Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2008 o 12:27, gilo 7 napisał:

Wiem ż to pytanie już padło ale czy można sie dowiedzieć o powody opóżnienia Lineage
2 Edycji Kolekcjonerskiej i jakiejś konkretniejszej daty wydania ?

Dostawa do nas cały czas jest w "drodze". A po drodze wynikły okoliczności niezależne od nas, ponowiono wysyłkę, mamy nadzieję, że na dniach trafi do naszego magazynu. Przepraszamy za opóźnienie w imieniu czynników niezależnych od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 11:46, akne napisał:

> Moje pytanko jest takie:
> czy będzie jeszcze dostępna w sklepie Prince of Persia Limitowana Edycja Kolekcjonerska

> ?
> uwielbiam tę serię i chciałem kupić całą na raz, a nie na raty, ale nie wiem czy
nie
> czekam na próżno

Obadam jutro, czy jest szansa na dostawę, ale wydaje mi się, że < 0,01%.


Zgodnie z przypuszczeniami: nakład wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:28, Kukowsky napisał:

Czy można spodziewać się w najbliższym czasie jakiejś promocji związanej z Guild Wars?
;) Pamiętam, że jakiś rok temu była taka fajna promocja, że dwie kampanie GW w cenie
jednej, a teraz to od dłuższego czasu te ceny stoją koło tego 100zł i takie uzupełnienie
braków o brakujące kampanie dość kosztowne by było. ;)


Kuk, dla Ciebie wszystko ;-)
Tylko jeszcze trochę poczekaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 21:24, akne napisał:

Kuk, dla Ciebie wszystko ;-)

Czuję się wyróżniony tą deklaracją. Nic dziwnego, że gdy wygrywam w konkursach to zawsze ludzie doszukują się jakiś kontaktów z gram.pl. :D

Dnia 12.05.2008 o 21:24, akne napisał:

Tylko jeszcze trochę poczekaj ;-)

Co to się porobiło na tym świecie... Konsule zachęcają mnie do tego bym był na tyle łaskaw by poczekać troszkę na promocję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 21:50, Kukowsky napisał:

> Kuk, dla Ciebie wszystko ;-)
Czuję się wyróżniony tą deklaracją. Nic dziwnego, że gdy wygrywam w konkursach to zawsze
ludzie doszukują się jakiś kontaktów z gram.pl. :D


Właśnie, apropozzz BTW - co tam kcesz wygrać? ;-)
znaczysie - czego jeszcze nie masz? ;-)
no, to jaki kcesz końkurs i jakie pytania? ;-)

Dnia 12.05.2008 o 21:50, Kukowsky napisał:

> Tylko jeszcze trochę poczekaj ;-)
Co to się porobiło na tym świecie... Konsule zachęcają mnie do tego bym był na tyle łaskaw
by poczekać troszkę na promocję. ;)


Się dopraszam poczekania, no muszę coś wymyślić ekstra ;-)

[end off żarty, to wątek konzularny przecież, tu trzeba w "meritum sedna" i wogle ;-) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 22:34, akne napisał:

> >>>...............


Nie wiem czy ktoś juz o to pytał ale chciałbym sie dowiedziec, czy jest planowany w najblizszym czasie (jezeli tak to kiedy) jakis wiekszy konkurs pokroju tego jaki mial msce rok czy 2 lata temu (extra klasyna next konkurs)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć, czy istniałaby możliwość dodania do oferty sklepu soundtracku z "Mass Effect"? Jestem też ciekaw, czy w sklepie gram.pl pojawi się EK "Metal Gear Solid 4" i DVD "Metal Gear Saga vol.2"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 12:09, niunieczki napisał:

> > >>>...............

Nie wiem czy ktoś juz o to pytał ale chciałbym sie dowiedziec, czy jest planowany w najblizszym
czasie (jezeli tak to kiedy) jakis wiekszy konkurs pokroju tego jaki mial msce rok czy
2 lata temu (extra klasyna next konkurs)?


To zależy od CD Projekt, ale tam wiedzą, że lubicie konkursy, więc IMHO coś będzie soon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 21:13, akne napisał:

> > > >>>...............

Dnia 13.05.2008 o 21:13, akne napisał:

To zależy od CD Projekt, ale tam wiedzą, że lubicie konkursy, więc IMHO coś będzie soon.


aj, widze chyba zmieniłas profil swojej pracy i teraz nad czym innym sprawujesz pieczę :)
Juz chyba nie bedziesz musiala wydzwaniac do zwyciescow w konkursach i nadawac zwycieskich nagrod? :)
Pamietasz jak to było za czasów extra klasyki next konkurs? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) 12.05.08 zadzwoniono do mnie na nr. 662608990 że o godzinie 15:00 +/- będzie paczka (Kurier) (opłata na miejscu)
nie otrzymałem do dziś żadnej paczki ani wiadomości.
Chciałbym wiedzieć o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:32, Lowca93 napisał:

Witam:) 12.05.08 zadzwoniono do mnie na nr. 662608990 że o godzinie 15:00 +/- będzie
paczka (Kurier) (opłata na miejscu)
nie otrzymałem do dziś żadnej paczki ani wiadomości.
Chciałbym wiedzieć o co chodzi

A to kurier dzwonił? Zakładam, że tak. Kurierzy to szczwane bestie, które ci nie przywiozą paczki, dopóki się o nią nie zaczniesz upominać przez telefon... :P

Najlepiej sprawdź status zamówienia, czy przypadkiem "kurier nie zastał ciebie w domu". Leniwi też są......

mateuszbanach0
Według mnie to jest pewne, nie wiem co za ludzie by nie zrobili plakatu na podstawie takiego dodatku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanko odnośnie Age of Conan. Otóż kiedy zostaną nam wysłane gierki? Rozumiem że Pre-order i otrzymamy je jeszcze przed oficjalną premiera. Ale może tak dokładniej kiedy? Pytam bo premiera jest 23maja, a 22 to święto i nie wiem jak to będzie wyglądało z paczkami i kiedy zostaną wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:05, Stwór napisał:

A ja mam małe pytanko odnośnie Age of Conan. Otóż kiedy zostaną nam wysłane gierki? Rozumiem
że Pre-order i otrzymamy je jeszcze przed oficjalną premiera. Ale może tak dokładniej
kiedy? Pytam bo premiera jest 23maja, a 22 to święto i nie wiem jak to będzie wyglądało
z paczkami i kiedy zostaną wysłane.


Wysyłka zapewne 23 maja do klientow dojdzie po25 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:44, Asmodeus2 napisał:

Wysyłka zapewne 23 maja do klientow dojdzie po25 maja.


Kurna przecież to Pre-order który ma przyjść przed premierą. Ba w sklepie pisze że wysyłka jest planowana 20 maja! Nie masz pojęcia, a piszesz i możesz wprowadzić kogoś w błąd.
Ja po prostu chcę się upewnić że gry zostaną nam wysłane przed premierą i że przed premierą je dostaniemy bez opóźnień - stąd to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:51, Stwór napisał:

> Wysyłka zapewne 23 maja do klientow dojdzie po25 maja.

Kurna przecież to Pre-order który ma przyjść przed premierą. Ba w sklepie pisze że wysyłka
jest planowana 20 maja! Nie masz pojęcia, a piszesz i możesz wprowadzić kogoś w błąd.
Ja po prostu chcę się upewnić że gry zostaną nam wysłane przed premierą i że przed premierą
je dostaniemy bez opóźnień - stąd to pytanie.

Pisze tak,bo takiej odpowiedzi udzielono znajomemu w rozmowie tel z gram.pl ,jesli wysla 20 i dojdzie na 21 to super ,ale ci co nie dostana 21 to zapewne po 25 (jako ,ze kolejny dlugi weekend i malo kto bedzie pracowal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:51, Stwór napisał:

ciach


"pre-order, planowana wysyłka: 20 maja 2008" i tego sie trzymamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować