Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

ciach

Spoko poczekać mogę ale dlaczego ja mam pisać następnego maila jak na poprzedniego nawet nie otrzymałem odpowiedzi?

Z Alanem jest podobnie. Mam zamówienie, które było złożone dawno temu z odbiorem osobistym. Czy w związku z tym, że sklep w centrum został zamknięty będę miał darmową dostawę?

Czy ktoś z działu obsługi klienta wysyła jakieś maile z informacją ze w związku z zamknięciem sklepu powinienem zmienić formę dostawy? Czy to mi "musi" zależeć na kontakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 14:51, jarek2045 napisał:

Czy będzie w sklepie dostępna Saga Heroes I - III ?
Wiem że stare, ale mam do nich sentyment xD

CD Projekt już nie ma praw do tej reedycji. Trzeba poczekać, aż to wznowi Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 16:00, natanadler napisał:

Spoko poczekać mogę ale dlaczego ja mam pisać następnego maila jak na poprzedniego nawet
nie otrzymałem odpowiedzi?


Od dziś już nie odbierzesz zamówienia osobiście w sklepie w metrze, bo sklep był czynny tylko do 30.04.2010 Zamówienia niezrealizowane lub nieodebrane zostaną anulowane jutro.
Z tego co mi wiadomo, to Dział Obsługi Klienta poinformował tych, którzy zamówili edycję specjalną JC2 i dla których jej zabrakło, że nie wiadomo, czy uda nam się szybko zrealizować pozostałe zamówienia.
Stan na dziś: szanse na to są wciąż niewielkie, ale możesz napisać do DOK, żeby zmieniono Ci punkt odbioru na jeden z warszawskich Sferisów, jeśli chcesz jeszcze poczekać.

Dnia 04.05.2010 o 16:00, natanadler napisał:

Z Alanem jest podobnie. Mam zamówienie, które było złożone dawno temu z odbiorem osobistym.
Czy w związku z tym, że sklep w centrum został zamknięty będę miał darmową dostawę?


Ci, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na gry, które ukażą się po 30.04.2010, tydzień przed planowaną wysyłką otrzymają mail informujący o tym, że zamówienie mogą odebrać w jednym z trzech warszawskich Sferisów i że mają podać informację do DOK, który wybierają. Dla tych osób odbiór w Sferisie będzie zwolniony z opłaty (opłata za odbiór osobisty - 3,99 - obowiązuje od marca). Mogą też zmienić formę dostawy na wysyłkę - wtedy będzie to płatne wg normalnej stawki.
Czyli maila w sprawie odbioru Alana spodziewaj się jutro lub w czwartek.

Dnia 04.05.2010 o 16:00, natanadler napisał:

Czy ktoś z działu obsługi klienta wysyła jakieś maile z informacją ze w związku z zamknięciem
sklepu powinienem zmienić formę dostawy? Czy to mi "musi" zależeć na kontakcie?


J.w. Nie ma sensu wysyłać w/w maila wcześniej niż tydzień przed premierą gry, bo klientowi może pasować inny punkt odbioru, albo będzie wolał wybrać wysyłkę, a z tygodniowym wyprzedzeniem można to lepiej oszacować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy bedzie dostepny pre-order na StarCraft II? Bedzie dostepna Edycja Kolekcjonerska tej gry? Na calym swiecie mozna juz zamawiac pre-ordery, w Polsce jak zwykle - cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 00:40, Wojman napisał:

Od kiedy bedzie dostepny pre-order na StarCraft II? Bedzie dostepna Edycja Kolekcjonerska
tej gry? Na calym swiecie mozna juz zamawiac pre-ordery, w Polsce jak zwykle - cisza.


kto jest wydawcą w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 10:35, natanadler napisał:

> Od kiedy bedzie dostepny pre-order na StarCraft II? Bedzie dostepna Edycja Kolekcjonerska

> tej gry? Na calym swiecie mozna juz zamawiac pre-ordery, w Polsce jak zwykle - cisza.


kto jest wydawcą w PL?


Wojman, igloo93, natanadler:
Na razie oficjalnie nie wiadomo, kto będzie to dystrybuować w Polsce, nic nie wiadomo o cenie ani o ewentualnych bonusach, ani o EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 19:03, akne napisał:

> Czy będzie w sklepie dostępna Saga Heroes I - III ?
> Wiem że stare, ale mam do nich sentyment xD
CD Projekt już nie ma praw do tej reedycji. Trzeba poczekać, aż to wznowi Ubisoft.


Szkoda że coraz więcej Starszych , dobrych gier jest wycofywanych z sprzedaży. :(

Ale dzięki za Odpowiedź , mam nadzieję że "Ubisoft" jednak wznowi sprzedaż gry ;)) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 16:51, gumisfajnymis napisał:

Jakie przeceny będą na weekend ,a w szczególności na PC ? Czy będzie wyprzedaż Wiedźmina
, był ostatnio ale było zbyt mało ?

Na PC w promocji będzie Assasin Creed - wydanie premierowe z 2008, nie powiem po ile, będzie nius na gramie w piątek, a promocja wystartuje o 00:01 w piątek, dla każdego powinno wystarczyć.
O więcej Wiedźmina w dobrej cenie na promocję się staram, może będzie powtórka w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2010 o 17:24, jarek2045 napisał:

Szkoda że coraz więcej Starszych , dobrych gier jest wycofywanych z sprzedaży. :(

Takie życie. Pamiętam jak parę dobrych lat czekaliśmy na wznowienie Tormenta.

Dnia 05.05.2010 o 17:24, jarek2045 napisał:

Ale dzięki za Odpowiedź , mam nadzieję że "Ubisoft" jednak wznowi sprzedaż gry ;)) ;D

Przydałoby się, bo obecnie można kupić tylko piątkę osobno albo z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie może edycja kolekcjonerska Assasin Creeda 2 na PC (white edition)? Osobiście wątpię ale spytać nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 22:25, crash807 napisał:

Będzie może edycja kolekcjonerska Assasin Creeda 2 na PC (white edition)? Osobiście wątpię
ale spytać nie zaszkodzi :)

Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 11:54, akne napisał:

Na razie oficjalnie nie wiadomo, kto będzie to dystrybuować w Polsce, nic nie wiadomo
o cenie ani o ewentualnych bonusach, ani o EK.


Na calym swiecie mozna zamowic pre-order na StarCrafta II. W wielu sklepach mozna sie zaopatrzyc w EK. W jeszcze innych do zamowien przed premierowych dodaja sklepy klucze do bety. A co wiecej wiadomo ile za te oczekiwana gre trzeba bedzie zaplacic. A w Polsce? Pomimo tego, iz beta jest dostepna w jezyku polskim to nie ma ani zamowien pre-order, ani informacji o cenie, niewiadomo czy bedzie EK czy nie bedzie no i nie ma bonusow w postaci np. kodu do bety. Czy zlotowki polskich graczy sa gorsze od euro niemieckich czy framcuskich graczy? StarCraft II to nie tylko jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier. To wydarzenie dla fanow RTSow i gier Blizzarda ogolnie. My - gracze mamy chyba prawo wiedziec ile nam przyjdzie zaplacic za gre. W koncu jestesmy w Unii Europejskiej. Kilku graczy po prostu kupi te gre w zagranicznym sklepie (w tym pewnie i ja), wielu sie zniecheci i siegnie po wersje piracka. Nie wierze w to, ze do tej pory zaden dystrybutor w Polsce nie jest zainteresowany wydaniem StarCraft II. Wiec przycisnijcie wydawcow i dajcie nam - graczom te podstawowe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak Wiedźmina zobaczę znowu w promocji to będzie bardzo dobra wiadomość. Ta gra strasznie szybko sie sprzedała i mało kto zdążył.Już zacieram rączki na Wiedźmina.
Licze na Panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korekta: jesteśmy w dolnej części pleców UE to raz. Beta jest dostępna dla wszystkich na Battle.net to dwa. A trzy że nie samymi grami człowiek żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 13:11, Wojman napisał:

> Na razie oficjalnie nie wiadomo, kto będzie to dystrybuować w Polsce, nic nie wiadomo

> o cenie ani o ewentualnych bonusach, ani o EK.

Na calym swiecie mozna zamowic pre-order na StarCrafta II. W wielu sklepach mozna sie
zaopatrzyc w EK. W jeszcze innych do zamowien przed premierowych dodaja sklepy klucze
do bety. A co wiecej wiadomo ile za te oczekiwana gre trzeba bedzie zaplacic. A w Polsce?
Pomimo tego, iz beta jest dostepna w jezyku polskim to nie ma ani zamowien pre-order,
ani informacji o cenie, niewiadomo czy bedzie EK czy nie bedzie no i nie ma bonusow w
postaci np. kodu do bety. Czy zlotowki polskich graczy sa gorsze od euro niemieckich
czy framcuskich graczy? StarCraft II to nie tylko jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych
premier. To wydarzenie dla fanow RTSow i gier Blizzarda ogolnie. My - gracze mamy chyba
prawo wiedziec ile nam przyjdzie zaplacic za gre. W koncu jestesmy w Unii Europejskiej.
Kilku graczy po prostu kupi te gre w zagranicznym sklepie (w tym pewnie i ja), wielu
sie zniecheci i siegnie po wersje piracka. Nie wierze w to, ze do tej pory zaden dystrybutor
w Polsce nie jest zainteresowany wydaniem StarCraft II. Wiec przycisnijcie wydawcow i
dajcie nam - graczom te podstawowe dane.


Podpisuję się obiema rękami pod tym, co napisałeś.
Potencjalnych wydawców w Polsce ciśniemy regularnie od zeszłego roku. Ale IMHO pewne decyzje należą do Blizzarda, i on tu ma najwięcej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, czy mogłabyś zapytać kolegi zajmującego się sprzetem od Apple''a, czy mógłbym zamówić same słuchawki do iPoda osobno? Z góry dzięki, bo czekam już ponad pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:46, akne napisał:

Na PC w promocji będzie Assasin Creed - wydanie premierowe z 2008, nie powiem po ile,
będzie nius na gramie w piątek, a promocja wystartuje o 00:01 w piątek, dla każdego powinno
wystarczyć.
O więcej Wiedźmina w dobrej cenie na promocję się staram, może będzie powtórka w maju.


Widzę, że gra jest już dostępna w sklepie po promocyjnej cenie (chyba promocyjnej, w każdym bądź razie jest dość atrakcyjna ;)). W opisie jednak nie ma wzmianki, czy jest to wersja reżyserska (chociaż w wersji PC chyba tylko taka wyszła u nas?). Okłada jest trochę dziwna, bo jednocześnie jest na niej znaczek "PL" i napis "wersja reżyserska" po... angielsku.

W takim razie, jakie jest to wydanie? Premierowe, w wersji reżyserskiej z taką okładką, jak tutaj: http://www.gry-online.pl/Galeria/Gry10/443065015.jpg ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 00:41, KiNDer_vel_IxyedaM napisał:

> Na PC w promocji będzie Assasin Creed - wydanie premierowe z 2008, nie powiem po

Dnia 07.05.2010 o 00:41, KiNDer_vel_IxyedaM napisał:

Widzę, że gra jest już dostępna w sklepie po promocyjnej cenie (chyba promocyjnej, w
każdym bądź razie jest dość atrakcyjna ;)). W opisie jednak nie ma wzmianki, czy jest
to wersja reżyserska (chociaż w wersji PC chyba tylko taka wyszła u nas?). Okłada jest
trochę dziwna, bo jednocześnie jest na niej znaczek "PL" i napis "wersja reżyserska"
po... angielsku.


Okładka na karcie produktu to jakaś wczesna wersja, wstawiłam teraz ostateczną, identyczną jak ta, którą dałeś w poście.

Dnia 07.05.2010 o 00:41, KiNDer_vel_IxyedaM napisał:

W takim razie, jakie jest to wydanie? Premierowe, w wersji reżyserskiej z taką okładką,


Innego polskiego wydania AC nie było, tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować