Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Teraz zauważyłem NFS: Hot Pursuit w wersjach na Xboxa 360 i PS3 ma jeszcze jeden bonus, zastanawiam się, czy wersji PC też to dotyczy?

(Na reklamach po lewej i prawej stronie sklepu są podane 3 wersje a na stronie wersji PC-towej już tego bonusu nie ma)

Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam jeszcze jedno pytanie odnośnie serii CoD.
Przewidujecie jeszcze jakąś obniżkę Call of Duty 4: Modern Warfare? Jeśli tak to w jakim okresie? Święta, po nowym roku, czy za 5 lat :)
Jeśli nie ma żadnych informacji to tak czysto teoretycznie kiedy może być. Czytałem, że gra interesująca, a ja zacząłem przygodę od MW2 i teraz BO, więc może warto wrócić... chwilowo funduszy brak, ale może jak dotrzymam w spokoju to do AC:B się dorzuci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 19:27, Zatha napisał:

Kiedy bedzie Arma 2 Operation Arrowhead?

We wtorek 09.11.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 12:08, Buachu napisał:

czy będzie możliwość zakupienia BC2: Vietnam w sklepie gramu ?

Ten dodatek nie ukaże się w wersji pudełkowej, więc nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:08, Radekl2 napisał:

Ja też mam jeszcze jedno pytanie odnośnie serii CoD.
Przewidujecie jeszcze jakąś obniżkę Call of Duty 4: Modern Warfare? Jeśli tak to w jakim
okresie? Święta, po nowym roku, czy za 5 lat :)
Jeśli nie ma żadnych informacji to tak czysto teoretycznie kiedy może być. Czytałem,
że gra interesująca, a ja zacząłem przygodę od MW2 i teraz BO, więc może warto wrócić...
chwilowo funduszy brak, ale może jak dotrzymam w spokoju to do AC:B się dorzuci :)

To zależy od LEM. Myślę, że najwcześniej w styczniu zrobią jakąś obniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 17:20, rtyrtyrty napisał:

Teraz zauważyłem NFS: Hot Pursuit w wersjach na Xboxa 360 i PS3 ma jeszcze jeden bonus,
zastanawiam się, czy wersji PC też to dotyczy?
(Na reklamach po lewej i prawej stronie sklepu są podane 3 wersje a na stronie wersji
PC-towej już tego bonusu nie ma)

Bonus nie dotyczy wersji PC. EA nie przewidziało go dla blaszaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 16:43, MCMLXXXVII napisał:

Witam :) mam pytanie odnośnie promocji urodzinowej gram.pl „Shaun White Snowboarding
gratis do gier UbiSoft”

Mniej więcej dwa tygodnie temu (25.10.10) złożyłem zamówienie na Assassin''s Creed II
(edycja premierowa). Jednak przy realizacji zorientowałem się, że nie załapałem się
na swoją kopie. Dziś widzę, że promocja jest ciągle na głównej stronie sklepu. Moglibyście
to zmienić ,żeby nie wprowadzać ludzi w błąd.

btw; szykuje się może jakaś obniżka Modern Warfare 2?


Mogłeś nie załapać się na promocję z Shaunem gratis, bo była ustawiona bodajże do 24.10.2010, w zeszłym tygodniu uruchomiłam ją ponownie, bo mamy jeszcze trochę Shauna na stanie.

Co do promocji na MW2, to nic mi nie wiadomo, wątpię, czy LEM obniży cenę, a powinien, tradycyjnie przy okazji premiery kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 15:33, jasniepan napisał:

Chciałbym jeszcze dopytać o wysyłkę Kinecta. Czy o tym, do kogo zostanie wysłany w pierwszej
kolejności, decyduje kolejność składania pre-orderów, czy może data wpłynięcia do Was
należności? Czy losowanie? :)

Kolejność i forma płatności - pierwszeństwo dla opłaconych z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 19:45, akne napisał:

Mogłeś nie załapać się na promocję z Shaunem gratis, bo była ustawiona bodajże do 24.10.2010,
w zeszłym tygodniu uruchomiłam ją ponownie, bo mamy jeszcze trochę Shauna na stanie.


Naprawde nie zależy mi na tej promocji, ale... :P

§2 OKRES PROMOCJI
Promocja trwa od dnia 18 października 2010 od godz. 16:00 do wyczerpania zapasu gry Shaun White Snowboarding ("Okres Promocji").

http://www.gram.pl/www/01/swf/regulamin_SWS_gratis_do_gier_Ubisoft.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 19:41, akne napisał:

/.../


Mogą po nowym roku zrobić :) Ciekawe do ilu maksymalnie może spaść cena... Zależy czy ludzie dalej w jakiś sporych ilościach zamawiają (po co zmniejszać dopływ kasy) :) Dzięki za odpowiedź, a co do mojego dziwnego zamówienia to na szczęście nie ma problemu- pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Oby jutro było i kurier chociaż raz przyjechał jak mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 12:55, Oloninho napisał:

Ja mam na razie pakowanie i przygotowywanie do wysyłki.


Tak, dziś wysyłamy CoD: BO z dostawą do Was na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 10:25, cinek2222 napisał:

mam pytanie zamowilem u was black Opsa czy macie juz dostepny towar bo jeszcze nie dostalem
emaila o wysylce za odpowiedz z gory dziekuje

Dziś wysyłamy, e-mail o wysłaniu otrzymasz po 18:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 13:22, akne napisał:

> http://www.gram.pl/www/01/swf/regulamin_SWS_gratis_do_gier_Ubisoft.pdf
Bo zmieniłam regulamin po wznowieniu promocji.
Wyślemy Ci tego Shauna pocztą :)


Kurcze nie dotyczy mnie to, ale muszę wyrazić swój podziw (po raz któryś) dla poziomu obsługi. Nie wiem czy w innych sklepach można liczyć na takie ustępstwa (np. promocje urodzinowe do Pre-ordera) :) Oby to się nie zmieniło, a zakupy będą zawsze przyjemne :)

EDIT: mały błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciałbym się zapytać,co się dzieje z grą Two Worlds II?
ja już potwierdziłem swoje zamówienie ( edycja kolekcjinerska ),z dnia na dzień zmienia mi się data wysyłki ( 5,6,7,8.11 ) a tymczasem w waszym sklepie pisze iż wersja podstawowa gry / PC / będzie wysyłana zgodnie z planem bo 9.11 a edycja kolekcjonerska dopiero 18.11 o co tu chodzi? ...

podstawka: http://www.gram.pl/sk6_9AzrJ,8_Two_Worlds_II.html
edycja kolekcjonerska: http://www.gram.pl/sk3_9AfjGu5_Two_Worlds_II_Edycja_Kolekcjonerska.html

chodzi oczywiście o wersje PC.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować