Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 20:57, morda13unia13 napisał:

Droga Akne mam pytanie?? Chcę kupić wiedźmina edycję rozszerzoną(79,90). W momencie dodania
do koszyka na dole strony pisze liczba wirtualnych pieniędzy ale nie moge ich wykorzystać.
Obok jes napisane ,aby wpisać kupon promocyjny . Gdzie taki mogę znaleźć aby można było
zapłacic w wPLN i ile ich mogę wykorzystać na Wiedźmina . Pozdrawiam Morda

W przypadku tego produktu nie możesz wykorzystać wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2009 o 16:31, akne napisał:

Przywrócenie odbiorów osobistych jest planowane na 01.04.2009, i nie jest to żart bynajmniej
:)


Dziękuję ślicznie za dobrą wiadomość :) Oby to był ostateczny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnoście GH:WT na X360 w wersji gra+gitara - kiedy będzie dostępne? Bo cena ejst konkurencyjna w porownaniu do allegro, empików itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu do zamówienia z pre-orderem Medal of Honor 10th Anniversary nie mogę dodać John Woo presents Stranglehold? Wyświetla mi się komunikat pokazany na screenie...
PS SEGĘ Rally bez problemu łyka. W czym John Woo Wam zawinił?

20090325121738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 12:18, xbit71 napisał:

Czemu do zamówienia z pre-orderem Medal of Honor 10th Anniversary nie mogę dodać
John Woo presents Stranglehold? Wyświetla mi się komunikat pokazany na screenie...
PS SEGĘ Rally bez problemu łyka. W czym John Woo Wam zawinił?

Produktów wyprzedażowych nie można łączyć w zamówieniu z pre-orderami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w takim razie SEGA Rally spokojnie do kosza z MOH-em wchodzi?
PS Wyjaśnisz mi, dlaczego nie wolno tych produktów łączyć? Jakie konsekwencje niosłoby zniesienie tego ograniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż? ja mam pewne pytanie, do Ciebie Akne. Mianowice, chodzi mi o przesy3ke DF9430500119, która miała zostać dostarczona przez firmę DPD, paczka została wysłana pod "błędny adres". Dzwoniłem do DPD, do działu obsługi klienta i powiedzieli mi ?e paczka zostanie dostarczona w poniedzia3ek, nie zosta3a. Pani z DPD, kaza3a mi ponownie zamówić tą przesyłkę. Wiec, co będzie z tą przesyłką ? No i czy poniosę dodatkowe koszty ? Dodaje adres został podany dokładny.

20090326184529

20090326185112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 18:51, Burn Fire napisał:

Otóż? ja mam pewne pytanie, do Ciebie Akne. Mianowice, chodzi mi o przesy3ke DF9430500119,
która miała zostać dostarczona przez firmę DPD, paczka została wysłana pod "błędny adres".
Dzwoniłem do DPD, do działu obsługi klienta i powiedzieli mi ?e paczka zostanie dostarczona
w poniedzia3ek, nie zosta3a. Pani z DPD, kaza3a mi ponownie zamówić tą przesyłkę. Wiec,
co będzie z tą przesyłką ? No i czy poniosę dodatkowe koszty ? Dodaje adres został podany
dokładny.


Zawsze podawaj dokładny adres - taki jak w podałeś w mailu na załączonym obrazku, czyli Sędzimirowice 56, 98-235 Błaszki. A wpisałeś do zamówienia:
56
98-235 Sędzimirowice.
Nie wypełniłeś pola "ulica", w które wpisuje się także nazwę miejscowości, jeśli nie ma tam ulic.
Dwie poprzednie przesyłki dotarły, ale lepiej podawaj dokładny adres i wypełniaj wszystkie pola.
Złóż zamówienie jeszcze raz pamiętając o tym, co napisałam. Nie poniesiesz dodatkowych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 15:23, xbit71 napisał:

Dlaczego w takim razie SEGA Rally spokojnie do kosza z MOH-em wchodzi?
PS Wyjaśnisz mi, dlaczego nie wolno tych produktów łączyć? Jakie konsekwencje niosłoby
zniesienie tego ograniczenia?

Jeśli produkt ma kategorię "wyprzedaż", to znaczy, że chcemy, aby szybko opuścił nasz magazyn :)
Dlatego nie można łączyć go z zamówieniem pre-orderowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 16:39, tomeksmy01 napisał:

Kompania Braci: Chwała Bohaterom będzie dostępna w sklepie już od 9 kwietnia czy dopiero
24...?

9.04.2009, o ile wydawca nie zmieni daty premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chcialbym kupic sprzet w waszym sklepie i jesli np myszka kosztuje 30zł to a ja mam 30zł wirtualnych pieniedzy to czy musze cos doplacac czy moge kupic za calosc Wirtualnych pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualne pieniądze mogą zostać użyte jedynie do obniżenia ceny gier wydawanych przez CD Projekt (za część ich wartości i tak będziesz musiał zapłacić normalnymi pieniędzmi), nie możesz natomiast używać wPLN zamiast normalnych pieniędzy i kupić coś ze sklepu płacąc za to w całości wirtualnymi pieniędzmi (jakiś czas temu w promocji CDP było kilka rzeczy które można było tak kupić ale już ich nie ma a nowe na razie się nie pojawiły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować