Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

A ja mam pytanie kiedy CDP otrzyma egzemplarze gry i kiedy zacznie realizować wysyłkę ?
Skoro 17-go Ci którzy otrzymali kody bedą mogli wykupić wcześniejszy dostęp do gry, co jest jedną z opcji oferty handlowej CDP dla kupujących AoC w pre-orderze - to wydaje mi się że aby dotrzymać złożonych zoobowiązań gra powinna pojawic sie u nas najpóźniźej 17-go maja. Ewentualnie CDP powinien zapewnić dostęp do nośników - nawet odpłatnie. Gra sporo waży sciąganie jej z internmetu niejednokrotnie bedzie nie możliwe nie mówiąc już o zbędnym generowaniu ruchu w sieci. Naprawdę wolałbym wydać 20 zł więcej i dostać przesyłkę z nosnikiem tej gry przed 17 maja. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko jest takie:
czy będzie jeszcze dostępna w sklepie Prince of Persia Limitowana Edycja Kolekcjonerska ?
uwielbiam tę serię i chciałem kupić całą na raz, a nie na raty, ale nie wiem czy nie czekam na próżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 08:10, PavelZ napisał:

A ja mam pytanie kiedy CDP otrzyma egzemplarze gry i kiedy zacznie realizować wysyłkę
?
Skoro 17-go Ci którzy otrzymali kody bedą mogli wykupić wcześniejszy dostęp do gry, co
jest jedną z opcji oferty handlowej CDP dla kupujących AoC w pre-orderze - to wydaje
mi się że aby dotrzymać złożonych zoobowiązań gra powinna pojawic sie u nas najpóźniźej
17-go maja. Ewentualnie CDP powinien zapewnić dostęp do nośników - nawet odpłatnie. Gra
sporo waży sciąganie jej z internmetu niejednokrotnie bedzie nie możliwe nie mówiąc już
o zbędnym generowaniu ruchu w sieci. Naprawdę wolałbym wydać 20 zł więcej i dostać przesyłkę
z nosnikiem tej gry przed 17 maja. Proszę o odpowiedź.


Aby wcześniej pograć, trzeba będzie pobrać klienta z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z zapłatą za AoC - dostałem maila, ale zanim klinąłem w link prowadzący do zapłaty, użyłem tego 2. z tabelki, od potwierdzania zamówienia (bo nigdy linki z tekstu wstępu maila od tego z tabelki z zamówieniem niczym się nie różniły, więc nie myślałem że spowoduje to jakiś problem) - efekt, dostałem kolejny mail, że zamówienie zostało potwierdzone i gotowe do wysyłki, choć w rzeczywistości zamówienie ciągle nie jest opłacone. Co gorsze, teraz stary link z pierwszego maila wyrzuca komunikat błędu "Niestety nie możesz zapłacić za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta ." a i na karcie zamówienia w sklepie nie ma linka przeprowadzającego proces zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak:

Z nudów sprawdziłem w Moich Zamówieniach czy da się już zapłacić za AoC - klikam w zapłatę - działa ! no to przelałem należności :)

Po około 30 min przyszedł mail z przypomnieniem o zapłatę za AoC i z linkiem do potwierdzenia zamówienia, potwierdziłem i przyszedł drugi mail z potwierdzeniem potwierdzenia zamówienia :P
Status zamówienia jest zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

Tylko żaden kod na mamuta nie przyszedł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Złorzyłem już zamuwienie na age of conan w pre-orderze za pobraniem co zrobic aby zmienic

Dnia 06.05.2008 o 23:16, Beliar1212 napisał:

forme zapłaty żeby dostac klucz szybciej????


W takim przypadku wyślij mail na adres na: zamowienia@gram.pl.
w mailu podaj swoje dane identyfikacyjne i nowy sposób płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe pytanko ;) :

Jeżeli zmienię formę płatności na przelew bankowy, to gdzie mogę znaleźć potrzebne do wypełnienia blankietu dane? I czy mam policzyć kwotę za wysyłkę z oferty przelewu (niższą) czy muszę zostawić z "Za pobraniem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 13:26, k4czk4 napisał:

Dodatkowe pytanko ;) :

Jeżeli zmienię formę płatności na przelew bankowy, to gdzie mogę znaleźć potrzebne do
wypełnienia blankietu dane? I czy mam policzyć kwotę za wysyłkę z oferty przelewu (niższą)
czy muszę zostawić z "Za pobraniem"?


Już się dowiedziałem od Pani z infolinii, że przesyłają dane wraz z potwierdzeniem zmiany formy płatności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP.

Udało Wam się sprawnie załatwić sprawę z Conanem, reagując na potrzeby graczy i zmianę FunComu z wcześniejszym Early Accessem.

Dobra robota :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem informacje że jeśli płyta diablo II jest orginalna a z kompem wszytsko okay no i nie działa, autostart jest <ok> a potem wysiada i prosi o włożenie do stacji dysków diablo II: lod to na gram.pl jest możliwość wymienienia płyty nie działającej na nową. Czy to prawda?
pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie jak to jest bo za bardzo nie kumam... Żeby dostać kod na mounta MUSZĘ zapłacić wcześniej przelewem bankowym ? Czy dostanę go też wtedy gdy gra przyjdzie mi w dniu premiery za pobraniem ? Bo na wcześniejszym dostępie do gry mi tak nie zależy, ale jeśli chcę tego mounta to musze zapłacić TERAZ czy normalnie gdy gra przyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę na wypadek gdybyś jeszcze dzisiaj tutaj zajrzała :)
Otóż dziwne rzeczy dzieją się z moim zamówionym AoC, ale po kolei:

- około godz 11 loguje się, wchodzę w listę zamówień --> AoC --> Zapłać, i widzę że płatność już działa no to nie będę czekał tylko zapłacę :)
- 11:11 pieniądze poszły mTransferem
- status zamówienia : oczekiwanie na płatność
- 11:46 dostaję maila "sklep.gram.pl - zamówienie: TF02210808 [przypomnienie]" z linkiem do potwierdzenia, potwierdzam
- 11:53 kolejny mail "sklep.gram.pl - zamówienie: TF02210808 [potwierdzenie]" mówiący, że zamówienie zostało potwierdzone, a w treści wyczytać można: Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) , na Liście Zamówień na stronie sklepu jest taki sam status
- 14:12 sprawdzam zamówienie czy już jest kod na wierzchowca i co widzę ? oczekiwanie na płatność . Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie
Z kilku postów na forum wnioskuję, że inni już dostali kody na wierzchowce. A u mnie ani kodów ani 179zl na koncie ;-)

Wysłałem też formularz do BOKu :) Sorry za takie męczenie ale musiałem jakoś zaspokoić swoją wrodzoną niecierpliwość :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też płaciłem mtransferem, wcześniej miałem problemy ale po 30 minutach mogłem normalnie zapłacić, następnie dostałem maila i przy zamówieniu pojawiły sie u mnie kody.
pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamówiłem 2 sztuki AoC, opłaciłem i dostałem 2 klucze. Sęk w tym, że chciałbym 2 mamuty a dostałem jeden klucz na Rhino a drugi na Mamuta - da się coś z tym zrobić, żeby dostać 2 klucze ale na to samo zwierzątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:54, akne napisał:

Nie. Medalion wiedźmiński jest częścią edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina. Nie będzie
sprzedawany "luzem".

;( :P

Dnia 06.05.2008 o 22:54, akne napisał:

Pewnie można, napiszę do kolegi z CDP, co ma pod opieką ER, żeby wziął pod uwagę Twoją
sugestię :)

ło ^^ to jakby ta sugestia była pomocna, to nie obraziłbym się za ER za 1/2 ceny ;D

Dnia 06.05.2008 o 22:54, akne napisał:

CDP poda informację oficjalną.

no tak, że poda, to ja wiem :P liczyłem na jakiś przybliżony nowy termin, ale trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować