Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Wchodzę tylko, żeby się pochwalić instalacją CoD''a :) A tak serio to znowu kurier przyjechał jak mnie nie było (30min. za wcześnie), ale był na tyle roztropny, że poszedł do domu naprzeciw i paczka została odebrana.
Ciekawe czy będzie tak samo jak dotrwam z AC:B :)
No nic, CoD za niby 5min. się zainstaluję i liczę, że mimo mojej podłej karty graficznej odpali.
Wszystkim, którzy mają już grę o którą męczyli Akne, życzę miłej rozgrywki.
Akne chyba masz już spokój jak wszędzie kurierzy porozwozili ;p
Sorka za spam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 13:48, Radekl2 napisał:

Akne chyba masz już spokój jak wszędzie kurierzy porozwozili ;p


Skonczyla sie akcja z CoDem to teraz bedzie akcja z Kinectem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 14:07, Wojman napisał:

> Akne chyba masz już spokój jak wszędzie kurierzy porozwozili ;p

Skonczyla sie akcja z CoDem to teraz bedzie akcja z Kinectem. :)


Zero spokoju :) Takie "uroki" pracy, a my zwykli klienci możemy tylko starać się zachować spokój, ale co z tego, że 10 na 1000 da radę się powstrzymać?
Wszystkim pracującym w gramie życzę wyrozumiałych klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 12:56, lis_23 napisał:

Niemcy jakoś nie mieli problemów z wyprodukowaniem kolekcjonerki:
http://www.youtube.com/watch?v=Cb6xhbqA8Mc


Podejrzewam, ze niemiecka EK byla robiona w Niemczech. Czasem cos nie wychodzi z produkcja EK, bo na przyklad dostawca na czas jakiegos elementu nie zrobi. Rozumiem, ze na gre czekasz, ale naprawde to opoznienie nie jest wynikiem zlej checi czy zaniedbania sklepu gram.pl. Wierz mi na slowo, ze zarowno obsluga sklepu jak i klienci nie sa zadowoleni z przesuniecia tej premiery. Uzytkownicy, bo albo dluzej zaczekaja albo sie rozmysla. A obsluga, bo istnieje ryzyko, ze czesc osob anuluje zamowienie, albo wykona kilka nie milych telefonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 14:12, Wojman napisał:

Podejrzewam, ze niemiecka EK byla robiona w Niemczech. Czasem cos nie wychodzi z produkcja
EK, bo na przyklad dostawca na czas jakiegos elementu nie zrobi. Rozumiem, ze na gre
czekasz, ale naprawde to opoznienie nie jest wynikiem zlej checi czy zaniedbania sklepu
gram.pl. Wierz mi na slowo, ze zarowno obsluga sklepu jak i klienci nie sa zadowoleni
z przesuniecia tej premiery. Uzytkownicy, bo albo dluzej zaczekaja albo sie rozmysla.
A obsluga, bo istnieje ryzyko, ze czesc osob anuluje zamowienie, albo wykona kilka nie
milych telefonow.


Ja wiem ze to nie wina Waszego sklepu ale zastanawia mnie,czego może brakować w polskim wydaniu,skoro większa część elementów kolekcjonerki powinna być zbieżna z tymi z wydania Niemieckiego / bo szczerze wątpię że u nas,np.artbook będzie z polskimi napisami /,obawiam się że to może chodzić o gorszą jakość wydania w porównaniu z wydaniem Niemieckim,podobnie jak w przypadku " Arcanii " - czyli,np.artbook w miękkiej oprawie zamiast w twardej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa. Od 10 rano nie mogą zapakować Kinecta. Pakowanie ciągle w toku. Ciekawe czy w ogóle paczka wyjdzie. A pojutrze święto narodowe i kurier nic nie dostarczy. Zaczynam się denerwować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 17:02, Oconnel napisał:

Ale lipa. Od 10 rano nie mogą zapakować Kinecta. Pakowanie ciągle w toku. Ciekawe czy
w ogóle paczka wyjdzie. A pojutrze święto narodowe i kurier nic nie dostarczy. Zaczynam
się denerwować :/


Trzymam kciuki - jakby coś to dajcie znać, mogę wpaść i pomóc w pakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anke co bedzie w koncu zawierala EK Two Worlds 2? Bo ktos znowu napisał ze to bedzie jakas premium wersja, jedynie troche lepsza od standardowej... I zastanawiam sie czy nasza Polska EK to wlasnie ta Royal czy premium...
I czy mozesz spojrzec na dostepnosc Two Worlds 1? Bo niechcacy cofnalem zamowienie to co nie trzeba, a nie moge ponownie zamowic tej gry bo niby jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 17:02, Oconnel napisał:

Ale lipa. Od 10 rano nie mogą zapakować Kinecta. Pakowanie ciągle w toku. Ciekawe czy
w ogóle paczka wyjdzie. A pojutrze święto narodowe i kurier nic nie dostarczy. Zaczynam
się denerwować :/

Później dostałeś maila z numerem przesyłki, czyli zamówienie zostało wczoraj wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 21:52, jasniepan napisał:

To jednak Kinect nie został wysłany od Was dzisiaj? Info w tej sprawie brak...

Nie wszystkie zamówienia na Kinect zostały wczoraj wysłane. Zepsuła się "szafa" (urządzenie do automatycznego podawania towaru do kartonów), w której m.in. był ten produkt. Dziś wyjdzie reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 22:21, Javier66 napisał:

Anke co bedzie w koncu zawierala EK Two Worlds 2? Bo ktos znowu napisał ze to bedzie
jakas premium wersja, jedynie troche lepsza od standardowej... I zastanawiam sie czy
nasza Polska EK to wlasnie ta Royal czy premium...

Na karcie produktu masz opisany skład i wstawioną wizualizację, którą nam dostarczył CD Projekt:
http://www.gram.pl/sklep/pc/two-worlds-ii-edycja-kolekcjonerska
to nie jest ani royal, ani premium, tylko coś pomiędzy :)

-----
XK Two Worlds się skończyło, może parę sztuk zwolni się po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niefajnie, zamówiłem jeszcze we wrześniu, zapłaciłem też z góry... :/

Czyli pewnie dojdzie w piątek, tymczasem mnie nie będzie do poniedziałku w domu. Co w takiej sytuacji? Kurier zostawia jakieś awizo? Dostarcza później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 09:41, jasniepan napisał:

Bardzo niefajnie, zamówiłem jeszcze we wrześniu, zapłaciłem też z góry... :/

Wiemy, że czekasz, ale na awarie przedmiotów martwych nie mamy wpływu.

Dnia 10.11.2010 o 09:41, jasniepan napisał:

Czyli pewnie dojdzie w piątek, tymczasem mnie nie będzie do poniedziałku w domu. Co w
takiej sytuacji? Kurier zostawia jakieś awizo? Dostarcza później?

Zostawia awizo/dzwoni do Ciebie - jeśli nie doręczy paczki w piątek, to drugą próbę doręczenia podejmie w poniedziałek, a trzecią we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, mam takie pytanie:
Powinienem potwierdzić jutro zamówienie AC Brotherhood EK na PS3 i: czy w związku z tym, że jest święto, to mail informujący nie dojdzie, czy nie ma to wpływu na Wasz system informujący o potwierdzeniu zamówień przedpremierowych?
Głupie pytanie, ale kto pyta - nie błądzi (podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować