Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Akne mam takie pytanie - kiedy znów będzie dostępna opcja odbioru osobistego ? Z tego co pamiętam miała pojawić się z powrotem 04.01, a dziś jest już 07.01 (prawie 08.01 ;p) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wciąż nie ma opcji odbioru osobistego???? Od 04.01.09 miał już być dostępny??? Chciałem sobie zamówić grę lecz nigdzie nie widzę opcji odbioru osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:00, Draco X napisał:

Dlaczego wciąż nie ma opcji odbioru osobistego???? Od 04.01.09 miał już być dostępny???
Chciałem sobie zamówić grę lecz nigdzie nie widzę opcji odbioru osobistego.


Trwają prace nad zmianą systemu do obsługi odbiorów osobistych.
Póki co możesz skontaktować się bezpośrednio ze sklepem w metrze ( http://metro.gram.pl) i zarezerwować/zamówić towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:15, Galding napisał:

Zamowilem juz chyba 10 lat temu myszke i podkladke z Lich Kinga do dzis jej nie mam co
sie dzieje ?


Ponieważ my nie dostaliśmy jeszcze tego towaru - jest spore opóźnienie w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:07, Kalejdoskop86 napisał:

> Po pierwsze nie wiem co mają do tego degrady. o_O Po drugie nawet zbanowani mają
dostęp
> do sklepu gramowego, nie tracą wplnów etc etc ... Jasne ? Ban jest na forum, irca
i grasza
> oraz gramsajty.
Achaa, dzięki. Kiedyś ktoś na forum coś podobnego powiedział, ja chciałem się upewnić.
Chciałbym też, aby sama pani akne potwierdziła to, co napisałeś. ;)
Nie mniej wierzę ci.


Wszyscy mają wstęp do sklepu gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 21:15, heyboy napisał:

Kupiłem sobie dzisiaj F.E.A.R.''a Antologię a w środku mam kartę rejestracji elektronicznej
ze złotej edycji. Pudełko było elegancko zafoliowane w folię CDP i z certyfikatem jakości...
Da się coś z tym zrobić? Grę kupowałem w EMPIKu, a trochę daleko mam do niego. W sumie
zapłaciłem za 3 gry w jednym pudełku, a dożywotnią gwarancję miałbym tylko na 2 tytuły.
Zaznaczam, że jeszcze jej na gramie nie rejestrowałem.


Powinieneś zwrócić się z reklamacją albo do sprzedawcy (Empik), albo do wydawcy (CD Projekt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 18:49, Kalejdoskop86 napisał:

I nie ma jakiś upośledzeń dla niektórych ludzi?

<wymownie milczy>

A czytać umiesz? Wygląda że tak, to jeszcze zrozum to co ci napisano. Na gramie masz sklep, sklep musi zarabiać. Żeby zarabiać potrzebni są ludzie którzy będą cokolwiek kupować i gramowy sklepik ma głęboko gdzieś czy kupuje tam Robotnik, Delegat czy Bumelant. Tam wszyscy userzy gramu są równi, kasa się liczy a nie jakieś duperele. Ile razy trzeba ci coś pisać żebyś w końcu uwierzył że jest tak a nie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:54, Menisk napisał:

Czy poniższe gry mogą w przyszłości się pojawić ponownie w magazynach?(na obecną chwilę
mają dostępność: brak)

http://www.gram.pl/sk1_9gvg3_Dark_Messiah_of_Might_and_Magic.html

http://www.gram.pl/sk8_6wPh6_Saga_Heroes_of_Might_Magic_I_III.html


Może next week te dwa.

Dnia 09.01.2009 o 15:54, Menisk napisał:



Dodaj wszystkie trzy do listy życzeń, to dostaniesz powiadomienie na maila, kiedy będą już dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Podobne pytanie już padło, ale jakis czs temu, więc spróbuje teraz: zbliza się wielkimi krokami premiera AoC 2009 a w sklepie jeszcze nie pojwiły się karty Pre-Paid. czy jest szansa, ze bedą dostępne w dzień premiery, a moze i wczesniej, tak, żeby przyszły razem z grą? Ewentualnie, czy będzie podana do wiadomości publicznej informacja, ze ww. karty do polskiej wersji są do kupienia?
z góry dziekuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dałem do serwisu gre wiedzmin i miała być zwrócona w max 14 dni a czekam z 1,5 miesiąca a już tydzień jest na statusie zwrot.nr zgłoszenia to FV00098008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Złożyłem niedawno zamówienie w sklepie gramowym na Sagę Fallout i mającą wyjść w klasyce grę Broken Sword IV. Jako, że BS ma status preordera, to link potwierdzający jeszcze nie przyszedł, ale niepokoi mnie to, że szukajka sklepowa w ogóle nie znajduje już Broken Sworda. Czy coś wiadomo już kiedy gra ma się w tej serii ukazać?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jedna sprawa, czy Lost Planet Colonies http://www.gram.pl/sk1_9gvfJO2_Lost_Planet_Colonies.html z platynowej kolekcji kolekcji to na pewno ta gra? Odwiedziłem dziś kilka sklepów i na każdy pudełku było napisane Extreme Condition, nigdzie Colonies. Na waszej stronie jest identycznie. Można wiedzieć co jest czym;P?
btw właśnie zaważyłem taki "mały" napisxD już sprawa załatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Na kiedy jest planowana wysyłka Prince of Persia?
Bo widnieje tylko "styczeń 2009" - może Pani to sprecyzować?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 23:53, junior17 napisał:

Witam!
Na kiedy jest planowana wysyłka Prince of Persia?
Bo widnieje tylko "styczeń 2009" - może Pani to sprecyzować?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

premiera przesunięta, w sklepach brak, wirtus - 14.01 a 3kropki- 16.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować