Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 21:29, General86 napisał:

Obojętnie byle był to Morrowind + oba dodatki na 1 płycie DVD. Bardzo bym prosił , oraz
był dozgonnie wdzięczny

Dodaj te dwa produkty do listy życzeń w sklepie:
http://www.gram.pl/sk4_9gPf0_Elder_Scrolls_III_Morrowind_Zlota_Edycja.html
http://www.gram.pl/sk8_8ATgGO8_Elder_Scrolls_III_Morrowind_Zlota_Edycja_The.html
a dostaniesz automatyczne powiadomienie mailem, kiedy będą dostępne.
Czyli odpal każdy link, po prawej stronie zobaczysz boks "Produkt chwilowo niedostępny", i w nim link "dodaj do mojej listy życzeń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dostawy przesyłki przez kuriera.
Czy często bywają problemy z dostawą przesyłek?
Bo po raz kolejny kurier nie pojawił się u Mnie w domu i pozostawił w logach "Trackingu Paczki" ,,Odbiorca nie mógł podpisać przy pierwszej próbie doręczenia.." i ,,Odbiorca nie mógł podpisać przy drugiej próbie doręczenia.." .

U Mnie w domu nie było żadnego Kuriera, w tym tygodnie jestem cały czas w domu (przyczyny zdrowotne) , a taka sytuacja zdarzyła się już drugi raz, z tą samą przesyłką / grą (czyt. NFS PS) tylko tym razem tracę więcej, bo wybrałem dodatkową grę w promocji EA która trwa do 24.01.
Wiem że w Sklepie Pracują Profesjonaliści i Profesjonalistki , ale o Firmie Kurierskiej niestety nie mogę tego powiedzieć.
Czy jest możliwość wysyłki paczki, pocztą?
Oraz czy można się skontaktować z firmą UPS przez E-mail?
Próbowałem za pomocą ,,Pomocy technicznej" ale nie zgadzał się numer ,,Info Notice" .
Wiem że jestem "nieco" denerwujący xD , ale wolę spytać niż potem mieć wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 09:58, jarek2045 napisał:

Wiem że jestem "nieco" denerwujący xD , ale wolę spytać niż potem mieć wątpliwości ;)


Nasz dział obsługi klienta już Ci odpisał i skontaktował się z UPS.

W takich przypadkach najlepiej skontaktować się z UPS telefonicznie.
Numer przesyłki widzisz w szczegółach swojego zamówienia ("Moje zamówienia"). Sprawdzasz w monitoringu paczki, do jakiego oddziału UPS trafiła i dzwonisz tam: http://www.ups.com/content/pl/pl/contact/index.html?WT.svl=Footer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu mam prośbę/pytanie. Jak zapewne wiesz, ogłosiliście promocję na Medieval''a II Złotą Edycję i tutaj pojawia się moja prośba/pytanie: czy promocja będzie obejmowała również sam dodatek? Bo co mają zrobić biedacy, którzy mają podstawkę i nie mają zamiaru kupować 2 razy praktycznie tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 17:02, aliien napisał:

Aniu mam prośbę/pytanie. Jak zapewne wiesz, ogłosiliście promocję na Medieval''a II Złotą
Edycję i tutaj pojawia się moja prośba/pytanie: czy promocja będzie obejmowała również
sam dodatek? Bo co mają zrobić biedacy, którzy mają podstawkę i nie mają zamiaru kupować
2 razy praktycznie tego samego...

Promocja w ten weekend dotyczy tylko wydania podstawki z dodatkiem, takie promocje na 1-2 produkty będą się powtarzać. Spróbuję załatwić też promocję na Królestwa, skoro jesteś zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale jak już jesteśmy przy tym dodatku to mam pytanie. Gdyby promocja miała go nie obejmować, to możliwe by było umieszczenie go w extra klasyce? Gra w końcu ma już swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 19:51, aliien napisał:

Sorry za dubla, ale jak już jesteśmy przy tym dodatku to mam pytanie. Gdyby promocja
miała go nie obejmować, to możliwe by było umieszczenie go w extra klasyce? Gra w końcu
ma już swoje lata.

Zadaj pytanie o reedycję Michałowi Gembickiemu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900
Ja tylko sprzedaję gotowe produkty, nie mam wpływu na plany wydawnicze polskich wydawców :)

Królestwa są w Topsellerze już dość długo, wkrótce powinny chyba trafić do tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 20:36, Ostrowiak napisał:

Pytanko ode mnie.

Kiedy (w przybliżeniu ofc) następny rzut reedycji? Szczególnie Platyna mnie ciekawi,
ostatnio świetnie dobraliście :D


Nie śmy, tylko CD Projekt :)
gram.pl już nie ma tyle wspólnego z CD Projekt, co kiedyś (ale CDP jest mniejszościowym udziałowcem gram.pl Sp. z o.o.).
Zadaj pytanie o reedycje Michałowi Gembickiemu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:38, General86 napisał:

A nie było by możliwości zamówienia "specjalnego"(1 sztuka tylko na moje zamówienie).Jeżeli
o to chodzi to zapłacę więcej niż normalnie...

Staram się o dostawę tego starego wydania od kilku dni, to trochę skomplikowana sprawa, ale w przyszłym tygodniu powinna zostać załatwiona. Cena 19,99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:16, Ostrowiak napisał:

Hmm, faktycznie, z przyzwyczajenia kojarzę gram.pl z CDP.

Tak czy inaczej dzięki.

Kiedyś miałam przyjemność pracować w dziale reedycji CDP, ale od kiedy pracuję w gram.pl, to nie za bardzo mogę w tej materii pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 22:08, General86 napisał:

Liczą się starania. I z góry bardzo dziękuje (za szczere chęci również)

Szczere chęci odnośnie Morrowinda ZE wystąpiły u mnie zanim zadałeś pytanie tutaj.Od dawna nie mamy tej gry w ofercie, staram się jakoś uzupełniać braki i wypytywać dostawców systematycznie.
Żeby nie było, że taka nadgorliwa jezdem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 23:13, General86 napisał:

Warcrafta III ZE tez brakuje ;p

Brakuje, brakuje, bo CD Projekt nie może zrobić doprodukcji, chyba im się prawa skończyły. Dopytuję się o to regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować