Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 16:47, akne napisał:

> > Witam
> > kupilem 2 szt AoC i chciałbym otrzymac 2 klucz na rhino czy jest taka mozliwosc

> ?(klucz
> > na mamuta nie wprowadzalem)Maila w tej sprawie napisalem wczoraj ,ale narazie
bez
> odzewu.
> > Asmodeus
>
>
> Wczesniej informowaliscie ,ze bedzie mozliwosc wyboru mounta(2)do wyczerpania zapasu(bo

> dostaniecie wiecej kodow niz zamowionych egzemplarzy)mija 48 godz od wysłania maila

> i 24 od posta i zero odpowiedzi z waszej strony. ??

Pobrałeś już dwa klucze (2008-05-07 13:31:14 i sekundę później drugi) - jeden daje mamuta,
a drugi nosorożca.
Niestety nie można zmienić raz wybranego klucza na inny.
Wybór wyświetlał się przy zamówieniu - mogłeś wybrać oba klucze do jednego mounta.

Sęk w tym,ze nie bylo opcji na 2 rhino ,moglem kliknac na rhino na mamuta lub oba naraz nie wpadlem na to ,ze kupujac 2 egzemplarze w 1 zamowieniu nie bede mial opcji wyboru .No coz mowi sie t rudno bede miał nauczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie powtórzę pytania bo nie czytałem poprzednich postów ale... dlaczego w sklepie nie można przeglądać kategorii?? ... a sory... jak właziłem 15 minut temu kategorii sie nie dało przeglądać(nie było ich wogule)... jak tylko posta napisałem wlazłem jeszcze raz i już są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem. przy zmianie formy platnosci za conana z za pobraniem na vise, dostalem maila gdzie dokonac platnosci. wchodzac tam dostaje taka informacje:
Niestety nie możesz zapłacić za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta .

co mam zrobic? nie chce zeby anulowalo mi zamowienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:16, Ashriel napisał:

mam taki problem. przy zmianie formy platnosci za conana z za pobraniem na vise, dostalem
maila gdzie dokonac platnosci. wchodzac tam dostaje taka informacje:
Niestety nie możesz zapłacić za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta
.

co mam zrobic? nie chce zeby anulowalo mi zamowienie :/

1) Spróbuj jeszcze raz dokonać płatności - może się "odblokowało".
2)Jeśli 1) false, to skontaktuj się w poniedziałek z naszym działem obsługi klienta. Zapewniam, że zamówienie nie zostanie anulowane do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:24, FanKrulowej napisał:

> Witam na dyżurze, dziś do 17:00 odpowiem na Wasze pytania.

Witaj Krulowo! Jak sie dzis czujesz?


Który kolega łorkowy sobie żarty stroi? Życzliwi donieśli o IP :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam prośbe do kochanej popani konsultant żeby nie anulowała mojego zamówienia na age of conan bo niby płatnośc nie wpłyneła (zapłaciłem przekazem pocztowym już w srode)juz wczoraj powinna sie pojawic wpłata ale jak widac poczta nawala.....(w razie potrzeby mogę skan przekazu pocztowego wysłac z ich pieczatka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko jest takie:
czy będzie jeszcze dostępna w sklepie Prince of Persia Limitowana Edycja Kolekcjonerska ?
uwielbiam tę serię i chciałem kupić całą na raz, a nie na raty, ale nie wiem czy nie czekam na próżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można spodziewać się w najbliższym czasie jakiejś promocji związanej z Guild Wars? ;) Pamiętam, że jakiś rok temu była taka fajna promocja, że dwie kampanie GW w cenie jednej, a teraz to od dłuższego czasu te ceny stoją koło tego 100zł i takie uzupełnienie braków o brakujące kampanie dość kosztowne by było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:48, Lord Dragon ela napisał:

Mam 1 pytanie. Jak się kupuje grę przez internetowy sklep na gra.pl przez wirtualne pieniądze
? Mam 42 WPLN a chce kupić grę za 20 złoty. Co muszę zaznaczyć podczas zamawiania ?


Wystarczy, że wejdziesz w Pomoc - tam jest wszystko opisane:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=16

Nie możesz sam ustalać ilości zużywanych wPLN!

Jak mogę użyć wirtualnych pieniędzy?
Korzystanie z wirtualnych pieniędzy jest bardzo proste. W koszyku, pod listą zamawianych towarów, dostępne jest pole z możliwością wpisania kwoty wPLN, którą chciałbyś wykorzystać w zamówieniu.

Domyślnie, w pole wpisana jest zawsze maksymalna kwota możliwa do użycia w zamówieniu.


Edit: Korzystając z okazji zapytam - czy są planowane jakieś zmiany w systemie wPLN-ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dzięki za wyręczenie mnie :-)

Dnia 10.05.2008 o 19:54, macned napisał:

Edit: Korzystając z okazji zapytam - czy są planowane jakieś zmiany w systemie wPLN-ów?


Są planowane - to tyle na razie. Stay tuned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:28, Kukowsky napisał:

Czy można spodziewać się w najbliższym czasie jakiejś promocji związanej z Guild Wars?
;) Pamiętam, że jakiś rok temu była taka fajna promocja, że dwie kampanie GW w cenie
jednej, a teraz to od dłuższego czasu te ceny stoją koło tego 100zł i takie uzupełnienie
braków o brakujące kampanie dość kosztowne by było. ;)


Pamiętam tę promocję 2 za 1, może uda się wynegocjować z CD Projekt kolejną - podpytam w poniedziałek, ale niczego nie obiecuję. Ale zapytać nie zaszkodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:07, Beleth napisał:

Moje pytanko jest takie:
czy będzie jeszcze dostępna w sklepie Prince of Persia Limitowana Edycja Kolekcjonerska
?
uwielbiam tę serię i chciałem kupić całą na raz, a nie na raty, ale nie wiem czy nie
czekam na próżno


Obadam jutro, czy jest szansa na dostawę, ale wydaje mi się, że < 0,01%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 08:05, RadeXMaster napisał:

ja mam prośbe do kochanej popani konsultant


Jeśli już to konsul, konsultanci są gdzie indziej ;-)

Dnia 10.05.2008 o 08:05, RadeXMaster napisał:

żeby nie anulowała mojego zamówienia na age


Nie mam takiej władzy, wszystko jest ustawione w systemie sklepowym.

Dnia 10.05.2008 o 08:05, RadeXMaster napisał:

of conan bo niby płatnośc nie wpłyneła (zapłaciłem przekazem pocztowym już w srode)juz
wczoraj powinna sie pojawic wpłata ale jak widac poczta nawala.....(w razie potrzeby
mogę skan przekazu pocztowego wysłac z ich pieczatka)


Spox, zbadam status jutro - sprawdzimy w systemie sklepowym.
Wiesz, jak to jest z Pocztą Polską, i my też wiemy :-)
Kocham PP, ale to ogromna instytucja, mogą się obsuwy zdarzać - normal.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem piekna pani konsul :D ale nie chcialbym aby anulowany mi zamowienie za ktore zaplacilem a poza tym chcialem miec wersje kolekcjonerksa ktora tak ciezko zdobyc :D dlatego prosze postaraj sie cos tam zadzialac. :D (moge nawet wyslac zeskanowany dowod wplaty jak by co :D) a swoja droga pp to tragicznie te przelewy robi...przelew wyslany z rana we srode dzis mamy niedziele i nie wplynal... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ż to pytanie już padło ale czy można sie dowiedzieć o powody opóżnienia Lineage 2 Edycji Kolekcjonerskiej i jakiejś konkretniejszej daty wydania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie być tak nieuprzejmy i zadam pytanie:

Kiedy przewidywane jest pojawienie się kart pre-paid do Age of Conan w sklepie gram?
(Pytanie czy w ogóle będą uznaje za retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:54, akne napisał:

Przypomnij się w poniedziałek, sprawdzę to w systemie, szansy nie stracisz - głowę daję
własną za to :-)


To sie przypominam na moje konto "kasza" doszla wiec na Waszym tez juz powinna byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 12:33, MikFrey napisał:

Pozwolę sobie być tak nieuprzejmy i zadam pytanie:

Nie jesteś nieuprzejmy, masz prawo pytać :-)

Dnia 12.05.2008 o 12:33, MikFrey napisał:

Kiedy przewidywane jest pojawienie się kart pre-paid do Age of Conan w sklepie gram?
(Pytanie czy w ogóle będą uznaje za retoryczne)

Mają być dostępne równo z premierą gry (pudełko daje 30 dni grania free), może wcześniej - tak podawał Funcom jakiś czas temu.
Jak tylko dostaniemy potwierdzenie, to wprowadzimy ten produkt do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować