Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2010 o 13:49, Wrukos napisał:

Mam pytanie, ale już prawdopodobnie ostatnie dot. mojego zamówienia :P

FIFĘ 11 na PC wysyłacie 30 września. Czy będę mógł odebrać osobiście grę już 1 października?


Dostawy z EA mamy w poniedziałki lub we wtorki (zależy na którego kuriera TNT trafi :), termin 30.09.2010 to jest tzw. "termin bezpieczny" (w razie gdyby dostawa gdzieś utknęła itp.). Prawdopodobnie grę będziesz mógł odebrać osobiście w środę 29.09.2010. Wysyłki są realizowane kurierem UPS, dostawa w następnym dniu roboczym. Do punktów odbioru towar z magazynu dociera zwykle między 10:00 a 14:00, do tego dolicz czas dla personelu na oznaczenie zamówienie jako gotowe do odbioru, czyli 1-2 h (wtedy dostaniesz mail i SMS, że możesz już odebrać zamówienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2010 o 20:32, akne napisał:

Prawdopodobnie grę będziesz mógł odebrać osobiście w środę 29.09.2010.

O, no to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyliście. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 20:35, Wrukos napisał:


> Prawdopodobnie grę będziesz mógł odebrać osobiście w środę 29.09.2010.
O, no to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyliście. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Nie my, tylko EA :) EA bardzo wcześniej dostarcza towar, żeby była pewność, że wszyscy dostaną najpóźniej w dniu premiery. My jesteśmy uzależnieni od dostawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra na komputer PC Medal of Honor - Tier 1 Edition będzie w sklepie gram.pl w takiej wersji jak wcześniejsza część MoHAirborne? To znaczy, że przed instalacją gry można wybrać wersję językową (np. pełna angielska) z kilkunastu dostępnych na płycie DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam pytanie odnośnie Army of Two: The 40th Day na Xboxa360. Kiedy byłaby dostawa tego tytułu? Chciałbym go sobie zamówić razem z pierwszą częścią w wersji Classics.

@EDIT
I miałbym prośbę. Czy jeśli druga część tej gry będzie w tym tygodniu to dałoby radę odłożyć dla mnie tą ostatnią sztukę pierwszej części? Brałbym to na 120%. (zapewne razem z F1 jako, że premiera w czwartek o ile się nie mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otrzymałem dzisiaj e-mail w sprawie nieśmiertelnika dodawanego do Medal of Honor.

Wykonuje podane w mailu instrukcje, niestety wspomnianego formularza w moim zamowieniu na MoH nie widzę.
Czy osoby, które wybrały ''odbiór osobisty'' nie dostają nieśmiertelnika czy to jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 13:53, discopete napisał:

Czy gra na komputer PC Medal of Honor - Tier 1 Edition będzie w sklepie gram.pl w takiej
wersji jak wcześniejsza część MoHAirborne? To znaczy, że przed instalacją gry można wybrać
wersję językową (np. pełna angielska) z kilkunastu dostępnych na płycie DVD.

Wysłałam właśnie zapytanie do EA w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 14:06, Damianuss1 napisał:

Witaj

Mam pytanie odnośnie Army of Two: The 40th Day na Xboxa360. Kiedy byłaby dostawa tego
tytułu? Chciałbym go sobie zamówić razem z pierwszą częścią w wersji Classics.

@EDIT
I miałbym prośbę. Czy jeśli druga część tej gry będzie w tym tygodniu to dałoby radę
odłożyć dla mnie tą ostatnią sztukę pierwszej części? Brałbym to na 120%. (zapewne razem
z F1 jako, że premiera w czwartek o ile się nie mylę).


Ostatnią sztukę jedynki ci zarezerwowałam, nikt jej nie ruszy :)
Utworzyłam ci zamówienie ręcznie (masz je w panelu "Moje zamówienia"), bo 40th wjechało dziś, jutro będzie dostępne w sklepie.
Czekamy na dostawę F1, jeszcze nie wiadomo, kiedy wjedzie, najpóźniej w czwartek powinna.
Jak już będę wiedzieć, co z F1, to ci zmienię formę płatności na taką, jak poprzednio i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 18:33, FlankerD napisał:

Witam, otrzymałem dzisiaj e-mail w sprawie nieśmiertelnika dodawanego do Medal of Honor.

Wykonuje podane w mailu instrukcje, niestety wspomnianego formularza w moim zamowieniu
na MoH nie widzę.
Czy osoby, które wybrały ''odbiór osobisty'' nie dostają nieśmiertelnika czy to jakiś
błąd?


Dzięki Twojemu postowi wyłapaliśmy błąd - nie wszystkim wyświetlał się formularz.
Teraz jest już ok.
Dzięki, Doktorze Evil :)

20100920191943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam pomysł odnośnie tego mojego zamówienia, które ręcznie zrobiłaś. Jako, że pozostaje czekać jedynie na F1 to prosiłbym Cię o zmianę sposobu płatności na ten przelew z ING. Dzisiaj wysłałbym pieniądze i miałbym spokój. I przy okazji czy razem z tym zamówieniem doszedłby też ten bidonik z Halo Reach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnie, naprawdę ostatnie pytanie, Aniu :P Nie wiem czy to wrodzony pociąg do zawracania ci głowy, czy prawdziwe problemy :P.

Prośby z potwierdzeniem zamówień na FIFĘ 11 wysyłać będziecie dzisiaj czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 17:55, Damianuss1 napisał:

Tak patrzę, że jeszcze bym dorzucił sobie do tego zamówienia FIFA11 jeśli można :P i
dopiero zapłacę.

Fifkę dorzuciłam, zobacz, czy wszystko ok jest w zamówieniu.
Jutro Dr Evil zmieni formę płatności, dam Ci znać, kiedy.

F1 będziemy wysyłać najpóźniej w poniedziałek 27.09 (czy dostałeś mail z DOK w sprawie przesunięcia premiery?), FIFA 11 wjedzie 27.09 lub 28.09, czyli całe zamówienie wyszłoby z dostawą na środę 29.09 najpóźniej.
Bidony wysyłamy z biura, jeśli uda mi się szybko sprowadzić towar pod Twoje zamówienie do biura (żebyś dostał max na 29.09; a z tym może być problem, jeśli fifka wjedzie we wtorek po 14:00), to wtedy dołożę bidonik. Inaczej bidonik dotrze w osobnej przesyłce.
No problem, pytaj i "marudź" zawsze itp. :) W pilnych sprawach pisz na maila: anna kropka stanulewicz małpa gram.pl, bo nie zawsze mam czas zajrzeć na forum w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 15:06, Wrukos napisał:

Mam ostatnie, naprawdę ostatnie pytanie, Aniu :P Nie wiem czy to wrodzony pociąg do zawracania
ci głowy, czy prawdziwe problemy :P.


Nie marudź ;) po to tu jestem :)

Dnia 21.09.2010 o 15:06, Wrukos napisał:

Prośby z potwierdzeniem zamówień na FIFĘ 11 wysyłać będziecie dzisiaj czy jutro?


W czwartek między 02:00 a 04:00 skrypt wyśle prośby o potwierdzenie lub opłacenie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 19:21, Damianuss1 napisał:

Zamówienie się zgadza. Szkoda, że tak drogo :P.

20 zł taniej niż w Ultimie + bonus dla stałego klienta (koszt wysyłki)
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 19:54, Damianuss1 napisał:

Widzę, że nie zaglądasz na forum tylko do tego tematu ;p.

Ale o tso chodzi? ;) O porównanie Ultima vs. sklepik nasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować