Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2010 o 20:30, akne napisał:

Bo są stali kurierzy od danych obszarów, i wiedzą, że mogą zostawić u sąsiada (jeden
taki przypadek miałam w mojej historii zamówień w necie - zwykle biorę odbiór osobisty:
merlin albo empik, ale w tamtym jedynym przypadku to było zamówienie z Allegro, wysyłka
jakimś dziwnym kurierem mało popularnym, paczka była u sąsiadki, co ma dwójkę małych
dzieci i siedzi home, nie obraziłam się na kuriera, sąsiadka uczciwa - jak to sąsiadka


Raz zdarzyło się już kurierowi mnie szukać, więc może ten sam będzie :)

Dnia 08.11.2010 o 20:30, akne napisał:

Kocham Cię :)


Jak każdego , który pisze i pisze w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:33, Oloninho napisał:

Tzn otworzyłem ten kod i wpisałem. Było tam napisane, że ten faktyczny kod, który należy
wprowadzić do konsoli zostanie dany w dniu premiery. Ale pytam, dlaczego usunięto ten
plik z mojego zamówienia? Nie zapisałem go, lecz otworzyłem. Jak teraz mam pobrać swój
kod na avatar?

Edit: Aaa, chyba chodzi Ci o to, że kod dostali tylko Ci, którzy zamówili grę przed 30stym.
To oczywiście ja jestem jednym z nich. Miałem możliwość ściągnięcia tego pliku, ale nie
zrobiłem tego, gdyż wiedziałem, że muszę i tak do premiery czekać. Teraz wchodzę w zamówienia
a tam ani śladu po pliku z kodem i instrukcją...


Łukaszek (Product Manager od gier konsolowych) Ci jutro odpisze, bo ja chyba za mało zorientowana jezdem - wydawało mi się, że ten kod trzeba aktywować do 30.09.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 20:33, Radekl2 napisał:

Raz zdarzyło się już kurierowi mnie szukać, więc może ten sam będzie :)


Spoko, kurier jest ten sam dla danego obszaru, czasami się zmieniają, jeśli któryś wymięknie i znajdzie sobie bardziej "wyzywającą" robotę = lepiej płatną i mniej uciążliwą. Największa rotacja jest w sektorach dużych miast, średnio 3-6 m-cy.

Dnia 08.11.2010 o 20:33, Radekl2 napisał:

> Kocham Cię :)

Jak każdego , który pisze i pisze w tym temacie :)


A nie, kocham tylko klientów wyrozumiałych i asertywnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:30, Zbicku napisał:

Czemu nie dostałem maila z potwierdzeniem wysłania CoD: BO? Mówiłaś, że bedzię ok. 18.

Ty masz zamówienie z odbiorem osobistym, więc nie dostaniesz maila, że zamówienie zostało wysłane.
(taki mail dostają tylko osoby, które złożyły zamówienie z dostawą do domu/pracy).
Twoje zamówienie zmieni status z "pakowane" na "gotowe do odbioru" - jutro dostaniesz mail i sms, że jest gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mieliśmy otrzymać emaile z numerem przewozowym gier zamówionych w preorderze Call of Duty Black Ops, a na maila nie dotarł żaden email z numerem paczuszki. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy paczki zostały wszystkie wysłany i kurier zapuka jutro do mych drzwi?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 13:27, Radekl2 napisał:

Kurcze nie dotyczy mnie to, ale muszę wyrazić swój podziw (po raz któryś) dla poziomu
obsługi. Nie wiem czy w innych sklepach można liczyć na takie ustępstwa (np. promocje
urodzinowe do Pre-ordera) :) Oby to się nie zmieniło, a zakupy będą zawsze przyjemne
:)

Inne sklepy nie mają "konsulatu" :D = nie reagują indywidualnie na konkretne przypadki :D

A ja coś spieprzyłam = ustawiłam warunki promocji restrykcyjnie, ograniczyłam datę promocji do pewnej daty, a potem ją włączyłam ponownie po kilku dniach, bo gratisowa gra się nie wyczerpała; mogłam dłuższy okres promocji określić, więc muszę ponieść karę i beknąć za to = dosłać gratis użytkownikowi, który spełniał warunki promocji, w momencie niezobowiązywania tejże i przy zapasie gratisu.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 20:54, Xandareva napisał:

Mieliśmy otrzymać emaile z numerem przewozowym gier zamówionych w preorderze Call of
Duty Black Ops, a na maila nie dotarł żaden email z numerem paczuszki. Dlatego chciałbym
się dowiedzieć czy paczki zostały wszystkie wysłany i kurier zapuka jutro do mych drzwi?


Twoje zamówienie zostało pomyślnie skierowane do pakowania o 17:14, numer przesyłki powinieneś dostać po 22:00 mailem. Jeśli po 22:00 nie dostaniesz maila z numerem przesyłki, to nic nie znaczy - na 99% oczekuj kuriera jutro. Czasami coś się wykrzacza u nas, taka uroda sklepu gram.pl i UPS (czasami UPS o 2:00, odbierając nasze przesyłki, nie wczyta statusu, że odebrało i skierowało do sortowni). Ważne, że poszło do magazynu przed 18:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 20:48, akne napisał:

A nie, kocham tylko klientów wyrozumiałych i asertywnych :)


Czyli większość kupujących na gram.pl (żart?) :)
A jedno mnie ciekawi- ile jeszcze tu będzie pytań dlaczego ktoś nie dostał maila o wysyłce CoD''a...
Ludzie odpuśćcie trochę... nawet mnie tylko czytającego to męczy. No nic... ja chyba Akne nie miałbym takiej cierpliwości... nie dla mnie praca :)
A jeszcze co do mailów- ja dostałem, więc Wy raczej także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 20:57, Zbicku napisał:

Dzięki wielkie Akne ;D

Sorki za ten bałagan ze statusami zamówień z odbiorem osobistym (że nie ma statusu pośredniego "wysłane"), ale taka uroda systemu zamówień z odbiorem osobistym.
Poproszę jutro Kotka [ http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968] żeby pomógł to wyprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:15, Radekl2 napisał:

> A nie, kocham tylko klientów wyrozumiałych i asertywnych :)

Czyli większość kupujących na gram.pl (żart?) :)


Hehe, większość kupujących działa w amoku - "chcę mieć teraz i już, chcę mieć 09.11, chociaż data wysyłki to 17.11" :D
A najfajniejsze są telefony od matek - mama nie wie dokładnie, o jaką grę chodzi, ale dzwoni i się pyta fonetycznie, czy syn dostanie na jutro. I to jest Love Actually* live :)

Dnia 08.11.2010 o 21:15, Radekl2 napisał:

A jedno mnie ciekawi- ile jeszcze tu będzie pytań dlaczego ktoś nie dostał maila o wysyłce
CoD''a...


Pewnie system się wywalił, ale ja polegam na słowie Dr. Evila ( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=378724&n=206&k=7#km), że wszystkie zamówienia na CoD: Bo zostały dziś skierowane do pakowania do magazynu o właściwej porze.Czyli wszyscy zainteresowani dostaną jutro.

Dnia 08.11.2010 o 21:15, Radekl2 napisał:

Ludzie odpuśćcie trochę... nawet mnie tylko czytającego to męczy. No nic... ja chyba
Akne nie miałbym takiej cierpliwości... nie dla mnie praca :)
A jeszcze co do mailów- ja dostałem, więc Wy raczej także.


Akne w czwartym kwartale jedzie na persenie forte (rano w dniu wysyłki) lub piwie (wieczorem w dniu wysyłki :)
Ale lubię moją robotę, każdy dzień to wyzwanie :D
Czeba być ambitnym ;)
Branża growa ciężką jezd, i tak przeszłam na lajt odchodząc z CDP w 2008 do gram.pl. Wolę sprzedawać niż produkować.
:)


*Polecam ten film wszystkim zakamuflowanym i ukrywającym się romantykom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to lubić pracę, a kilka (naście, dziesiąt, set) bardzo niecierpliwych klientów to pikuś. Mam nadzieję, że mnie do męczących ludzi nie zaliczasz... ciekawe jak długo jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2010 o 19:43, akne napisał:

Moim zdaniem to jest tylko opóźnienie związane z niewyprodukowaniem na czas jakiegoś
elementu/elementów kolekcjonerki TW II.
Skoro CDP mnie dziś poinformowało, że EK będzie tydzień później, to znaczy, że bardziej
nie może się przesunąć.
Jeśli jutro do 12:00 napiszesz do naszego DOK, że wolisz edycję zwykłą, to wyślemy Ci
zwykłą i zwrócimy różnicę (jeśli zrobiłeś przedpłatę).


Przedpłaty nie zrobiłem ( kasę mam odłożoną w portfelu )
staram się zrozumieć producentów i dystrybutora ale to bardzo boli i deprymuje,gdy płace za towar prawie dwa razy więcej ( podstawka jest u Was chyba po 99 zł? ) a i tak nie dostanę gry na czas,a inni będą się już dobrze bawić ze swoim egzemplarzem ...
Poza tym,CD Projekt ciągle przekłada datę premiery,robiąc klientów w " konia ",bo żadnych oficjalnych komunikatów nie było a jak w końcu obtrąbiają że gra ukaże się 12 listopada to na dwa dni przed planowana wysyłką okazuje się,że ... mojej wersji nie zdążyli na czas wyprodukować ...

A czy sklep gram.pl nie mógłby wysłać samych gier na 12 a za tydzień dosłać brakujące elementy kolekcjonerki? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:40, akne napisał:

Mam deżawi przy każdej dużej premierze


To znaczy, ze w kodzie Matrixa jest wlasnie cos zmieniane. ;-)

Dnia 08.11.2010 o 19:40, akne napisał:

wtedy mam wrażenie, że dla Klientów nie liczy
się szczęśliwa rodzina, fajna praca i pieniądze, tylko otrzymanie gry jak najszybciej
;) Najchętniej bym wysłała wszystkich tych klientów do lekarza rodzinnego (tak, jezdem
bezlitosnym potworem, który oczekuje zrozumienia dla "ciężkości branży" i nie wciąż nie
potrafi zrozumieć, że ktoś może żyć premierą gry, i musi ją dostać teraz i już)


A ja to rozumiem, bo sam jestem graczem i sam czasem czekam dlugo na jakas premiere. Dosc czesto jest tak, ze skoro premiera takiego czy innego od dawna oczekiwanego tytulu jest w piatek to sobote i niedziele sobie za wczasu rezerwuje na to, zeby pograc. Bo przecietnie w ciagu tygodnia zwyczajnie nie mam czasu, bo a to praca (a nie daj Boze jeszcze jakas nieoczekiwana katastrofa wystapi, ostatnio bylo zalanie rury kanalizacyjnej = nadgodziny), a w ciagu tygodnia to i w domu jest cos do zrobienia, albo chociaz extramarket trzeba odwiedzic i zrobic zakupy. A przy takiej grze chce sie po prostu odprezyc, zrelaksowac i zapomniec o wszystkim. A jak gra nie przychodzi na czas to caly weekendowy plan diabli wzieli. :) Sam jestem wielkim fanem Bonda, Jamsa Bonda na premiere kazdego kolejnego filmu ide na pierwszy seans, ktore kina organizuja juz o godzinie 0:07. :) Na gre tez czekam z niecierpliwoscia. Oczywiscie nie normalnoscia jest sytuacja gdy ktos dla gier rujnuje wlasne zycie rodzinne, zaniedbuje prace i po prostu nie robi nic po za graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:33, Oloninho napisał:

Tzn otworzyłem ten kod i wpisałem. Było tam napisane, że ten faktyczny kod, który należy
wprowadzić do konsoli zostanie dany w dniu premiery. Ale pytam, dlaczego usunięto ten
plik z mojego zamówienia? Nie zapisałem go, lecz otworzyłem. Jak teraz mam pobrać swój
kod na avatar?

Edit: Aaa, chyba chodzi Ci o to, że kod dostali tylko Ci, którzy zamówili grę przed 30stym.
To oczywiście ja jestem jednym z nich. Miałem możliwość ściągnięcia tego pliku, ale nie
zrobiłem tego, gdyż wiedziałem, że muszę i tak do premiery czekać. Teraz wchodzę w zamówienia
a tam ani śladu po pliku z kodem i instrukcją...


Witam,

Kod zgodnie z instrukcją którą się pobierało wraz z kodem, i z godnie z informacja na wszystkich materiałach reklamowych, jak i na kartach produktów, trzeba było zarejestrować na stronie Activision do 30 września tego roku. Kto tego nie zrobił, nie ma się co spodziewać maila od Activision z właściwym kodem na Avatara do konsoli. Wszyscy którzy postępowali zgodnie z instrukcją już dziś dostali swoje kody od Activision. Reszta nigdy ich nie otrzyma gdyż nie spełniła warunków podanych przez wydawcę. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 01:10, lis_23 napisał:

A czy sklep gram.pl nie mógłby wysłać samych gier na 12 a za tydzień dosłać brakujące
elementy kolekcjonerki? ...

Nie da rady, CDP nie zwróci nam podwójnych kosztów wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 22:31, Radekl2 napisał:

Najważniejsze to lubić pracę, a kilka (naście, dziesiąt, set) bardzo niecierpliwych klientów
to pikuś. Mam nadzieję, że mnie do męczących ludzi nie zaliczasz... ciekawe jak długo
jeszcze :)

eeee tam, nie marudź, że marudzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować