś miał archaiczny napęd (obecne napędy mają korekcję drobnych błędów), albo sam porysował, albo zobaczył, że płyta ma jakieś ryski i od razu złożył reklamację.
Wszystkie te "używane" gry wystawione na allegro są sprawdzone pod względem działania na odpowiednich kompach. Płyty są bez zarzutu.
Uszkodzenia etui są minimalne - u góry na grzbiecie jest produkcyjna linia cięcia, ten rożek "lubi się" odginać, jeśli gra nie jest zabezpieczona folią, przeżyła podróż pocztą itp.

Gratka to wydania premierowe, bo mają full bonusów niedostępnych w późniejszych edycjach - np. Jade Empire z płytą z muzyką, poradnikiem kolorowym i mapą.

Oprócz tego wypatrujcie innych ciekawych pozycji, niedostępnych obecnie w sklepie gram.pl, np. dlatego, że brakuje w nich jakiegoś elementu - np. NWN 2 EK bez koszulki, albo EK Medieval II bez żołnierzyka, ale za to koszulką gratis, co jej nie było normalnie w EK.

Jutro wystawimy Sagę Fallout - to stare wydanie z bonusami na płycie, w big boksie, zafoliowane - dla fanów :)

Będzie sporo innych fajnych rzeczy - allegro to dodatkowy kanał dystrybucji, ale ceny nowych gier, gadżetów itp. są takie same jak w sklepie gram.pl (info dla dociekliwych, co by nie musieli porównywać ;)

Uwaga, będzie lekrama, ale to w końcu oficjalne konto allegrowe sklepu gram.pl:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10427204

BTW zachęcam do odbiorów osobistych u nas na Jagiellońskiej 74 - pon.-pt 9:30-17:00. Dostaniecie gratis gramową czadową smycz (ja teraz noszę zieloną :), są też inne gadżety drobne, możecie kupić używki tanio i podpatrzeć naszą ekipę w pracy :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:16, k4czk4 napisał:

Pytanko następujące:
czy mogę zmienić formę płatności za pre-order AoC? Pierwotnie wybrałem "za pobraniem",
ale chciałbym jednak zapłacić przelewem.

Możesz. Jeśli początkowo złożyłeś zamówienie z opcją "za pobraniem", to będziesz mógł zmienić na inną formę.

Dnia 06.05.2008 o 22:16, k4czk4 napisał:

I a propos keya z AoC:
Czy jeżeli pozostałbym przy płatności "za pobraniem" to dostałbym klucz wcześniej w związku
z wcześniejszym dostępem, tak żeby zdążyć pobrać klienta itd, czy mimo wszystko musiałbym
czekać aż pieniążki będą u was zaksięgowane?


Dostałbyś klucz w momencie, kiedy dostalibyśmy feedback od Poczty Polskiej lub kuriera (DPD), że przesyłka została opłacona.
Feedback od kuriera - na drugi dzień od doręczenia paczki, feedback od poczty - to zależy od listonosza, mój przychodzi różnie, a awiza dostaję z dziwnymi datami ;) ja kocham Pocztę Polską i rozumiem różne uwarunkowania, ale jako klient ... (...) [end of priv dygresja, ale pamiętajcie, że też jestem człowiekiem/klientem]

Czyli przy wyborze przesyłki za pobraniem pocztą raczej sobie nie pograsz przed premierą. Przy wyborze przesyłki za pobraniem kurierem może się załapiesz na 1-2 dni przed premierą. Wysyłka jest planowana na 20 maja.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:37, lama123 napisał:

Jako że to jest jedyna osoba z GRAMu spytam się
Co z Basią i levelem ! :p


To jest wątek sklepu gram.pl. Basi nie mamy w ofercie ;)

Popytaj w funklubie Basi :) No poserczuj na forum, plizzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:09, Zagul napisał:

> > Akne miałaś zdardzić po weekendzie coś o Heroes Complete, czy będzie w sklepie
gram.pl
>
> > i może date wydania?
> Kolega z CD Projekt odpowiedzialny za ten produkt nie podał mi konkretnej daty premiery,

> ale na 99% będzie mogli kupić go w sklepie gram.pl.
> Jeszcze trochę cierpliwości :-)
O dokładna datę mi nie chodzi, chciałbym wiedzieć kiedy się można spodziewać, ok. jakiego
miesiąca?


Nie mogę podać daty premiery nawet z dokładnością co do miesiąca, skoro Mario (kolega z CDP) nie podał mi takiej informacji, chociaż wzięłam plastikowy miecz (taki gadżet od HoMM V albo M II TW, nie pamiętam ;) i zagroziłam mu zewnętrznym harakiri ;)

Wszystko będzie w oficjalnych informacjach prasowych CD Projekt - publikujemy je na gram.pl, stay tuned.
No cierpliwości, plizzz. :)

BTW [LEKRAMA]: zachęcam do poczytania Insidera najbliższego - Mario fajny artykuł napisał o eXtra Klasyce i w ogóle o historii tanich serii wydawanych przez CDP.
(jeśli go zareklamuję, to mi zdradzi datę wydania HoMM Complete ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 09:18, grabopendzik napisał:

Czy za jest jakieś minimum na darmową przesyłkę??

Jeśli zamówisz towary za min. 150 zł, to możesz mieć wysyłkę gratis za 10 wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:58, szypek26 napisał:

jest jakaś szansa na wypuszczenie przez was wiedźmińskiego medalionu? co prawda to byłoby
nie fair względem posiadaczy EK, ale co tam... ^^

Nie. Medalion wiedźmiński jest częścią edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina. Nie będzie sprzedawany "luzem".

Dnia 01.05.2008 o 14:58, szypek26 napisał:

druga sprawa - może warto dorzucić do ER Wiedźmina gadżet w stylu... nożyka do papieru
stylizowanego na miecz Geralta albo coś w tą mańkę?

Pewnie można, napiszę do kolegi z CDP, co ma pod opieką ER, żeby wziął pod uwagę Twoją sugestię :)

Dnia 01.05.2008 o 14:58, szypek26 napisał:

btw - wiadomo, na kiedy przesunięta
premiera ER?

CDP poda informację oficjalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:54, Ali G napisał:

dotarly do Was pudelka z EK Lineage 2 , bo jakos wczoraj status mojego zamowienia (na
wyslane) sie nie zmieli ani @ o zmianie terminu nie dostalem ?


EK Lineage 2 miała dotrzeć "już", ale wystąpiły problemy po drodze i nie z winy sklepu gram.pl.
Tak czy inaczej przepraszamy za opóźnienie. Poczekaj na info od nas - czekamy na dostawę do magazynu naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie zamuwiłem już age of conan w pre orderze formie płatności za pobraniem jak można to zmienic na wpłate zebym dostał klucz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować