Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2010 o 16:56, Piotrbov napisał:

Wiadomo kiedy będzie znowu w sprzedaży karta prepaidowa na 60 dni do gier NCSoftu?

Nie prędko. CD Projekt nie ma tego na stanie, nasze zachodnie źródła też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące gry Midnight Club: Los Angeles Complete Edition Classics na Xbox360. W piątek tj 25.06.2010 miały przyjść dostawa z tą właśnie grą, a moje zamówienie po perturbacjach miało zostać zrealizowane po prawie miesiącu od jego złożenia. Dziś jest już 30 czerwiec a ja nie wiem czy mam anulować to zamówienie i zostawić moje ciężko zarobione pieniądze w innym sklepie. Pisałem już w tej sprawie do Działu Obsługi Klienta, ale od poniedziałku nie dostałem odpowiedzi na mail, dlatego postanowił napisać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 14:08, Hdi napisał:

Witam

Mam pytanie dotyczące gry Midnight Club: Los Angeles Complete Edition Classics na Xbox360.
W piątek tj 25.06.2010 miały przyjść dostawa z tą właśnie grą, a moje zamówienie po perturbacjach
miało zostać zrealizowane po prawie miesiącu od jego złożenia. Dziś jest już 30 czerwiec
a ja nie wiem czy mam anulować to zamówienie i zostawić moje ciężko zarobione pieniądze
w innym sklepie. Pisałem już w tej sprawie do Działu Obsługi Klienta, ale od poniedziałku
nie dostałem odpowiedzi na mail, dlatego postanowił napisać tutaj.


Sprawa już nie aktualna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 17:11, sebahofi napisał:

Disciples II: But Elfów

Piłka nożna w świecie Disciples?! Biorę! To będzie niezłe... no chyba, że to bijatyka. Mam nadzieję, że będzie niebawem pre order. Nie mogę sie doczekać!
(Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 17:40, Byl napisał:

> Disciples II: But Elfów
Piłka nożna w świecie Disciples?! Biorę! To będzie niezłe... no chyba, że to bijatyka.
Mam nadzieję, że będzie niebawem pre order. Nie mogę sie doczekać!
(Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D).


You just made my day :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 17:11, sebahofi napisał:

Czy jest szansa, aby Disciples II: But Elfów znowu była możliwa do kupienia u was?


Wątpliwe gdyż dystrybutorem był Cdprojekt, a oni teraz umieścili to jako nagrodę za punkty do ściągniecia z GoGa, a dokłądnie ściągniecie złotej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:09, donard napisał:

Czemu usunęliście pkt odbioru w arkadii?

Ten punkt nie będzie aktywny przez kilka tygodni tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 17:11, sebahofi napisał:

Czy jest szansa, aby Disciples II: But Elfów znowu była możliwa do kupienia u was?

Marne szanse, CD Projekt by to musiał wydać za 9,99 zł, a ostatnio wstrzymał dorzucanie nowych produktów do serii Supercena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z przeceną eXtra Klasyki o 50% mam pytanie, czy na gram.pl będzie dostępna antologia W40k Dawn of War? Za 15 zł to byłaby superokazja a obecnie brak na stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 21:36, Gh0stie napisał:

W związku z przeceną eXtra Klasyki o 50% mam pytanie, czy na gram.pl będzie dostępna
antologia W40k Dawn of War? Za 15 zł to byłaby superokazja a obecnie brak na stanie.

Niektórych tytułów mamy na stanie niewiele i więcej nie będzie, bo CD Projekt też ich nie ma na stanie.
Dodaj produkt do listy życzeń, może się kilka sztuk wolnych pojawi i wtedy dostaniesz powiadomienie mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 21:41, akne napisał:

Niektórych tytułów mamy na stanie niewiele i więcej nie będzie, bo CD Projekt też ich
nie ma na stanie.


Czyli jak mamy rozumieć Extra Klasyka kończy swój żywot po raz kolejny (to już takie "neverending story")? Bo tak mi się wydaje, że słowa "więcej nie będzie i CDP nie ma tego na stanie są równoznaczne z końcem serii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Gothica I i II w Supercenie też będziecie wyprzedawać? W waszym planie wydawniczym widziałem ostatnio Gothic II Gold, co się z nim stało? Co stanie się z pakietem Gothic, Gothic 2 + dodatek? Będzie dostępny np. w czasopismach z grami?

ElMundo dobre pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, chyba bardziej do CDP, ale Akne zwykle się we wszystkim orientuje. Czy planowane są jakieś wznowienia pozycji, które się skończyły (bądź skończą w trakcie promocji) w extra klasyce? Czy też gry, które się wyprzedały zniknął na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować