Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2010 o 22:16, lis_23 napisał:

Czy to oznacza że tylko na PC nie będzie edycji kolekcjonerskiej gry " Two Worlds II
" w Polsce? ...

Nie dostaliśmy od CDP żadnej informacji, że edycje konsolowe też nie będą dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:37, lis_23 napisał:

Jak to w końcu z tą EK " Two Worlds II " jest?
niby wycofana a ja nadal nie dostałem żadnego maila o tym ... nie wiem czy mam anulować
zamówienie czy też nie a jutro chcę sobie grę normalnie kupić w sklepie.

Nie będzie EK TW II na PC w Polsce na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 10:22, akne napisał:

Nie będzie EK TW II na PC w Polsce na 100%.


To dlaczego w sklepie gram.pl cały czas można zamówić EK na Xbox 360 i na PlayStation 3 a wycofano tylko edycję na PC?

" Nie dostaliśmy od CDP żadnej informacji, że edycje konsolowe też nie będą dostępne. "

Yhy - to bardzo dziwne że wycofano tylko EK na PC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 12:13, karolekx23x napisał:

Akne widze ze nie Przeczytałaś mojej wiadomości i czekam na odpowiedz.

Odpisałam Ci właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie
Pytanie z gatunku lekkie mile i przyjemne a dotyczace premiery WoW-Cataclism
Ogolnie wiadomo ze premiera zapowiedziana i potwierdzona jest na dzien 7 grudnia ale jako ze od 2 tygodni dostepna jest wersja cyfrowa ktora bedzie w pelni sprawna w momenci uruchomienia serwerow mam pytanie czy jest szansa na realizacje zamowienia pre order w dni poprzedzajacym premiere tj. 6 grudnia.
Wiadomo instalacja zajmuje conieco czasu a znajac Blizzard''a pewnie bez sporych patchy sie nie obejdzie.
Zdazalo sie juz w przeszlosci ze Wasz sklep Gram.Pl przesylal gry prze premiera jak chocby ''''napoleon-total war''''
Pytanie na zdziebko na wyrost ale, no coz nawet te kilka-kilkanascie godzin od polnocy 7 grudnia do godzin przedpoludniowych kiedy gra bedzie w sklepach lub dostarczona przez kuriera stanowi duza roznice dla zapalencow /blush
Zabezpieczenia gry tak czy inaczej uniemozliwiaja jej odpalenie przed premiera wiec nie do konca rozumiem polityke wersji pudelkowej, ale no coz nie nam o tym decydowac.
Dlaczego wiec marudo nie sciagniesz wersji cyfrowej zapytacie? Niestety download z oficjalnych stron Blizza w rejonie poludniowej polski dziala potwornie wolno, w ktoryms etapie downtime jest tak potwornie uciazliwy ze najzwyczajniej w swiecie mam obawy ze do dnia premiery nie zdolal bym sciagnac pelnej wersji gry. Niestety to nie zart z polaczeniem netowym 4mb szybkosc z jaka pre relise patch wynosila oszalamiajace 5kb gdyby nie obejscie zrodla ze stron zewnetrznych szacowany czas DL 6gb patch wynosil 24dni :O
Prosze o jakakolwiek odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 14:06, dreadnot napisał:

Pytanie z gatunku lekkie mile i przyjemne a dotyczace premiery WoW-Cataclism
Ogolnie wiadomo ze premiera zapowiedziana i potwierdzona jest na dzien 7 grudnia ale
jako ze od 2 tygodni dostepna jest wersja cyfrowa ktora bedzie w pelni sprawna w momenci
uruchomienia serwerow mam pytanie czy jest szansa na realizacje zamowienia pre order
w dni poprzedzajacym premiere tj. 6 grudnia.


Będzie embargo na wcześniejszą wysyłkę, tak jak było w przypadku StarCraft II, czyli do klientów będziemy mogli wysłać grę dopiero 06.12 z dostawą na 07.12.2010.

Dnia 12.11.2010 o 14:06, dreadnot napisał:

Zdazalo sie juz w przeszlosci ze Wasz sklep Gram.Pl przesylal gry prze premiera jak chocby
''''napoleon-total war''''

Tak, ale jeśli jest embargo na wcześniejszą wysyłkę, to nie możemy wysłać gry wcześniej, bo wiąże nas umowa z dystrybutorem i musimy przestrzegać embarga.

Dnia 12.11.2010 o 14:06, dreadnot napisał:

Pytanie na zdziebko na wyrost ale, no coz nawet te kilka-kilkanascie godzin od polnocy
7 grudnia do godzin przedpoludniowych kiedy gra bedzie w sklepach lub dostarczona przez
kuriera stanowi duza roznice dla zapalencow /blush

Zapaleńcy z Warszawy i okolic będą mogli kupić grę lub odebrać zamówienie z naszego sklepu w centrum Warszawy od godz. 0:01 w dniu 07.12.2010. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Dnia 12.11.2010 o 14:06, dreadnot napisał:

Zabezpieczenia gry tak czy inaczej uniemozliwiaja jej odpalenie przed premiera wiec nie
do konca rozumiem polityke wersji pudelkowej, ale no coz nie nam o tym decydowac.


"Ja też tego, cholera, nie rozumiem. Wnerwia mnie za każdym razem wysyłka z embargiem, skoro i tak gry nie można uruchomić wcześniej. Durny pomysł marketingowców wydawcy gry."*

*cytat z nieoficjalnej wypowiedzi prywatnej Anki Stanulewicz, pisownia oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzieki za wyczerpujaca odpowiedz, przynajmniej wiem na czym stoje. Szturchnijcie pozostale punkty odbioru osobistego do podobnej akcji a calkowicie wystarczy :D W Bielska-Bialej gdzie mieszkam mamy 2 salony Sferis ktore sa Waszymi partnerami. Obawiam sie jednak ze dla tej garstki zapalencow z okolicy nie bedzie sensu organizowania podobnej akcji jak w Warszawie. Tak czy inaczej jeszcze raz wielkie dzieki za blyskawiczna odpowiedz

Z wyrazami szacunku Czernin Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 13:05, akne napisał:

> Akne widze ze nie Przeczytałaś mojej wiadomości i czekam na odpowiedz.
Odpisałam Ci właśnie.


Dziekuje i przesłałem jeszcze małe pytanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha wlasnie mnie olsnilo, embargo embargiem ciekawe czy wszystkie kraje europejskie sa traktowane w ten sam sposob. Wspomniala pani o premieze SCII i identycznej sytuacji.
Jeden z przyjaciol z Warcrafta nasz jedyny Grecki rodzynek posiadal SC na 4 dni przed premiera, ponoc zamowione jako preorder. Zainstalowana gre posiadal od czwartku podczas gdy premiera miala miejsce w poniedzialek.
Jak zwykle sa rowni i rowniejsi!
Grrr i co tu poczac porywac sie na wersje cyfrowa czy cierpliwie czekac....

Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko znowu mam:
Otóż, zamówiłem Empire Total War i przy zamówieniu jest "pobierz klucz" (przed dostarczeniem też było, pobrałem). Wszystko niby ok, ale do czego on w ogóle jest? Nie kontaktuję jakoś, gdzie go wpisać i po co? Do Steama mam przecież na odwrocie instrukcji... mogę prosić o jakąś wskazówkę.
I nie przeproszę za pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 16:16, dreadnot napisał:

Serdeczne dzieki za wyczerpujaca odpowiedz, przynajmniej wiem na czym stoje. Szturchnijcie
pozostale punkty odbioru osobistego do podobnej akcji a calkowicie wystarczy :D W Bielska-Bialej
gdzie mieszkam mamy 2 salony Sferis ktore sa Waszymi partnerami. Obawiam sie jednak ze
dla tej garstki zapalencow z okolicy nie bedzie sensu organizowania podobnej akcji jak
w Warszawie.

Chętni by byli, ale prawdopodobnie towar dostaniemy w poniedziałek 06.12 około 10:00-14:00, postanowiliśmy nie robić nocnej sprzedaży poza Warszawą, bo moglibyśmy nie dostarczyć tam towaru na czas - ja np. nie ufam przesyłkom konduktorskim. Skoro kradną koks z wagonów, to czemu nie Cataclysm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 17:29, Radekl2 napisał:

Otóż, zamówiłem Empire Total War i przy zamówieniu jest "pobierz klucz" (przed dostarczeniem
też było, pobrałem). Wszystko niby ok, ale do czego on w ogóle jest? Nie kontaktuję jakoś,
gdzie go wpisać i po co? Do Steama mam przecież na odwrocie instrukcji... mogę prosić
o jakąś wskazówkę.

Ha, dostaliśmy na promocję urodzinową od CDP premierowe wydanie Empire TW i dzięki Twojemu postowi przypomniałam sobie, że dawaliśmy do niego kody w pre-orderze na dodatkową jednostkę - fregatę jakąś, o ile pamiętam (po kliknięciu w link powinien otworzyć się .txt z opisem klucza i sam klucz), ale gdzie to się wpisuje, to mnie zabij, a nie powiem, bo nie wiem (może w starych wątkach o Empire będzie odpowiedź).
Sprawdziłam w adminie, są wolne kody, więc jeśli opłaciłeś zamówienie z góry lub minęło 7 dni od odebrania paczki (UPS przelało nam kasę od Ciebie), to powinieneś bez problemu pobrać kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 16:24, karolekx23x napisał:

Dziekuje i przesłałem jeszcze małe pytanko.

Odpisałam Ci w PM, ale najlepiej pisz do mnie maile, adres podałam dziś.
Ten moduł do PM na gieesach mało funkcjonalny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:13, akne napisał:

> Dziekuje i przesłałem jeszcze małe pytanko.
Odpisałam Ci w PM, ale najlepiej pisz do mnie maile, adres podałam dziś.
Ten moduł do PM na gieesach mało funkcjonalny jest :)

Wielkie Dzieki , naprawde zawsze jestem zadowolony co Robisz.

A na przyszłość będę pisał na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 16:33, dreadnot napisał:

Aha wlasnie mnie olsnilo, embargo embargiem ciekawe czy wszystkie kraje europejskie sa
traktowane w ten sam sposob. Wspomniala pani o premieze SCII i identycznej sytuacji.
Jeden z przyjaciol z Warcrafta nasz jedyny Grecki rodzynek posiadal SC na 4 dni przed
premiera, ponoc zamowione jako preorder. Zainstalowana gre posiadal od czwartku podczas
gdy premiera miala miejsce w poniedzialek.
Jak zwykle sa rowni i rowniejsi!
Grrr i co tu poczac porywac sie na wersje cyfrowa czy cierpliwie czekac....

Były przypadki łamania embargo, w Polsce też. Taka uroda tej branży, że się sklepy wyłamują, jeśli dostaną towar wcześniej,
Moim zdaniem trzeba przestrzegać zasad narzuconych przez wydawcę, choćby nie wiem, jak głupie były, ale po to są zasady :)
Moim zdaniem wystarczyłaby blokada na granie do dnia premiery, li ijedynie, a my nie stresowalibyśmy się, że nie wszyscy dostaną grę na czas. Wszelkie embarga uważam za głupotę i przedobrzanie, w celu li i jedynie podgrzewania atmosferki przed premierą, a pod takimi tanimi chwytami się nie podpisuję.
Ale przestrzegam takich zasad w imię dobrej współpracy z wydawcą.

Mój znajomy nie chciał czekać na paczkę, dał się porwać gorączce, i kupił SC II cyfrowe za jedyne 270 zł, czyli prawie 100 zł drożej niż polskie wydanie pudełkowe.
Nie dajcie się zwariować, wieczorem w dniu premiery też się dobrze gra. Nie ma co się podniecać, to tylko gra (tak, bluźnię, obrzućcie mnie inwektywami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:16, lis_23 napisał:

Czy to oznacza że tylko na PC nie będzie edycji kolekcjonerskiej gry " Two Worlds II
" w Polsce? ...

Dziś popołudniu dostaliśmy informację od CDP, że niestety nie będzie dostępna żadna EK, na żadną platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 12:46, Laid_back napisał:

Pamiętaj, aby dzisiaj w biurze kwiatki podlać

Cholera, zapomniałam. Johny Bravo i ja zarobieni byliśmy dziś, wreszcie święty spokój na nadrobienie zaległości :)
Przypomnij mi w poniedziałek po 16:00, jak już będzie po wysyłce NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować