Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 09:29, akne napisał:


Masz niestety błędne informacje. CD Projekt nie jest dystrybutorem tej gry.
LEM nie ma informacji z Codemasters, kiedy gra będzie dostępna w Polsce.


No coz, moje informacje na temat CDProjekt pochodza z forum LOTRO (www.lotro-europe.com), od czeskich graczy. Moga rzeczywiscie byc nieprawidlowe, jednakze uwazam pojawienie sie nazwy CDProjekt w ich postach za nieprzypadkowe.

Skoro LEM nie ma informacji i Wy nie macie informacji - to moze pora sie dowiedziec ? Jako klient mam nieco ograniczone mozliwosci i wlasciwie zrobilem wszystko co mozliwe (telefony do Was, LEM, Empiku, mail do Codemasters Customer Service, posty na forum). Bardzo prosze, potraktujcie swoich klientow powaznie, bo inaczej ich nie bedziecie mieli. W tej chwili Codemasters oferuje odplatnie kody do aktywacji online, jak rowniez prowadzi sprzedaz MoM SE. Wielu moich kolegow zrezygnowalo z zamowien u Was czy w Empiku na rzecz szybko kupionego kodu. Minal tydzien od swiatowej premiery dodatku i jedyne co potraficie powiedziec to to, ze nie ma informacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 09:38, ro land napisał:

>
> Masz niestety błędne informacje. CD Projekt nie jest dystrybutorem tej gry.


Odnosnie dystrybucji na terenie Czech, Slowacji i Wegier (stary news ale mysle ze wiarygodny):
http://www.valhalla.pl/news4658--Firmy-CD-Projekt-i-Codemasters-zmieniaja-sposob-wspolpracy.html
Tak wiec, mysle ze czescy koledzy tutaj nie zmyslaja:
http://community.codemasters.com/forum/showpost.php?p=4687807&postcount=38
Czy w zwiazku z tym CDProjekt wie cos wiecej niz gram.pl ? Czy Panstwo tez beda anulowac zamowienia na MoM SE ?
Czy nie moga Panstwo zadzwonic bezposrednio (lub posrednio przez LEM) do Codemasters Germany aby ustalic date ? I dzwonic az do skutku tj. do otrzymania konkretnych informacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dodatkowe pytanie. Czy Panstwa oferta przedsprzedazy Mines of Moria Special Edition pokrywa sie w 100% z tym co oferowalo Codemasters (i np. play.com), tj. czy zawiera nastepujace bonusy (ponizej oferta Codemasters):

PRE-ORDER OFFER NOW AVAILABLE!

Order your copy now and obtain this amazing in-game offer when you purchase your full copy of The Lord of the Rings Online: Mines of Moria.

Bonus in-game items

* The Cloak of Sunset, a unique cloak emblazoned with an image of the Hollin Gate
* An exclusive in-game Moria title "Moria Expeditionary"
* 1 exclusive token allowing you to choose from a list of 8 unique in-game items

Special Membership Pricing

£119.99 / €149.99 Special Lifetime Subscription Offer

Zwracam uwage, iz wielu klientow zlozylo u Panstwa zamowienia znacznie wczesniej przed swiatowym terminem wydania MoM.
Jesli zas oferta tych bonusow nie zawiera, to czy w ramach rekompensaty za tygodniowe (i narastajace) juz opoznienie w premierze produktu, mogliby Panstwo zaczac takie bonusy negocjowac z Codemasters ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, takie drobne pytanie odnośnie PreOrdera ''Dawn of War II''.

Czy planujecie wydać jakąś wersję kolekcjonerską, czy poprzestajecie na wersji standardowej? Czy jeśli jest to wersja standardowa, to czy będzie zawierać ona to, co preorder z GameStop, czyli:
Included in the Weapons and War Gear Pack:

* 6 Exclusive Force Commander WarGear Items:
o Power Armor (Pinions of the Deathangel)
o Custom Bolt Pistol (Pistol of Baal)
o Custom Power Fist (Gauntlet of Blood)
o Custom Iron Halo (Laurels of Hadrian)
o Custom Plasma Gun (Fearsome Light of Faith)
o Custom Power Armor (Mantle of the Great Father)
* 2 Custom Force Commander Units:
o Red Talons
o Crimson Fists

Czy może na dzień dzisiejszy nie jesteś w stanie udzielić żadnej odpowiedzi na ten temat?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie w sumie raczej powinno być skierowane do kogoś z CDP, bo to oni odpowiadają za wydanie gry w naszym kraju oraz czy ma być EK. gram.pl sprzedaje je tylko, chociaż w 100% pewien nie jestem czy nie ma "samowolki". ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie fakt, masz rację. Jednak Akne liczę, że też posiada jakieś informacje na ten temat, nawet jeśli tą informacją będzie potwierdzenie Twoich słów i skierowanie mnie do CDP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie poprawić wsparcie dla użytkowników i zacząć odpowiadać na pytanie apropo zamówień? Od tygodnia próbuje dowiedzieć się co z moim zamówieniem i czy jest możliwość odebrać grę w metrze centrum, bez odzewu. Nie licząc odpowiedzi na poprzednie pytania, gdzie nijak to nie jest 24h oczekiwania na odpowiedź.
Jestem o krok od spróbowania ultimy czy innego sklepu z grami, dawno, dawno temu nigdy nie miałem problemów z odpowiedzią na maila czy pytaniem, teraz jest to jakiś dramat, aż mi wczoraj nerwy puściły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - oto wypowiedz Aleth''a (CDProjekt Czechy):
http://www.xzone.cz/forum.php3?predmet=2281&druh=hra&vsechny=vsechny#109
[w wolnym tlumaczeniu] CDProjekt Czechy przeprasza i informuje, ze w/g najswiezszych danych kopie gry dla nich beda w piatek w magazynie w Niemczech. Dodatkowo trzymaja reke na pulsie i oczekuja wyjasnien ze strony Codemasters.
Czy mozecie mi Panstwo wyjasnic, dlaczego tak trudno Wam zdobyc takie informacje ? Dlaczego nie ma slowa na stronie gram.pl nt. opoznienia, o przeprosinach nawet nie marze ? Czyzby az tak Wam nie zalezalo na klientach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem czy to odpowiedni temat ale napisze tu, kiedy zamawiamy grę przez gram mamy możliwość wybrać czy chcemy żeby nasz grę dostarczyła nam Poczta Polska czy kurier, o ile wiadomo że na pocztę nie ma za bardzo co liczyć to przy kurierze znajduje się taka formułka "Metoda dostawy: Przesyłka kurierska DPD (dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki) ". Grę wysłano w piątek czyli teoretycznie powinna dość w poniedziałek, ale myślę sobie w końcu z Warszawy do Katowic trochę jest wiec nic się nie stanie jak dostane grę we wtorek w końcu to tylko ludzie i mogą się spóźnić ^^'' ale mamy już czwartek a w statusie mojej paczki pisze że jest przechowywana w magazynie nie wiem na co oni czekają? i powiedzcie mi za co ja płace skoro jak bym zamówił pocztą polską prawdopodobnie grę bym już miał... wytłumaczy mi ktoś czemu to wszystko tak wygląda? teraz mógł bym mieć to w dupie za przeproszeniem i jechać i w sklepie sobie kupić grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:26, ro land napisał:

Mam jeszcze dodatkowe pytanie. Czy Panstwa oferta przedsprzedazy Mines of Moria Special
Edition pokrywa sie w 100% z tym co oferowalo Codemasters (i np. play.com), tj. czy zawiera
nastepujace bonusy (ponizej oferta Codemasters):

PRE-ORDER OFFER NOW AVAILABLE!

Order your copy now and obtain this amazing in-game offer when you purchase your full
copy of The Lord of the Rings Online: Mines of Moria.

Bonus in-game items

* The Cloak of Sunset, a unique cloak emblazoned with an image of the Hollin Gate
* An exclusive in-game Moria title "Moria Expeditionary"
* 1 exclusive token allowing you to choose from a list of 8 unique in-game items

Special Membership Pricing

£119.99 / €149.99 Special Lifetime Subscription Offer

Zwracam uwage, iz wielu klientow zlozylo u Panstwa zamowienia znacznie wczesniej przed
swiatowym terminem wydania MoM.
Jesli zas oferta tych bonusow nie zawiera, to czy

Dnia 26.11.2008 o 19:26, ro land napisał:

w ramach rekompensaty za tygodniowe
(i narastajace) juz opoznienie w premierze produktu, mogliby Panstwo zaczac takie bonusy
negocjowac z Codemasters ?


Chciałbym wyjaśnić cały temat Mines of Moria, który przewija się w tym wątku :)
Dystrybutorem gry na terenie Polski jest Codemasters Polska oraz firma Licomp Empik Multimedia (obsługuje część rynku w tym gram.pl). Z informacji, jakie uzyskaliśmy od LEM-a, wynika, że nie są w stanie potwierdzić terminu dostarczenia nam tego produktu, a co za tym idzie, my nie możemy ostatecznie potwierdzić daty premiery.

Co do składu edycji specjalnej, to jest on dostępny na karcie produktu w sklepie:
http://www.gram.pl/sk7_9wrlHu2_Lord_of_the_Rings_Online_Mines_of_Moria_Special_Edition.html

Pozdrawiam,
RaLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tu się spytam, bo zanim Grzesiek w środę się pojawi to będzie za późno( 4 dni do końca aukcji)...nie wiem, czy kupić na allegro już teraz czy lepiej nie, bo i tak na święta będzie w zniżce?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&pid=420

Proszę odpowie któryś konsul bo nie mam za wiele czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 13:13, Mroczny Joga napisał:

Hmm... nie wiem czy to odpowiedni temat ale napisze tu, kiedy zamawiamy grę przez gram
mamy możliwość wybrać czy chcemy żeby nasz grę dostarczyła nam Poczta Polska czy kurier,
o ile wiadomo że na pocztę nie ma za bardzo co liczyć to przy kurierze znajduje się taka
formułka "Metoda dostawy: Przesyłka kurierska DPD (dostawa następnego dnia roboczego
po wysłaniu paczki) ". Grę wysłano w piątek czyli teoretycznie powinna dość w poniedziałek,
ale myślę sobie w końcu z Warszawy do Katowic trochę jest wiec nic się nie stanie jak
dostane grę we wtorek w końcu to tylko ludzie i mogą się spóźnić ^^'' ale mamy już czwartek
a w statusie mojej paczki pisze że jest przechowywana w magazynie nie wiem na co oni
czekają? i powiedzcie mi za co ja płace skoro jak bym zamówił pocztą polską prawdopodobnie
grę bym już miał... wytłumaczy mi ktoś czemu to wszystko tak wygląda? teraz mógł bym
mieć to w dupie za przeproszeniem i jechać i w sklepie sobie kupić grę...


Obejrzałam historię Twojej przesyłki. Paczka została nadana w piątek 21.11.2008 z dostawą na poniedziałek 24.11.
Pod datą 24.11. widnieje pozycja: "Umówiony późniejszy termin doręczenia", a potem pod 25.11 - "odbiór własny" - czyli wynikałoby z tego, że uzgodniłeś z kurierem, że paczkę sam odbierzesz w punkcie DPD 25.11.
Jeśli tak nie było, to skontaktuj się z DPD podając ten numer przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 15:16, Don Zorro napisał:

A może tu się spytam, bo zanim Grzesiek w środę się pojawi to będzie za późno( 4 dni
do końca aukcji)...nie wiem, czy kupić na allegro już teraz czy lepiej nie, bo i tak
na święta będzie w zniżce?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&pid=420

Proszę odpowie któryś konsul bo nie mam za wiele czasu...


W tym roku już nie będzie nowości w Platynowej Kolekcji. Co najwyżej może być jakaś wyprzedaż w styczniu, jak co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 10:37, DirectC napisał:

Czy planujecie poprawić wsparcie dla użytkowników i zacząć odpowiadać na pytanie apropo
zamówień? Od tygodnia próbuje dowiedzieć się co z moim zamówieniem i czy jest możliwość
odebrać grę w metrze centrum, bez odzewu. Nie licząc odpowiedzi na poprzednie pytania,
gdzie nijak to nie jest 24h oczekiwania na odpowiedź.
Jestem o krok od spróbowania ultimy czy innego sklepu z grami, dawno, dawno temu nigdy
nie miałem problemów z odpowiedzią na maila czy pytaniem, teraz jest to jakiś dramat,
aż mi wczoraj nerwy puściły!


Jedyne Twoje zamówienie niezrealizowane, to zamówienie na dwie gry w pre-orderze z odbiorem w sklepie w metrze. Chyba, że pod innym nickiem je złożyłeś?
Chcąc odebrać grę w naszym sklepie w metrze Centrum po prostu wybierasz taką formę dostawy i czekasz na e-mail, że towar jest do odbioru.
Jeśli chodzi o zamówienie pre-orderowe, to 5 dni przed premierą otrzymasz mail z prośbą o jego potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 06:44, PolishWerewolf napisał:

Teoretycznie fakt, masz rację. Jednak Akne liczę, że też posiada jakieś informacje na
ten temat, nawet jeśli tą informacją będzie potwierdzenie Twoich słów i skierowanie mnie
do CDP :]


Niestety nie mam na ten temat informacji. Jeśli tylko coś będzie wiadomo, to Was poinformujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wyjasnienia, nadal mocno niekompletne.
Przykro mi, ze ani gram.pl ani LEM nie potrafia bardziej sie postarac. Mimo uplywu 2 tygodni od mojego pierwszego kontaktu z Panstwem (telefonicznie - 14.11.2008 czyli przed premiera), nadal nie jestescie w stanie potwierdzic daty.
Szkoda, ze lekcewaza Panstwo klientow nie starajac sie wyjasnic przyczyn opoznienia.
Moge miec tylko nadzieje, iz zarowno gram.pl jak i LEM wyciagnie z tej sytuacji wnioski na przyszlosc i nastepny dodatek do MoM (jesli ujrzy swiatlo dzienne) trafi do Panstwa sklepu na czas (a moze nawet wczesniej).

Co do skladu Edycji Specjalnej - nie oferuja Panstwo tych bonusow co Codemasters w przypadku zakupu przedpremierowego. Oferowana przez gram.pl Edycja Specjalna nie rozni sie zatem niczym od oferowanej przez Empik.com (przewidywana data 28.11.2008) lub obecnie przez Codemasters (3-5 dni oczekiwania). Analize problemu pozostawiam Panstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 14:44, RaLu napisał:

Chciałbym wyjaśnić cały temat Mines of Moria, który przewija się w tym wątku :)
Dystrybutorem gry na terenie Polski jest Codemasters Polska oraz firma Licomp Empik Multimedia
(obsługuje część rynku w tym gram.pl). Z informacji, jakie uzyskaliśmy od LEM-a, wynika,
że nie są w stanie potwierdzić terminu dostarczenia nam tego produktu, a co za tym idzie,
my nie możemy ostatecznie potwierdzić daty premiery.

Co do składu edycji specjalnej, to jest on dostępny na karcie produktu w sklepie:
http://www.gram.pl/sk7_9wrlHu2_Lord_of_the_Rings_Online_Mines_of_Moria_Special_Edition.html

Pozdrawiam,
RaLu


Tu nie chodzi o zawartość pudełka ale o dodatkowe bonusy od CM za zamówienie przed premierą - w postaci kodów rozsyłanych mailem do dystrybutorów, którzy następnie wysyłają je indywidualnym klientom. Będą czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 15:44, ro land napisał:

Co do skladu Edycji Specjalnej - nie oferuja Panstwo tych bonusow co Codemasters w przypadku
zakupu przedpremierowego. Oferowana przez gram.pl Edycja Specjalna nie rozni sie zatem
niczym od oferowanej przez Empik.com (przewidywana data 28.11.2008) lub obecnie przez
Codemasters (3-5 dni oczekiwania). Analize problemu pozostawiam Panstwu.


Nie oczekuj, że gram.pl będzie dodawał bonusy dla preorderów MoM. Od dawna wiadome było, że ta promocja była wyłącznie dla wąskiego grona sprzedawców: play.com, CDM eshop czy też niemiecki Amazon. Żaden z polskich sklepów nie był objęty tego typu promocją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:05, starkus napisał:

> Chciałbym wyjaśnić cały temat Mines of Moria, który przewija się w tym wątku :)

> Dystrybutorem gry na terenie Polski jest Codemasters Polska oraz firma Licomp Empik
Multimedia
> (obsługuje część rynku w tym gram.pl). Z informacji, jakie uzyskaliśmy od LEM-a,
wynika,
> że nie są w stanie potwierdzić terminu dostarczenia nam tego produktu, a co za tym
idzie,
> my nie możemy ostatecznie potwierdzić daty premiery.
>
> Co do składu edycji specjalnej, to jest on dostępny na karcie produktu w sklepie:

> http://www.gram.pl/sk7_9wrlHu2_Lord_of_the_Rings_Online_Mines_of_Moria_Special_Edition.html

>
> Pozdrawiam,
> RaLu

Tu nie chodzi o zawartość pudełka ale o dodatkowe bonusy od CM za zamówienie przed premierą
- w postaci kodów rozsyłanych mailem do dystrybutorów, którzy następnie wysyłają je indywidualnym
klientom. Będą czy nie?

Nie będzie kodów

Each customer that pre-orders Mines of Moria™ from selected retailers (listed here) (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować