Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam kod dający mi 10 zł zniżki na wasze produkty przy zakupie powyżej 100 zł. Mogę więc zamówic coś, co kosztuje w waszym sklepie 99,90 zł (plus 10 zł za przesyłkę) i kod zostanie przyjęty? Czy ta cena powyżej 100 zł to cena produktu + cena przesyłki, czy tylko cena produktu? No iczy 99,90 zł jest uznawane za 100 zł i mogę wtedy wykorzystac swój kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 22:50, RadeXMaster napisał:

czy mozliwe jest zebyscie age of conan wysylali juz w pon (19maja) ?? pozwoliloby to
na unikniecie wielu spoznien.....


Problem w tym że oni 19 dostaną dopiero grę:P więc nie wydaje mi się by wysłali jeszcze tego samego dnia. Dlatego mają wysłać 20 maja. Zresztą akne pisała to kilka postów wyżej wystarczyło przeczytać kilka postów leniuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 02:37, Stwór napisał:

> czy mozliwe jest zebyscie age of conan wysylali juz w pon (19maja) ?? pozwoliloby
to
> na unikniecie wielu spoznien.....

Problem w tym że oni 19 dostaną dopiero grę:P więc nie wydaje mi się by wysłali jeszcze
tego samego dnia. Dlatego mają wysłać 20 maja. Zresztą akne pisała to kilka postów wyżej
wystarczyło przeczytać kilka postów leniuszku...

kto pyta nie błądzi. ale może dadzą rade jeszcze 19ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 21:34, madridista2 napisał:

Mam kod dający mi 10 zł zniżki na wasze produkty przy zakupie powyżej 100 zł. Mogę więc
zamówic coś, co kosztuje w waszym sklepie 99,90 zł (plus 10 zł za przesyłkę) i kod zostanie
przyjęty? Czy ta cena powyżej 100 zł to cena produktu + cena przesyłki, czy tylko
cena produktu? No iczy 99,90 zł jest uznawane za 100 zł i mogę wtedy wykorzystac swój
kod.

"Zakup o wartości powyżej 100 zł" oznacza, że wartość towaru w koszyku to musi być minimum 100 zł.
Kosztów wysyłki się do tego nie dodaje.
Czyli np. jedna gra za 99,90 zł się nie łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 21:23, akne napisał:

> > Moje pytanko jest takie:
> > czy będzie jeszcze dostępna w sklepie Prince of Persia Limitowana Edycja Kolekcjonerska

>
> > ?
> > uwielbiam tę serię i chciałem kupić całą na raz, a nie na raty, ale nie wiem
czy
> nie
> > czekam na próżno
>
> Obadam jutro, czy jest szansa na dostawę, ale wydaje mi się, że < 0,01%.

Zgodnie z przypuszczeniami: nakład wyczerpany.


bleh...szkoda...rozumiem że nie będzie więcej dostaw i muszę się pofatygować do sklepu po każdą część oddzielnie...ale dlaczego zatem nadal widzę ofertę na półce? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 18:28, coach0 napisał:

miałem wypadek pękła mi płyta z grą co mam zrobić?

Zarejestruj gre ---> dozywotnia gwarancja ----> jestes happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:15, zawcia napisał:

Takie pytanie...Czy i kiedy będą dostępne timecardy do Age of Conan?


+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w sklepie gram.pl będzie można kupić gry innych wydawców niż cdp i cenega? Głównie interesują mnie tytuły Techlandu ale i co lepszymi grami od Topware''u (np. Two Worlds) czy Play''a (np. Penumbra Overture) bym nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można zamówić AoC na gram.pl (niestety nie załapałem sie na pre-ordera) ewentualnie kiedy pojawi się na półkach sklepowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 17:15, Jastrząb6 napisał:

Kiedy będzie można zamówić AoC na gram.pl (niestety nie załapałem sie na pre-ordera)
ewentualnie kiedy pojawi się na półkach sklepowych


W sklepach powinien sie pokazac 23 maja piatek ,ale ze to dziwny okes u nas mozliwe ze bedzie poslizg do 26 maja.Aoc Powinien byc w media saturn i epikach na 95% 23 maja (moze w empiku bedzie sprzedaz 22 o 24,ale o to trza chyba sie dowiedziec u nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest z aoc. na moim zamowieniu jest napis ze pakowane i przygotowywane do wysylki. i zze wysylka 19 maja.... wiec tak naprawde juz byla tylko status nie zostal zaktualizowany czy jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:51, RadeXMaster napisał:

to jak to jest z aoc. na moim zamowieniu jest napis ze pakowane i przygotowywane do wysylki.
i zze wysylka 19 maja.... wiec tak naprawde juz byla tylko status nie zostal zaktualizowany
czy jak to jest??

AoC wjechał na nasz magazyn sklepowy dziś, 19.05.2008 popołudniu. Dziś i jutro pakowanie, jutro wysyłka.
Przypadkiem widziałam na żywca kolekcjonerkę - fajne pudło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 23:21, akne napisał:

> to jak to jest z aoc. na moim zamowieniu jest napis ze pakowane i przygotowywane
do wysylki.
> i zze wysylka 19 maja.... wiec tak naprawde juz byla tylko status nie zostal zaktualizowany

> czy jak to jest??
AoC wjechał na nasz magazyn sklepowy dziś, 19.05.2008 popołudniu. Dziś i jutro pakowanie,
jutro wysyłka.
Przypadkiem widziałam na żywca kolekcjonerkę - fajne pudło ;-)


to swietnie bo to wlasnie jedna idzie do mnie :D mam nadzieje ze w srode odbiore jeszcze przed ustnym angielskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:15, zawcia napisał:

Takie pytanie...Czy i kiedy będą dostępne timecardy do Age of Conan?

Wciąż nie mamy dokładnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 17:15, Jastrząb6 napisał:

Kiedy będzie można zamówić AoC na gram.pl (niestety nie załapałem sie na pre-ordera)
ewentualnie kiedy pojawi się na półkach sklepowych


No niestety, przykro mi, że się nie załapałeś. Rozeszły się ekspresowo obie wersje. Był taki moment, że kilka/kilkanaście zamówień zostało anulowanych przez klientów (krótko po wysyłce prośby o dokonanie płatności za pre-order) i wtedy się "pozwalniał" towar (ale to trwało parę godzin, ale wystarczająco długo, żebym dała cynk koledze, co się spóźnił z pre-orderem i marudził, czy "na pewno już nie macie" - nie ma to jak znajomości w sklepie.gram.pl ;-) kolega się załapał na towar z anulowanych i będzie posiadaczem EK. ale generalnie to wystarczyło obserwować stany na karcie produktu).

Z pre-orderami jest tak, że nie ma na co czekać, tylko trzeba zamawiać - żeby sobie zarezerwować towar. A kiedy przychodzi termin potwierdzania i płacenia, to ci, co "przespali" mogą się załapać na wolne sztuki.

A w sklepach "murowanych" to powinno być dostępne równo z premierą (piątek, 23.05.2008), ale im bruździ święto czwartkowe, bo nie będzie kiedy na półki wyłożyć IMHO. Ale to różnie może wyglądać w różnych sieciach.

BTW: Odbiory osobiste w piątek u nas 23.05.2008 - mamy ich dziesiąt, może być tłoczno, bo jeśli się większość uprze na "po 16:00", to będzie jak na otwarciu Electro World na Targówku albo na wyprz w MM - tam o 7:00 karetki podstawiali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 23:22, RadeXMaster napisał:

to swietnie bo to wlasnie jedna idzie do mnie :D mam nadzieje ze w srode odbiore jeszcze
przed ustnym angielskim :D

jeśli odbierzesz przed examem (kurierzy dostarczają 9-17), to będziesz miał naturalnego pozytywnego speeda ;-)
tylko nie myśl o AoC w trakcie examu, exam ważniejszy, a w AoC się jeszcze nagrasz :-)
fajne to pudło, wypaśne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować