Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2009 o 18:02, Asulde napisał:

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób ktoś z obsługi sklepu się ze mną kontaktował????Chyba
to są jakieś żarty, nikt do mnie nie zadzwonił, nikt nawet nie pofatygował się odpisać
na mój formularz wysyłany 2 razy, telefony ani do pomocy ani do sklepu nie działają,poprostu
olewka. Jeśli można wiedzieć to kiedy i w jaki sposób ktoś się ze mną kontaktował????I
także chciałbym się zapytać jak to jest z dostępnąścią u państwa towaru, kiedy kupowałem
pada była ostatnia sztuka i co nagle znikła ktoś inny ją wziął mimo tego że ja kupiłem???

Z moich informacji wynika, że sklep w metrze poinformował cię mailowo o braku możliwości realizacji zamówienia.
Ale maile też mogą nie dochodzić, mieliśmy problemy np. z wysyłaniem maili na skrzynki na o2, maile wysyłane do wielu odbiorców mogą trafiać do skrzynki ze spamem itp. Niestety.

Tylko jedną partię tych padów mieliśmy. Jeśli składałeś zamówienie wtedy, kiedy była dostępna jedna sztuka, to mogło się zdarzyć, że sklep w metrze nie mógł jej do siebie sprowadzić, bo zamówienie z odbiorem osobistym nie tworzy rezerwacji towaru.
Więcej informacji na ten temat, w tym powody takiego stanu rzeczy, znajdziesz w tym poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2086
Jedyne, co mogę dla Ciebie obecnie zrobić, to przeprosić za zaistniałą sytuację, bo nowa dostawa tych padów będzie najwcześniej za kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 16:40, akne napisał:

> Teraz jak trafi w końcu neverwinter kolekcja wszech czasów z powrotem nie będzie
już
> za 50 zł?
KWC NWN było za 49,90 zł w promocji z okazji launchu gramer.pl (zmiany nazwy sklepu).
Partia promocyjnego towaru się wyczerpała, ale może CDP pozwoli nam na przedłużenie tej
promocji i nową dostawę w tej cenie.


A kiedy będzie to wiadome?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 22:12, hunterPL napisał:

> > Teraz jak trafi w końcu neverwinter kolekcja wszech czasów z powrotem nie będzie

> już
> > za 50 zł?
> KWC NWN było za 49,90 zł w promocji z okazji launchu gramer.pl (zmiany nazwy sklepu).

> Partia promocyjnego towaru się wyczerpała, ale może CDP pozwoli nam na przedłużenie
tej
> promocji i nową dostawę w tej cenie.

A kiedy będzie to wiadome?


Może już jutro, czekam na odpowiedź z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 17:14, discopete napisał:

Za 4 dni premiera gry Operation Flashpoint Dragon Rising a w sklepie gram.pl nadal nie
ma. Dziwne? Pisałaś, że będzie pre-order akne???


Zrezygnowaliśmy z opalenia pre-orderu, ale produkt będzie dostępny do zamawiania w czwartek lub w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 10:30, Hav5ock napisał:

Czy w ofercie sklepu pojawi się Batman: Arkham Asylum w wersji na PC? Z góry dziękuje
za odpowiedź.

Nakład u wydawcy jest wyczerpany, może będzie dodatkowa produkcja, ale na razie nic na ten temat nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 15:55, Battlefist napisał:

Jak sie ma sprawa dogadywania sie z Cenega?
Bo wciaz nie widac Civilization IV: Complete w waszej ofercie.
Bedzie, nie bedzie?

W ciągu najbliższych dwóch tygodni produkty Cenegi powinny być dostępne w naszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 22:36, akne napisał:

> Za 4 dni premiera gry Operation Flashpoint Dragon Rising a w sklepie gram.pl nadal
nie
> ma. Dziwne? Pisałaś, że będzie pre-order akne???

Zrezygnowaliśmy z opalenia pre-orderu, ale produkt będzie dostępny do zamawiania w czwartek
lub w piątek.


Dobrze to czekam. Dzięki za info akne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 22:38, akne napisał:

> Jak sie ma sprawa dogadywania sie z Cenega?
> Bo wciaz nie widac Civilization IV: Complete w waszej ofercie.
> Bedzie, nie bedzie?
W ciągu najbliższych dwóch tygodni produkty Cenegi powinny być dostępne w naszym sklepie.

Super. Dziekuje bardzo za odpowiedz i pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą sugestie co do promowania gier w waszym sklepie. Kiedyś to było z tego co dobrze pamiętam, a mówię to o dodaniu fotki gry którą dany grasz ogłąda w sklepie i ma zamiar kupić, pod wszystkim (czyli obrazkiem okładki, ceną, krótkim opisem it.p.) powinna znajdować się fotka gry jako przedmiotu (nie screeny) tylko pudełko z płytką instrukcją i tym co jeszcze wchodzi w skład zestawu który grasz kupuje, bo nikt nie lubi kupować w ciemno patrząc na opis (płytka z grą instrukcja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi następująco Akne.

Jakim cudem wysyłane przez sklep POCZTĄ produkty są szybciej niż odbiór osobisty? Miło wspominam każdą wizytę w sklepie, ale obsługa via e-mail woła o pomstę do nieba... Czytają maile? Trzeci dzień - zamówienie wciąż nie skompletowane. Brak informacji, zero odpowiedzi na maile.
A na stronie dalej mnie wali po oczach - dostępność pełna - duża ilość towaru na magazynie - nic tylko brać... No więc chcę odebrać - ciągle i nieustająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Chłopaki się opamiętali i przygotowali odbiór.

Dnia 08.10.2009 o 11:51, Lynxeyed napisał:

Moje pytanie brzmi następująco Akne.

Jakim cudem wysyłane przez sklep POCZTĄ produkty są szybciej niż odbiór osobisty? Miło
wspominam każdą wizytę w sklepie, ale obsługa via e-mail woła o pomstę do nieba... Czytają
maile? Trzeci dzień - zamówienie wciąż nie skompletowane. Brak informacji, zero odpowiedzi
na maile.
A na stronie dalej mnie wali po oczach - dostępność pełna - duża ilość towaru na magazynie
- nic tylko brać... No więc chcę odebrać - ciągle i nieustająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 21:58, GringoG3 napisał:

Zapomniałem o zdjęcie. takie coś miałem na myśli, na przykładzie Gothic


Takie obrazki składu produktu wrzucamy zawsze dla edycji kolekcjonerskich/specjalnych.
Gothic 3 EK, który pokazałeś, jest właśnie takim przykładem.
Ostatnio tylko Aion EK nie miał takiej wizualizacji, ale nakład się wyczerpiał 2 m-ce premierą, kiedy jeszcze nie było dokładnie wiadomo, jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 11:51, Lynxeyed napisał:

Moje pytanie brzmi następująco Akne.

Jakim cudem wysyłane przez sklep POCZTĄ produkty są szybciej niż odbiór osobisty? Miło
wspominam każdą wizytę w sklepie, ale obsługa via e-mail woła o pomstę do nieba... Czytają
maile? Trzeci dzień - zamówienie wciąż nie skompletowane. Brak informacji, zero odpowiedzi
na maile.
A na stronie dalej mnie wali po oczach - dostępność pełna - duża ilość towaru na magazynie
- nic tylko brać... No więc chcę odebrać - ciągle i nieustająco...


Czas realizacji zamówienia z odbiorem osobistym wynosi do 7 dni roboczych. Więcej o obecnym systemie obsługi odbiorów osobistych znajdziesz tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące pre ordera Dragon age : Origins a dokładnie dodatków do niego .
Wiem ze dodajecie pierscienie do gry ale na stronce dragon agea znalazlem informacje o przedmiocie Zbroja Krwawego Smoka a na gram nie ma opisanego tego dodatku wiec ... czy pre order bedzie zawieral zbroje krwawego smoka czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować